Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nah és a lényeg.. ez tényleg elég OFF csak azért nem írtam máshova, mert sztem is dobja át egy modi ezeket csevegőbe.. vagy ha van telcsis HW-ba....és igy talán egyszerübb... thx

Annyi a bibi, hogy a tagsági nélküli fórumozóinknak a HW-s rész zárt kapukat mutat. :(

Ha ennyire Offnak tekintjük, akkor inkább rekesszük be a telefonokról a csvegést. :P

Link to comment
Megosztás:

Ma átkötöttem 1 másik bitosítóhoz. Nem tudom miből gondolta az eddigi, hogy bonuszban ugrok 1-et, és még többet is fizetek, mikor 7-8 másiknak van jobb ajánlata az övéknél. Így éves szinten nyerek kb 5e ft-ot. Tudom sokaknak nem sok, de ebből a pénzből vehetek 1 nadrágot az egyik "kölkömnek" akár. "A másiknak meg majd jövő ilyenkor" :( .

Link to comment
Megosztás:

Ma átkötöttem 1 másik bitosítóhoz. Nem tudom miből gondolta az eddigi, hogy bonuszban ugrok 1-et, és még többet is fizetek, mikor 7-8 másiknak van jobb ajánlata az övéknél. Így éves szinten nyerek kb 5e ft-ot. Tudom sokaknak nem sok, de ebből a pénzből vehetek 1 nadrágot az egyik "kölkömnek" akár. "A másiknak meg majd jövő ilyenkor" :( .

Sztem én is váltani fogok, nekem is ugyanez van, egyet lépek bonuszban felfelé, és mégis 2 ezerrel többet kéne fizetnem (negyedévente). Másik biztosítónál éves szinten 20e körül lenne kevesebb.

Link to comment
Megosztás:

Sztem én is váltani fogok, nekem is ugyanez van, egyet lépek bonuszban felfelé, és mégis 2 ezerrel többet kéne fizetnem (negyedévente). Másik biztosítónál éves szinten 20e körül lenne kevesebb.

Én akár 100 forint különbségért is átmennék, már csak az elv miatt is! A Netrisk pillanatok alatt elintézi, ingyen gyorsan. Az a bajom, hogy emelkedő bónuszom ellenére a díjam is emelkedik, és sajnos mégis ez adja a legolcsóbb díjat. Hogy száradna rájuk a bőr!!!!!!!!

No nembaj! Kárpótolom magam a motoromnál. Ott kéjesen mondtam fel a szintén 4000-el emelkedő biztosításomat és kötök rá egy 10000-el olcsóbb veterán biztosítást! He-he...

Link to comment
Megosztás:

Én maradok, és ami a legdurvább, hogy ugye újrakötéssel, az Aegonnál.

Ha semmit nem teszek, akkor 52 az éves díj, de újrakötve(régit felmondva, és újat kötve) 25788. Minden Aegonos tegyen így, amíg nem késő.

Ja, és a Netrisk.hu-n számoljon. A biztositas.hu egy kalap sz@r. Ott ugyanis ugyanúgy 52 jött ki, miközben az Aegon oldalán is 25-öt számoltam...

Pepe! Te hol számoltad?

Link to comment
Megosztás:

Nekem csökkent volna úgy is, ha maradok a mostani biztosítómnál (Union), negyedéves szinten több mint 2ezer Ft-tal. Mivel most töltöttem be a 30-at, így már jár egy jelentősebb korkedvezmény is. Viszont idén az Aegon nekem is olcsóbb lett (-8ezer éves szinten), ezért búcsút is intettem az Unionnak. Úgyhogy 2008-ban 53 helyett "csak" 32-t kell fizetnem :cry: . Végre valami előnyöm is származik abból, hogy öregszem :P . :(

Link to comment
Megosztás:

Én maradok, és ami a legdurvább, hogy ugye újrakötéssel, az Aegonnál.

Ha semmit nem teszek, akkor 52 az éves díj, de újrakötve(régit felmondva, és újat kötve) 25788. Minden Aegonos tegyen így, amíg nem késő.

Ja, és a Netrisk.hu-n számoljon. A biztositas.hu egy kalap sz@r. Ott ugyanis ugyanúgy 52 jött ki, miközben az Aegon oldalán is 25-öt számoltam...

Pepe! Te hol számoltad?

Én is az Aegonhoz kötöttem át a Postától. 26244 a 30752 helyett. Én is az Aegon oldalán számoltam, és ott is töltöttem ki az adatlapot, amit kinyomtattam, aláírtam és feladtam a "postán". :(

Link to comment
Megosztás:

posta....

dolgozó lány annyukat a postának már

nyáron elsőbségivel ajánlva adtunk fel egy levelet két hét alatt ért fel

máskor 3 nap és ottvan a sima mezei levél

most feladtam egy csomagot, hétfőn, és még ma se ért oda.....

aki meg a csomagot várja és kifzette már irja a mailt, hogy mivamár meg hétfőig vár meg stb

ugyhogy hétfőn ha nem kapja meg kedden mehetek a postára, de ott megcsak annyit fognak mondani:

2 hét mulva lehet érdeklődni.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Egy biztosítós kérdés,

Most fogom átiratni az autót a nevemre dec. elején.

Számolgattam online pl. MÁV 56000 kb. 2007 dec eleji kötéssel,

2008 jan. 1 -el pedig 36000 kb.

Ha megkötöm Decemberben akkor,2008-tól a

36-ot fizetem,vagy megmarad 56-nak? :(

Mondjuk lehet azt a 3 hetet kibirom biztosítás nélkül

és január 1-től kötök,az a biztos. :P

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Egy biztosítós kérdés,

Most fogom átiratni az autót a nevemre dec. elején.

Számolgattam online pl. MÁV 56000 kb. 2007 dec eleji kötéssel,

2008 jan. 1 -el pedig 36000 kb.

Ha megkötöm Decemberben akkor,2008-tól a

36-ot fizetem,vagy megmarad 56-nak? :(

Mondjuk lehet azt a 3 hetet kibirom biztosítás nélkül

és január 1-től kötök,az a biztos. :P

Sztem jobban jársz, ha kivárod a jövő év elejét, tehát 2008-tól kötöd. Ha az átírást dec. 15 után csináljátok, addig még érvényes lesz az eddigi biztosítás, az átiratás után meg lesz 15 napod, amíg közlekedhetsz vele bizti nélkül -> egy napod se esik ki :cry:

Link to comment
Megosztás:

én láttam egy műsort, és abban egy olyan astrát törtek egy oszlop tesztelésénél, mint a miénk, és még a kárpit szine is ugyan az volt, de műszakilag hát nemtom, de szerintem azokban nagyobb mocik is előfordulnak nem??

Sztem nagyobbak nem, csak másmilyenek. Tudomásom szerint azokból létezett 1.2-es is, meg porlasztós motorokat is tettek beléjük (pl. 14NV).

Link to comment
Megosztás:

valami porlasztos mocirol én is hallottam....

astrába 1.2 es???

az szép lehetett.....

én vectrárol olvastam anno vauxhal néven, hogy 250 es tiltást nem tették bele....

szerintem az nem kis motoors lehetett már akkor...

bár egy 2000 turbos megy annyit.

és annyit megvettek most a héten???? kicsit furcsának hiszem, de meglehet az is hogy soknak most járt le a hirdetése....

Link to comment
Megosztás:

valami porlasztos mocirol én is hallottam....

astrába 1.2 es???

az szép lehetett.....

én vectrárol olvastam anno vauxhal néven, hogy 250 es tiltást nem tették bele....

szerintem az nem kis motoors lehetett már akkor...

bár egy 2000 turbos megy annyit.

és annyit megvettek most a héten???? kicsit furcsának hiszem, de meglehet az is hogy soknak most járt le a hirdetése....

Astrában ( G ) nálunk is van 1.2es :(

16V 75 ló

Tegnap láttam is eladót :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.