Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

te bolond vagy,13 col az ló*zart se ér,virslis az egész.. egyébként ezt a nagymotoroson van csak 14,meg 15colos,elmagyarázhatnád majd mert akkor nemértem h kerül 1.6-ra gyárilag 15-ös atombiztos gyári felni :lol: szóval hülyeségeket beszélsz :P ?

;) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Egy olyan kérdésem lenne,hogy a DEPO fényszóró az milyen?Mert a jobboldalimnak a belseje nem valami tökéletes!Mozog meg minden baja van!Hol érdemes fényszórót venni?Néztem ugy a neten és találtam 7000Ft-ért de volt 20.000Ft-ért is!

Ebben szeretnék tanácsot kérni!

Előre is köszi!

Üdv.:zozo

http://www.opelforum.hu/index.php?s=&s...st&p=698969

Egy rakat sz.r a gyárihoz képest. (most is a depok vannak az autómban) Megalighttal még látni lehet vele, de egy gyengébb izzóval csak egy homályos világosabb paca van az úton, nem vetített kép. Egyszer leírtam itt valahol, hogy mekkora különbségek vannak egy Valeo, és egy Depo között, fél oldal hosszon, ha érdekel keresd meg, ha nem érdekel, akkor csak hidd el hogy annyit se ér, mint amennyibe kerül xD

Link to comment
Megosztás:

te bolond vagy,13 col az ló*zart se ér,virslis az egész.. egyébként ezt a nagymotoroson van csak 14,meg 15colos,elmagyarázhatnád majd mert akkor nemértem h kerül 1.6-ra gyárilag 15-ös atombiztos gyári felni :lol: szóval hülyeségeket beszélsz :) ?

Úgy kerülhetett rá,hogy a Rendőr autókat azzal adták ki. :)

Nálunk mikor rendőr autókat csináltak akkor például az akkumulátor is nagyobb került bele meg nagyobb kerék. ;)

Link to comment
Megosztás:

Egyrészt, a gyári méretnél 1"al lehet nagyobbat feltenni, ami ha sima F Astrád van, az bizony a 14". Mivel gyárilag 13"al jöttek ki az Astrák. Kivétel a nagymotorosok ( 1.8, 2.0 ) mivel azokra nem megy fel a 13" így azok vagy 14el, vagy 15el, ez felszereltség függő volt. Tehát Te elvileg 14es felnit rakhatnál fel. Másrészt, hiába lesz nagyobb a felni átmérője, a guminak az oldalfalát peresítened kell, hogy váltóméretet kapj, ergó ugyan akkora lesz a kerék külső átmérője mint a gyárié, ezért a nappali mellé, majd befér egy jakuzzi is. Harmadszorra, pedig az ültetésért a renőr nem baszogat, max a KPMes, de ha 30mm-t ültetsz, azt a kutya nem veszi észre, max műszakin szólnak majd érte, de azt is meg lehet oldani. :lol:

A gyári magassággal lehúzott műanyag szarok, pedig tényleg okádékul néznek majd ki.

Az 1.4 hidrotőkéi nem így néznek ki.

Egyhatost is adtak ki gyári 15ös alufelnivel... :) kpm meg nincsen, nkh van ;)

Link to comment
Megosztás:

Egyhatost is adtak ki gyári 15ös alufelnivel... :) kpm meg nincsen, nkh van :lol:

Ezért írtam hogy felszereltségfüggő a kerékméret. :P Egyébiránt meg Én kérek elnézést. ;)

Engem is csesztettek régebben a GSi-n a tucaT felnimmel, hogy mekkora a gyári mérete a kocsinak, de mivel a GSi-n 15", így bekaphatták a kislábujjam. :)

Link to comment
Megosztás:

Ezért írtam hogy felszereltségfüggő a kerékméret. :) Egyébiránt meg Én kérek elnézést. :lol:

Engem is csesztettek régebben a GSi-n a tucaT felnimmel, hogy mekkora a gyári mérete a kocsinak, de mivel a GSi-n 15", így bekaphatták a kislábujjam. ;)

Nekem meg tök gyári felnim van...ja nem, már nincs :)

Link to comment
Megosztás:

Kiszedtem a vezető ülést, mert a bal combtámasz már nullán van és kényelmetlen balra dőlve vezetni... Leszedtem a sín részt is, de igazából nem jutottam vele semmire így össze-, majd visszaraktam.

Csak most meg úgy nyekereg az ülésem, hogy nem bírom. Mit fújjak be és mivel? Mi nyekereghet?

Link to comment
Megosztás:

Úgy kerülhetett rá,hogy a Rendőr autókat azzal adták ki. :)

Nálunk mikor rendőr autókat csináltak akkor például az akkumulátor is nagyobb került bele meg nagyobb kerék. :lol:

Nem pont rendőr autóra gondoltam,biztos volt olyan astra is ami nem rendőrnek készült és nem volt benne semmi extra felszereltség és nem volt nagy motoros és nem 13' szerelték.(bár nem vagyok annyira benne a témába h mindent tudjak a kezdetektől)De ezt akkor is kihagyta a maki a beszámolójából :) Ebből kifelejtették a nagyobb aksit..meg szervón meg a felnin kívül másra nem gondoltak hogy erősebb legyen valamelyik része,sajna ;)

Link to comment
Megosztás:

Egy rakat sz.r a gyárihoz képest. (most is a depok vannak az autómban) Megalighttal még látni lehet vele, de egy gyengébb izzóval csak egy homályos világosabb paca van az úton, nem vetített kép. Egyszer leírtam itt valahol, hogy mekkora különbségek vannak egy Valeo, és egy Depo között, fél oldal hosszon, ha érdekel keresd meg, ha nem érdekel, akkor csak hidd el hogy annyit se ér, mint amennyibe kerül xD

Akkor ezt a depot felejtsem el!Az király! :lol:

Látom ezt a carellot írtad te is!Csak az drága ahogy néztem!

Esetleg nem tudod,hogy hol lehet jó áron lámpát venni?

Kiváncsi vagyok hátha ír még valaki valamit a lámpáról!

A TYC az milyen márkájú?Hallott már valaki ilyenről?És még a FIFFT és KLOKKERHOL ezek milyen fényszórók lehetnek?A bárdinak a honlapján találtam!És 10.000Ft felett van mindkettő!Akkor olyan rossz nem lehet!Gondolom én!

Köszi a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezt a depot felejtsem el!Az király! :lol:

Látom ezt a carellot írtad te is!Csak az drága ahogy néztem!

Esetleg nem tudod,hogy hol lehet jó áron lámpát venni?

Kiváncsi vagyok hátha ír még valaki valamit a lámpáról!

A TYC az milyen márkájú?Hallott már valaki ilyenről?És még a FIFFT és KLOKKERHOL ezek milyen fényszórók lehetnek?A bárdinak a honlapján találtam!És 10.000Ft felett van mindkettő!Akkor olyan rossz nem lehet!Gondolom én!

Köszi a segítséget!

Nézd, ha már a 10.000 feletti kategóriával szemezel, legegyszerűbb, ha gyáriba ruházol. 14 körül van ha jól emlékszem Patacsinál a Valeo és a Carello is.

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezt a depot felejtsem el!Az király! :lol:

Látom ezt a carellot írtad te is!Csak az drága ahogy néztem!

Esetleg nem tudod,hogy hol lehet jó áron lámpát venni?

Kiváncsi vagyok hátha ír még valaki valamit a lámpáról!

A TYC az milyen márkájú?Hallott már valaki ilyenről?És még a FIFFT és KLOKKERHOL ezek milyen fényszórók lehetnek?A bárdinak a honlapján találtam!És 10.000Ft felett van mindkettő!Akkor olyan rossz nem lehet!Gondolom én!

Köszi a segítséget!

Nekem TYC volt meg Valeo, és jó volt mind a kettő. Hogy milyen megy majd bele azt még nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezt a depot felejtsem el!Az király! ;)

Látom ezt a carellot írtad te is!Csak az drága ahogy néztem!

Esetleg nem tudod,hogy hol lehet jó áron lámpát venni?

Kiváncsi vagyok hátha ír még valaki valamit a lámpáról!

A TYC az milyen márkájú?Hallott már valaki ilyenről?És még a FIFFT és KLOKKERHOL ezek milyen fényszórók lehetnek?A bárdinak a honlapján találtam!És 10.000Ft felett van mindkettő!Akkor olyan rossz nem lehet!Gondolom én!

Köszi a segítséget!

Bontóban! Én is ott vettem motorost (igaz, hogy Bosch) 8000-ért tavaly. Még izzó is volt benne! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nézd, ha már a 10.000 feletti kategóriával szemezel, legegyszerűbb, ha gyáriba ruházol. 14 körül van ha jól emlékszem Patacsinál a Valeo és a Carello is.

Köszi az infot!Megnéztem a Patacsinak a honlapját!Hát igen a valeo olyan 18ezer körül van!A carello is 14ezer!De valahogy inkább maradnék 10ezer alatt!A pénztálca nagyon nem engedi! :lol:

Majd lesz valamilyen!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.