Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ne szivassatok már, hogy nem láttátok még az ország egyetlen, meg a világ első kúpéját? :D Háá' még a ringen is tiszteletkörvezetett tavaly :rolleyes:

http://www.allcartuning.net/car/42441

De akkor már, ha már valaki legalább észreveszi hogy coupe-t lát, akkor már tessék szavazni is rá :lol: https://www.facebook...100000414486576

Na neba* hogy ez így kapott magyar rendszámot! :o

Link to comment
Megosztás:

Tehát nem lehet csatt miatt negyedet cserélni egy autón? Vagy nem lehet küszöböt és mellette lévő taposókat cserélni? :rolleyes:

Szerintem wookie úgy értette, durva példával: Nem csinálhatsz keménytetős autóból kabriót, maximum teknősnapoztatónak.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem wookie úgy értette, durva példával: Nem csinálhatsz keménytetős autóból kabriót, maximum teknősnapoztatónak.

Már hogya3.14csába nem.

Ez pl. annyira gyári baur cabrio,mint én.

Mondjuk lehet azért eladó,mert senki nem vállalta,hogy levelezőn áttolja. Azért már más idők járnak ezen a téren,mint 3-4éve.

Nagyon gányhoz,sz@rhoz már senki nem adja a nevét.

Link to comment
Megosztás:

Mert?

Ez nem gittből van mint a magyar használtautó park fele :D Ha valamit normálisan megcsinálnak, miért ne lehetne használni is ?

De nálunk nem szabályos, és a szabályok egyre hülébbek lesznek ahelyett, hogy normálisabbak lennének.

Gondoltam keresek egy X16SZR-t, az belefér a 10% teljesítménykülönbségbe + a SE cuccokat átrakom. Így kicsivel jobb lesz és nem is kell nagyon tartani attól, hogy 100 év főbelövést kapok érte. Ehhez képest hivatalosan már ahhoz is kell átépítési engedély, mérnök stb. :omg: :icon11:

Így nem lenne csoda, ha kikopott motorszámmal megkapná ugyanazt az 1,6-os motort és még hivatalos is maradna.

Link to comment
Megosztás:

Már hogya3.14csába nem.

Ez pl. annyira gyári baur cabrio,mint én.

Mondjuk lehet azért eladó,mert senki nem vállalta,hogy levelezőn áttolja. Azért már más idők járnak ezen a téren,mint 3-4éve.

Nagyon gányhoz,sz@rhoz már senki nem adja a nevét.

Én gyerekkoromban láttam ilyet Auto-Motorban. :icon10:

Link to comment
Megosztás:

Örülök hogy lebeszélted magad a Monster matricáról. A felsorolásba nyomnám még egyébként a WheelWhores matricát, az is már a legszakadtabb zsigulin is rajta van, mert le van festve a gyári lemezfelni ecsettel, nem feketére. <_<

Gepardnak írj, szerintem Ő tud majd Neked küldeni. :)

Írtam Gepardnak üzenetet matrica ügyben,de még nem írt vissza!Most nem tom,hogy mi van!

Link to comment
Megosztás:

Már hogya3.14csába nem.

Ez pl. annyira gyári baur cabrio,mint én.

Mondjuk lehet azért eladó,mert senki nem vállalta,hogy levelezőn áttolja. Azért már más idők járnak ezen a téren,mint 3-4éve.

Nagyon gányhoz,sz@rhoz már senki nem adja a nevét.

:D

De nálunk nem szabályos, és a szabályok egyre hülébbek lesznek ahelyett, hogy normálisabbak lennének.

Gondoltam keresek egy X16SZR-t, az belefér a 10% teljesítménykülönbségbe + a SE cuccokat átrakom. Így kicsivel jobb lesz és nem is kell nagyon tartani attól, hogy 100 év főbelövést kapok érte. Ehhez képest hivatalosan már ahhoz is kell átépítési engedély, mérnök stb. :omg: :icon11:

Így nem lenne csoda, ha kikopott motorszámmal megkapná ugyanazt az 1,6-os motort és még hivatalos is maradna.

Akkor meg is válaszoltad a problémádra a kérdést... ;)

Link to comment
Megosztás:

De nálunk nem szabályos, és a szabályok egyre hülébbek lesznek ahelyett, hogy normálisabbak lennének.

Gondoltam keresek egy X16SZR-t, az belefér a 10% teljesítménykülönbségbe + a SE cuccokat átrakom. Így kicsivel jobb lesz és nem is kell nagyon tartani attól, hogy 100 év főbelövést kapok érte. Ehhez képest hivatalosan már ahhoz is kell átépítési engedély, mérnök stb. :omg: :icon11:

Így nem lenne csoda, ha kikopott motorszámmal megkapná ugyanazt az 1,6-os motort és még hivatalos is maradna.

A 16se és 14se HF-e ugyan az? Szívószelepek,tengely...injektorok ugyanakkorák?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok szeretnék Opel Astra vagy Caravan tipusú autót venni kis fogyasztással, melyiket ajánlanátok Astra-n belül is melyiket? Használtan szeretném megvenni 350000 Ft ot szánok rá. Azért ide írtam mert nem találtam olyan topicot ahol fel tudnám rakni ezt a kérdést. Még annyi melyiket ajánjátok benzines vagy diesel hosszabtávra akarom használni valamilyen szinten családi autónak is város és közuton egyaránt.

A válaszokat elöre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok szeretnék Opel Astra vagy Caravan tipusú autót venni kis fogyasztással, melyiket ajánlanátok Astra-n belül is melyiket? Használtan szeretném megvenni 350000 Ft ot szánok rá. Azért ide írtam mert nem találtam olyan topicot ahol fel tudnám rakni ezt a kérdést. Még annyi melyiket ajánjátok benzines vagy diesel hosszabtávra akarom használni valamilyen szinten családi autónak is város és közuton egyaránt. A válaszokat elöre is köszi.

Hi!

Pár kérdés:

- milyen távokon lenne rendszeresen használva az autó?

- melyik városról van szó?

- milyen terheléssel lenne leggyakrabban használva?

- milyen felszereltséget vársz el a kocsitól?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok szeretnék Opel Astra vagy Caravan tipusú autót venni kis fogyasztással, melyiket ajánlanátok Astra-n belül is melyiket? Használtan szeretném megvenni 350000 Ft ot szánok rá. Azért ide írtam mert nem találtam olyan topicot ahol fel tudnám rakni ezt a kérdést. Még annyi melyiket ajánjátok benzines vagy diesel hosszabtávra akarom használni valamilyen szinten családi autónak is város és közuton egyaránt.

A válaszokat elöre is köszi.

Egy dolgot azért fontos tisztázni szerintem!

Mindenképp olyat nézz, amin viszonylag friss műszaki van, mivel 350.000-ért ritka kivételektől eltekintve csak olyat tudsz venni, amivel van valami komolyabb probléma, amit műszakiig ki kell javítanod.. elég ha rozsdátlanítani kezd az ember és pörögnek a tízezrek.

Szerintem akinek korrekt állapotban van az autója, az bolond lenne eladni 350ért, inkább megtartja!

Ezt mindenképp gondold át, sokkal jobb a helyzet ha van másfél-két éved helyrerakni az autót, mint ha egyből kell mindent megcsinálni rajta 2 hónap alatt! :)

Ne érts félre, nem lebeszélni akarlak, de én 255ért vettem két éve és most értem a végére a felújításnak :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok szeretnék Opel Astra vagy Caravan tipusú autót venni kis fogyasztással, melyiket ajánlanátok Astra-n belül is melyiket? Használtan szeretném megvenni 350000 Ft ot szánok rá. Azért ide írtam mert nem találtam olyan topicot ahol fel tudnám rakni ezt a kérdést. Még annyi melyiket ajánjátok benzines vagy diesel hosszabtávra akarom használni valamilyen szinten családi autónak is város és közuton egyaránt.

A válaszokat elöre is köszi.

A benzin vs. deiselbe nem igazan mennék bele. A kérdés inkább az hogy mennyire nehéz a lábad :) Nagypapásan vezetsz, vagy szereted azért néha próbálgatni mit tud az autó. Néha bele fér egy lámpától lámpáig kigyorsítás, szereted halni a motor hangját :P

Ha benzin és fogyasztás: nekem az 1.4 8szelepes (c14nz; anno kb.6l/100) motorom és a 2.0 8 szelepes (c20ne; 7-8l/100) motorom között van durván 2L fogyi különbség. Ami motor ereje miatt nekem meg éri :P

Diesellel meg kb 5liter alatt el lehet rohangálni.

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Pár kérdés:

- milyen távokon lenne rendszeresen használva az autó?

- melyik városról van szó?

- milyen terheléssel lenne leggyakrabban használva?

- milyen felszereltséget vársz el a kocsitól?

Kanizsáról jöttem Keszthelyre itt használnám sokat és környékére mennék, majd szombathely szeptemberbe és utána majd Graz és magyar ingázás.

Nekem elég ha van bent központi zár nincs nagy igényem nekem a márka a fontos azaz Opel legyen és astra.

Amúgy terheléssel kapcsolatba nem értem pontossan hogy érted.

Egy dolgot azért fontos tisztázni szerintem!

Mindenképp olyat nézz, amin viszonylag friss műszaki van, mivel 350.000-ért ritka kivételektől eltekintve csak olyat tudsz venni, amivel van valami komolyabb probléma, amit műszakiig ki kell javítanod.. elég ha rozsdátlanítani kezd az ember és pörögnek a tízezrek.

Szerintem akinek korrekt állapotban van az autója, az bolond lenne eladni 350ért, inkább megtartja!

Ezt mindenképp gondold át, sokkal jobb a helyzet ha van másfél-két éved helyrerakni az autót, mint ha egyből kell mindent megcsinálni rajta 2 hónap alatt! :)

Ne érts félre, nem lebeszélni akarlak, de én 255ért vettem két éve és most értem a végére a felújításnak :D

Haverom vett 250 ért sima benzines autót és 2-éve most friss müszakival eggyütt 80 ezret költött rá. Semmi más oljacserén kívül nem volt. 350 nél nincs több nekem fontos a motor jó legyen a kasztninál a tornyok a többi nem érdekel mert lassacskán ki lehet pofozni, kárpitot úgy szintén.

HA 200000 ezeres km-es autót tudok venni már jó vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Kanizsáról jöttem Keszthelyre itt használnám sokat és környékére mennék, majd szombathely szeptemberbe és utána majd Graz és magyar ingázás.

Nekem elég ha van bent központi zár nincs nagy igényem nekem a márka a fontos azaz Opel legyen és astra.

Amúgy terheléssel kapcsolatba nem értem pontossan hogy érted.

Haverom vett 250 ért sima benzines autót és 2-éve most friss müszakival eggyütt 80 ezret költött rá. Semmi más oljacserén kívül nem volt. 350 nél nincs több nekem fontos a motor jó legyen a kasztninál a tornyok a többi nem érdekel mert lassacskán ki lehet pofozni, kárpitot úgy szintén.

HA 200000 ezeres km-es autót tudok venni már jó vagyok.

Hosszú távú ingázásra inkább egy nagyobb motort javasolnék!

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_f/opel_astra_f_caravan_1.8_club-5609590

Ez meg egész jól néz ki :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.