Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Köszönöm a választ! akkor amikor nagyon ráérek neki állok! :D gondolom nem kis meló... de elkábulok néha már olyan benzin szag van :D

Tanksapkád gyári?

Nekem volt már benzinszag utángyártott tanksapkától is. Azért vettem mert megijedtem,hogy a gyári nem zárható,de megtudtam,hogy azzal a csőátmérővel amit átdug a rácson nem megy messzire,visszaraktam a gyári nem zárhatót.

Link to comment
Megosztás:

Tanksapkád gyári?

Nekem volt már benzinszag utángyártott tanksapkától is. Azért vettem mert megijedtem,hogy a gyári nem zárható,de megtudtam,hogy azzal a csőátmérővel amit átdug a rácson nem megy messzire,visszaraktam a gyári nem zárhatót.

A környékünkön az utóbbi időben átálltak egy kevésbé finomkodós módszerre... alátolnak egy lavórt, és valami hegyes sz.rral, kiütik a tank alját... :icon4: (tehát addig kell ültetnem még a vasat, amíg nem férnek alá :lol: :D )

Link to comment
Megosztás:

A környékünkön az utóbbi időben átálltak egy kevésbé finomkodós módszerre... alátolnak egy lavórt, és valami hegyes sz.rral, kiütik a tank alját... :icon4: (tehát addig kell ültetnem még a vasat, amíg nem férnek alá :lol: :D )

Ez mekkora g*ciség már! :pinch:

Meg a másik amikor levágják a katalizátort a kipuffról. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ez mekkora g*ciség már! :pinch:

Meg a másik amikor levágják a katalizátort a kipuffról. <_<

Az... az én katalizátorommal nem jutnak messzire :lol: Viszont, ha sikerül leszednie, akkor legalább megcsinálom majd az egészet normálisan :D

Dávid megoldása erre is jó. :D

Ennyi. Már gyűlik a zsetony, úgyhogy szerintem csütörtökön kérek időpontot a doktojbácsihoz :D

Na ja, ha porig leülteted, saját magad téped le a katalizátort. Ráadásul menet közben. :lol:

ááá... a kanyar a legalacsonyabb pontja, a 2 dob között. Csak az szokott leérni, ami a katalizátort letépi, az nem azért zavar, mert levitte a katalizátort, hanem mert előtte lebontotta az olajteknőt, hogy eljusson addig :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az... az én katalizátorommal nem jutnak messzire :lol: Viszont, ha sikerül leszednie, akkor legalább megcsinálom majd az egészet normálisan :D

Ennyi. Már gyűlik a zsetony, úgyhogy szerintem csütörtökön kérek időpontot a doktojbácsihoz :D

ááá... a kanyar a legalacsonyabb pontja, a 2 dob között. Csak az szokott leérni, ami a katalizátort letépi, az nem azért zavar, mert levitte a katalizátort, hanem mert előtte lebontotta az olajteknőt, hogy eljusson addig :D :lol:

Igaz, nekem is a híd előtti kanyar szokott leérni

Link to comment
Megosztás:

Nekem most, h gm cucc van alatta, nem utólag hajtogatott...most nem ér le. Bár az én autóm magas. :)

Az a magasság nekem már pont jó lenne :D Nekem se szokott leérni általában, de amikor mégis leér, akkor mindig ott. (meg aknában alámásztam, és csak a deklin, meg a híd előtti kanyar alján vannak karcolások :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem most, h gm cucc van alatta, nem utólag hajtogatott...most nem ér le. Bár az én autóm magas. :)

Ó igen! Tudjuk. Majdnem be lehet csúsztatni egy papírlapot a s*gged meg az aszfalt közé! :lol:

Amúgy jó volt a hajtogatott is, csak akkor került lejjebb amikor visszatettem a gyári hátsódobot. Új csövet kellett volna hajtogatni, csak nem akartam fizetni érte. Majd ha már szétvertem azt a kanyart akkor úgyis kicserélem. :D

Link to comment
Megosztás:

Jep. Egy pár hónapja, még befért alá a gyári kulcs feje az oldalára fordítva, de mostmár nyári üzemmód van, már fektetve se :D

Majd mikor a húszezrest is felgyűri maga előtt a lökhárító. Akkor lesz ültetve. :D

Amúgy melyik féle gyári kulcs? Az immós vagy nélküli? Nélkülinél már elég komoly ültetés van :D

Link to comment
Megosztás:

ahülyeállat! :D

Várjááá, ő ezzel dolgozik, mászkál anyagbeszerezni, meg vidékre a műhelyébe. Ezéé' szeretem amikor valaki meghallja, hogy a 40-40-től lejjebb szeretném még egy kicsit, és utána rögtön meg-szak-közli, hogy azzal nem lehet közlekedni, ő már csak tudja, mert gyári mondeoja van :D

Link to comment
Megosztás:

QP? :blink:

Nincs róla teljes oldalnézeti kép?

Ne szivassatok már, hogy nem láttátok még az ország egyetlen, meg a világ első kúpéját? :D Háá' még a ringen is tiszteletkörvezetett tavaly :rolleyes:

http://www.allcartuning.net/car/42441

De akkor már, ha már valaki legalább észreveszi hogy coupe-t lát, akkor már tessék szavazni is rá :lol: https://www.facebook.com/profile.php?id=100000414486576

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.