Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Csak az, hogy iszonyú gagyi! Kb a szélvédős MAC audio, meg Sztrítraccsing matricákkal, meg az alu tankajtó matricákkal van egy szinten. :lol:

Ha jót akarsz, akkor inkább ne! -_-

De hát ízlések és pofonok... :whistle:

Ok akkor felejtsük el a monster matricát! :) Vegyétek ugy,hogy azt meg se kérdeztem! ;) Első szélvédőre valami opelos matricája van valakinek?Mert én nem találok sehol!Vagy van valami öttletetek,hogy oda milyet érdemes vagy mi néz ott jól ki?

Ha azt issza, akkor miért ne? :D

Amugy nem azt iszom! :D Hanem másfajtát szoktam! :) Csak ugy nem néz ki olyan rosszul az a matrica!

Link to comment
Megosztás:

Csak gondolkoztam,hogy valamit ki kéne ragasztani az első szélvédőre valami opelosat!

De ezek szerint nincs senkinek opelos matricája! :(

Bizony nincs. Nézd meg az autómat, nekem is csak 4-5 Mote, plusz a 2 opelclub van kint :lol: hogyne lennemáána.... clubosat rendelhetsz, elõbb-utóbb a Blitzes is jôn, meg egyébként is mindenhol van, de aztmondtad azok nem tetszenek. :D
Link to comment
Megosztás:

Csak gondolkoztam,hogy valamit ki kéne ragasztani az első szélvédőre valami opelosat!

De ezek szerint nincs senkinek opelos matricája! :(

Igazából bármilyen matricát rakhatsz a kocsira, persze azért túlzásokba nem kell esni vannak ezzel foglalkozó cégek kivágják, rárakod oszt csókolom.

Link to comment
Megosztás:

Igazából bármilyen matricát rakhatsz a kocsira, persze azért túlzásokba nem kell esni vannak ezzel foglalkozó cégek kivágják, rárakod oszt csókolom.

Régen a bátyám 500-as Trabantja is körbe volt matricázva úgy, hogy ki se látott belőle! :lol:

Hogyassszongya. Hévíz, Mátraháza, Sopron, Balatonföldvár, TARVIZIO, MILANO, Orfű, stb. stb, stb... :hehe:

Elég ciki!

Link to comment
Megosztás:

Bizony nincs. Nézd meg az autómat, nekem is csak 4-5 Mote, plusz a 2 opelclub van kint :lol: hogyne lennemáána.... clubosat rendelhetsz, elõbb-utóbb a Blitzes is jôn, meg egyébként is mindenhol van, de aztmondtad azok nem tetszenek. :D

Mi az,hogy nem tetszenek?Ki mondta ezt? :) Biztos állmodtad. :D :D Nem tom már kinek kellett írni clubbos matrica ügyében és hogy mennyi volt!Azt tom,hogy a csergőbe kellett bemennem érte!De olyan Blitzeset csak a klubbosok kapnak nem?

Na majd valamit kitalálok!

Link to comment
Megosztás:

Mi az,hogy nem tetszenek?Ki mondta ezt? :) Biztos állmodtad. :D :D Nem tom már kinek kellett írni clubbos matrica ügyében és hogy mennyi volt!Azt tom,hogy a csergőbe kellett bemennem érte!De olyan Blitzeset csak a klubbosok kapnak nem?

Na majd valamit kitalálok!

Most majdnem mondtam hogy rendszámkeretet tudok szerezni....... :smartass: :D

Link to comment
Megosztás:

Mi az,hogy nem tetszenek?Ki mondta ezt? :) Biztos állmodtad. :D :D Nem tom már kinek kellett írni clubbos matrica ügyében és hogy mennyi volt!Azt tom,hogy a csergőbe kellett bemennem érte!De olyan Blitzeset csak a klubbosok kapnak nem?

Na majd valamit kitalálok!

Mi az,hogy nem tetszenek?Ki mondta ezt? :) Biztos állmodtad. :D :D Nem tom már kinek kellett írni clubbos matrica ügyében és hogy mennyi volt!Azt tom,hogy a csergőbe kellett bemennem érte!De olyan Blitzeset csak a klubbosok kapnak nem?

Na majd valamit kitalálok!

Te írtad, hogy az egész oldalon nem találtál egyet sem, ami tetszik :D

Nem. Aki vesz, az kap ;)

Link to comment
Megosztás:

Azt esetleg meg tudod mondani,hogy kinek kell írni clubbos matricáért?

Örülök hogy lebeszélted magad a Monster matricáról. A felsorolásba nyomnám még egyébként a WheelWhores matricát, az is már a legszakadtabb zsigulin is rajta van, mert le van festve a gyári lemezfelni ecsettel, nem feketére. <_<

Gepardnak írj, szerintem Ő tud majd Neked küldeni. :)

Link to comment
Megosztás:

Örülök hogy lebeszélted magad a Monster matricáról. A felsorolásba nyomnám még egyébként a WheelWhores matricát, az is már a legszakadtabb zsigulin is rajta van, mert le van festve a gyári lemezfelni ecsettel, nem feketére. <_<

Gepardnak írj, szerintem Ő tud majd Neked küldeni. :)

Itt Tatabányán a "Chiks on Wheels" matrica a menő...mert akkor már fotóztad ribanccal az autót. :D

Link to comment
Megosztás:

Jó kis meló.

Anyós oldali sárvédő burkolat alatt van az aktívszén-tartály. Csak csavard le a helyéről rázd meg ha csörög,akkor a széndarabkák eltömték a komplett tankszellőztető rendszeredet valószínűleg. Ilyenkor a teendő,hogy az összes csövet ami rámegy,beleértve a vákuum tankszellőztető szelepet a motortérben meg a tank betöltőnél lévőt is ki kell takarítani ilyenkor,én kompresszorral fújkodtam ki. Na meg ugye a tartályt is illik cserélni bontott szét nem esett valószínűleg bírni fogja ezután is,de van új is csak az 20ropi kb. Bontott van eladó nekem is. :D Valaki összekötötte a rámenő,kimenő csöveket,nem tudom milyen eredménnyel.

Köszönöm a választ! akkor amikor nagyon ráérek neki állok! :D gondolom nem kis meló... de elkábulok néha már olyan benzin szag van :D

Link to comment
Megosztás:

Örülök hogy lebeszélted magad a Monster matricáról. A felsorolásba nyomnám még egyébként a WheelWhores matricát, az is már a legszakadtabb zsigulin is rajta van, mert le van festve a gyári lemezfelni ecsettel, nem feketére. <_<

Gepardnak írj, szerintem Ő tud majd Neked küldeni. :)

Oké köszi!

Akkor majd irok neki és majd meglátjuk mi lesz!Meg majd még nézek a neten is hátha találok! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.