Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Egy dolgot azért fontos tisztázni szerintem!

Mindenképp olyat nézz, amin viszonylag friss műszaki van, mivel 350.000-ért ritka kivételektől eltekintve csak olyat tudsz venni, amivel van valami komolyabb probléma, amit műszakiig ki kell javítanod.. elég ha rozsdátlanítani kezd az ember és pörögnek a tízezrek.

Szerintem akinek korrekt állapotban van az autója, az bolond lenne eladni 350ért, inkább megtartja!

Ezt mindenképp gondold át, sokkal jobb a helyzet ha van másfél-két éved helyrerakni az autót, mint ha egyből kell mindent megcsinálni rajta 2 hónap alatt! :)

Ne érts félre, nem lebeszélni akarlak, de én 255ért vettem két éve és most értem a végére a felújításnak :D

Megnyugtatlak, hogy az itteni, fórumos, klubbos, tényleg rendben tartott autók jelentős százalékát sem lehetne drágábban eladni... :rolleyes: Lehet árulni 650-ért, vagy el lehet adni 300-ért. Mostanában egyre többen adnak el amit tudnak, és nem azért mert baja van. -_-

Link to comment
Megosztás:

Megnyugtatlak, hogy az itteni, fórumos, klubbos, tényleg rendben tartott autók jelentős százalékát sem lehetne drágábban eladni... :rolleyes: Lehet árulni 650-ért, vagy el lehet adni 300-ért. Mostanában egyre többen adnak el amit tudnak, és nem azért mert baja van. -_-

Persze, nem lehetetlen jót kifogni, de mikor én két éve nézelődtem, nagyon sokat megnéztem és akkor 300k-ért nem volt igazán olyan ami csak olajcsere és go.. azóta mondjuk a durva benzinárak miatt is egyre többen inkább eladják olcsóbban csak ne is lássa többet :(

Link to comment
Megosztás:

Persze, nem lehetetlen jót kifogni, de mikor én két éve nézelődtem, nagyon sokat megnéztem és akkor 300k-ért nem volt igazán olyan ami csak olajcsere és go..

2 éve már régen volt. Sokan, (én is) beletolták már az autójukba az értékének a többszörösét, de elég keveset lehetne 400 fölött eladni. Egyszerűen nincs értéke. A jónak se, a hulladéknak se. Ez van sajnos...
Link to comment
Megosztás:

2 éve már régen volt. Sokan, (én is) beletolták már az autójukba az értékének a többszörösét, de elég keveset lehetne 400 fölött eladni. Egyszerűen nincs értéke. A jónak se, a hulladéknak se. Ez van sajnos...

Pontosan így van. Én is javítgatom az enyémet, meg teszek rá 15-ös felnit, új pirellit, szervósítás, most fogom komplett kasztniztatni. Attól még nem fog többet érni semmivel, én is csak magamnak csinálom.

(Dáwid, beléptem a mote-ba, ma reggel utaltam pénzt jól, meg írtam ennek a mackógyereknek:) )

Link to comment
Megosztás:

Pontosan így van. Én is javítgatom az enyémet, meg teszek rá 15-ös felnit, új pirellit, szervósítás, most fogom komplett kasztniztatni. Attól még nem fog többet érni semmivel, én is csak magamnak csinálom.

(Dáwid, beléptem a mote-ba, ma reggel utaltam pénzt jól, meg írtam ennek a mackógyereknek:) )

naaaa, jóólvan :D akkor leszmajd szííp kártyád, amivel mehet ocsítva tankolni :D
Link to comment
Megosztás:

Na. Kisebb probléma van. :D Tegnap beröffentem gépet, aztán kínlódik, 500-as fordulat, lefullad. :D Indítok, gázfröcss, utána meg 2000-n pörgött. :D

Tankoltam etanolt, remélem ezzel megjavul. Mondjuk érezni már az etanol jótékony hatását. Megy mint az állat a verda tőle. :) 70-30% arányban tankoltam kb. Csak a reggeli indítás volt nehézkes. (fehérvári elkerülőn 180-nal mentem és még tudott volna gyorsulni a drágám :D)

Link to comment
Megosztás:

Na. Kisebb probléma van. :D Tegnap beröffentem gépet, aztán kínlódik, 500-as fordulat, lefullad. :D Indítok, gázfröcss, utána meg 2000-n pörgött. :D

Tankoltam etanolt, remélem ezzel megjavul. Mondjuk érezni már az etanol jótékony hatását. Megy mint az állat a verda tőle. :) 70-30% arányban tankoltam kb. Csak a reggeli indítás volt nehézkes. (fehérvári elkerülőn 180-nal mentem és még tudott volna gyorsulni a drágám :D)

mer' a renCered is tisztíccsa :D
Link to comment
Megosztás:

Na. Kisebb probléma van. :D Tegnap beröffentem gépet, aztán kínlódik, 500-as fordulat, lefullad. :D Indítok, gázfröcss, utána meg 2000-n pörgött. :D

Tankoltam etanolt, remélem ezzel megjavul. Mondjuk érezni már az etanol jótékony hatását. Megy mint az állat a verda tőle. :) 70-30% arányban tankoltam kb. Csak a reggeli indítás volt nehézkes. (fehérvári elkerülőn 180-nal mentem és még tudott volna gyorsulni a drágám :D)

Ott csak simán FEL kell kapcsolni 4-be, és nyomni tovább. Ez ilyen egyszerű. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok szeretnék Opel Astra vagy Caravan tipusú autót venni kis fogyasztással, melyiket ajánlanátok Astra-n belül is melyiket? Használtan szeretném megvenni 350000 Ft ot szánok rá. Azért ide írtam mert nem találtam olyan topicot ahol fel tudnám rakni ezt a kérdést. Még annyi melyiket ajánjátok benzines vagy diesel hosszabtávra akarom használni valamilyen szinten családi autónak is város és közuton egyaránt.

A válaszokat elöre is köszi.

Szia!

Ittvan ez ni.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_f/opel_astra_f_caravan_1.6_classic_family-5694596

Érdemes lenne megnézetni,hátha nincsen komoly baja.Lehet megnézem én is.Kicsit drággábakat néztem,de lehet annyiból kijön ez is.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Ittvan ez ni.

http://www.hasznalta..._family-5694596

Érdemes lenne megnézetni,hátha nincsen komoly baja.Lehet megnézem én is.Kicsit drággábakat néztem,de lehet annyiból kijön ez is.

Ez nem rossz, kell rá egy motorháztető (le kéne törni a kezét, amelyik ilyet csinál és azzal verni agyon), fényezéssel együtt mondjuk egy 20-as (ha nem talál pont ilyet az ember), meg a motornak is lehet csak egy olajcsere kell, de legrosszabb esetben egy hengerfej, ami szintén nem drága.

Link to comment
Megosztás:

Várjuk F astra tulajok jelentkezését !

Ha szeretnéd az autódat a kiállítani a Hungaroringen május 19.-én ( nem a közönség parkolóban hanem fent) és úgy gondolod hogy alkalmas az autód rá akkor küldj egy fényképet és adatokat az autóról nekem. Az autónak reggeltől estig (f8-18:00) a kiállítási területen kell lennie. Mivel korlátozott számban van helyünk nem tudunk minden jelentkezőt kiállítani de szeretnénk ha minnél többen jönnétek...

Csak F astrákat várunk, széria, tunningolt egyaránt jöhet !

Link to comment
Megosztás:

Csáó Mindenkinek / Sziasztok!

Most ide firkantok, aztán legfeljebb kapok a csőrömre!

1.) Bizniszeltem, egy másik autórádiót, és nyugdíjba szeretném küldeni a gyári kazettás rádiót. Az imbuszcsavarokat eltávolítottam, 4 binyóküllőről levágtam a menetesrészt, és azokat bedugva próbáltam kiszedni, de meg se akar mozudulni. Van ennek valami külön technikája?

2.) 2-es fokozatba elkezdett rángatni az autó..na de miért?

Link to comment
Megosztás:

Csáó Mindenkinek / Sziasztok!

Most ide firkantok, aztán legfeljebb kapok a csőrömre!

1.) Bizniszeltem, egy másik autórádiót, és nyugdíjba szeretném küldeni a gyári kazettás rádiót. Az imbuszcsavarokat eltávolítottam, 4 binyóküllőről levágtam a menetesrészt, és azokat bedugva próbáltam kiszedni, de meg se akar mozudulni. Van ennek valami külön technikája?

2.) 2-es fokozatba elkezdett rángatni az autó..na de miért?

A rádió nagyon be tud szorulni, lehet hogy a kesztyűtartó helyéről benyúlva ki tudod nyomni de lehet csak totális középkonzol bontással jön ki. Rángat...csak 2-ben? Lehet szinkrongyűrű...vagy talán a kuplungtárcsában törtek el a rugók...

Link to comment
Megosztás:

A rádió nagyon be tud szorulni, lehet hogy a kesztyűtartó helyéről benyúlva ki tudod nyomni de lehet csak totális középkonzol bontással jön ki. Rángat...csak 2-ben? Lehet szinkrongyűrű...vagy talán a kuplungtárcsában törtek el a rugók...

Köszönöm a segítséget, kiszedtem a kesztyűtartót és úgy próbáltam, meg se moccan, a rángatózás meg igen mindig csak 2-esben tapasztaltam...mindenesetre megemlítem majd a szerelőnek. Köszönöm! :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Csáó Mindenkinek / Sziasztok!

Most ide firkantok, aztán legfeljebb kapok a csőrömre!

1.) Bizniszeltem, egy másik autórádiót, és nyugdíjba szeretném küldeni a gyári kazettás rádiót. Az imbuszcsavarokat eltávolítottam, 4 binyóküllőről levágtam a menetesrészt, és azokat bedugva próbáltam kiszedni, de meg se akar mozudulni. Van ennek valami külön technikája?

2.) 2-es fokozatba elkezdett rángatni az autó..na de miért?

A bicó küllő önmagában nem elég. Egy ilyet kell csinálni:

http://static.tme.eu/katalog_pics/8/f/8/8f896db40a240a375ef49b31b953f380/klucz%2065.241.jpg

10 perc alatt megvan a kettő. Mondjuk elég szar a kép, de a lényeg sztem látszik.

Link to comment
Megosztás:

Csáó Mindenkinek / Sziasztok!

Most ide firkantok, aztán legfeljebb kapok a csőrömre!

1.) Bizniszeltem, egy másik autórádiót, és nyugdíjba szeretném küldeni a gyári kazettás rádiót. Az imbuszcsavarokat eltávolítottam, 4 binyóküllőről levágtam a menetesrészt, és azokat bedugva próbáltam kiszedni, de meg se akar mozudulni. Van ennek valami külön technikája?

2.) 2-es fokozatba elkezdett rángatni az autó..na de miért?

A bicó küllő önmagában nem elég. Egy ilyet kell csinálni:

http://static.tme.eu...cz%2065.241.jpg

10 perc alatt megvan a kettő. Mondjuk elég szar a kép, de a lényeg sztem látszik.

Én inkább 4 db "65-ös" szeggel próbálkoznék...a küllő túl vékony és nem nyomja be a rádió oldalán a füleket eléggé...de arra számítani kell, hogy szorosan van benne... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.