Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy nem tudja valamelyikőtök milyen hosszú kuplung bowdent kéne vételeznem? Unixéknál 5 féle méretet találtam: 815/484, 849/674, 882/483, 902/483, 944/485. Most mitévő legyek?

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv.: Sanya

EPC is három félét ír ehhez a motorhoz, sztem vedd ki a régit, mérd meg, az a legbiztosabb.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!

Kiszakadt a bal hátsó doblemezem(torony), ahol a lengéscsillapító rögzítve van.Kidugta a fejét csomatérbe.

Szükségem lenne olyan toronyra ami jó állapotban van, arra a részre gondolok kompletten ami pontheggesztéses.NAGYON S.O.S.!!!!!!!!!

Ferdehátú, 5ajtós F Astráról van szó.

Már csomó bontót felhívtam,de nem vágják ki.

Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni! Kiszakadt a bal hátsó doblemezem(torony), ahol a lengéscsillapító rögzítve van.Kidugta a fejét csomatérbe. Szükségem lenne olyan toronyra ami jó állapotban van, arra a részre gondolok kompletten ami pontheggesztéses.NAGYON S.O.S.!!!!!!!!! Ferdehátú, 5ajtós F Astráról van szó. Már csomó bontót felhívtam,de nem vágják ki. Köszönöm.

Újat nem lehet kapni? pl. itt: http://zsu.hu/webaru...emek?lapszam=1

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na meglett az éget szag okozója!Szétszedtem minden a motornál és az előtét ellenállásra ami rámegy csati annak az egyik lába volt megolvadva!Kiszedtem,jól megpucoltam a sarukat meg mindent!És az ellenállás tiszta egy merő rozsda volt!Az érintkezők meg minden!Amennyire tudtam megtisztítottam!

De mitől olvadhatott meg az egyik láb?Nem érintkezett?

Új pollenszűrő is betéve!

Üdv.:zozo

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na meglett az éget szag okozója!Szétszedtem minden a motornál és az előtét ellenállásra ami rámegy csati annak az egyik lába volt megolvadva!Kiszedtem,jól megpucoltam a sarukat meg mindent!És az ellenállás tiszta egy merő rozsda volt!Az érintkezők meg minden!Amennyire tudtam megtisztítottam!

De mitől olvadhatott meg az egyik láb?Nem érintkezett?

Új pollenszűrő is betéve!

Üdv.:zozo

Gondolom a rossz csatlakozás miatt megnövekedett az ellenállás és attól melegedett.

Link to comment
Megosztás:

Akkor nálad minden vanília a kocsiban? :) Vanília illatosító meg minden?Illatosítóba milyet használsz?Mondj valami jót!

Én szoktam ilyen lapkásat venni meg a piacon ezt az Ambi Pur utántöltőt azt kis üveges cuccot!Az úgy elég sokáig bírja!

Amikor megvettem a kocsit akkor kaptam a lányaimtól olyan vaniliás macit, de azt ugye kiszagoltuk hamar, azóta is vaníliásat veszek mindíg de egyik sem olyan ...kicsit mindegyik más van nekik olyan rágógumi illatú beütésük. Most valami új autó-illat van benne de nem tetszik.

Link to comment
Megosztás:

Hmmm. Még nem hallottam róla. És ezzel ugyan úgy lehet kenni a műszerfalat stb.?

Én a kédergumikat szoktam néha bekenegetni vele, felpuhítja a gumit és meggátolja az ajtóhoz tapadást.

A műszerfalat meg az összes műanyagot ilyennel fújom: http://motomobile.eu...elcza-spray.jpg, LIDL-be szokott lenni, 500Ft, szilikonmentes, egy flakon nekem elég volt 4szer lefújni az egész kocsit, olyan 3 hétig látni a hatását kb.

Illatosítóból ez vált be: http://www5.picturep...fresco-1u0g.jpg Kb. kéthavonta veszek egyet, 650-Ft TESCO-ban, nem egyszerre árasztja el a kocsit, mint a Wunderbaum, hanem egyenletesen illatozik.

Link to comment
Megosztás:

A lököst sima szilikonnal szoktam fújni, de utoljára pont a vaniliásat kapott mert az volt kéznél. A gumit meg elméletileg nem is lehetne szabadna szilikonnal kezelgetni ugyebár.....

Nem kicsit drága ilyen szilikonnal fújogatni a lököst, nem kevés kell rá....

Egyépként évek óta szilikonnal kenjök pár cimborámmal együtt az abroncsokat és semmi problem! Nemtudom ezt honna vette sok ember...

Link to comment
Megosztás:

Nem kicsit drága ilyen szilikonnal fújogatni a lököst, nem kevés kell rá....

Egyépként évek óta szilikonnal kenjök pár cimborámmal együtt az abroncsokat és semmi problem! Nemtudom ezt honna vette sok ember...

Hát ugye a súrlódást nem jó dolog csökkenteni a gumi és az út között. Oké hogy szép fekete lesz a gumi, de tényleg használ? Évi 10 ezer kilóméteres futásteljesítményel számolva szerintem előbb kopik el a futófelület mint ahogy megöregedne.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.