Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hááát, nekem volt. A nokiák elég rosszak voltak, a siemens pedig nem tudott annyit, már a kortársaihoz képest se. Ez az első SE-m, de ezzel vagyok a legjobban megelégedve eddig :P .

Sztem a Siemens nem véletlen, hogy csődbe ment.Az x45-ös széria után annyira sz.r firmware volt rajtuk, hogy félelmetes.

Jelenleg 1ik ismerősömnek esett szét a nokiája magától.Ő is elvakult volt, de sikerült rábeszélnem 1 SE-re. :(

Link to comment
Megosztás:

Macisajt! Ez mindenkinél így megy, csak sok helyen nem derül ki :P

Amúgy nekem már 10 éve csak Nokiám van (előtte volt siemens), és egyikkel

sincs bajom. Legjobb a 6310-es volt, az 4 évig hibátlanul szolgált, még az akkuja

sem dobta fel a tappancsot, pedig azzal napi szinten GPRS neteztem is :(

Link to comment
Megosztás:

Macisajt! Ez mindenkinél így megy, csak sok helyen nem derül ki :P

Amúgy nekem már 10 éve csak Nokiám van (előtte volt siemens), és egyikkel

sincs bajom. Legjobb a 6310-es volt, az 4 évig hibátlanul szolgált, még az akkuja

sem dobta fel a tappancsot, pedig azzal napi szinten GPRS neteztem is :(

Akkor most elmondanám, hogy nekem jelenleg is egy 7 (!!) éves Nokiám van (6150) és tökéletesen műxik. Akkut 1-szer cseréltem rajta, meg egyszer egy kollégám frissített firmware-t rajta, egyébként semmi gondja. Ez még TELEFON, nem médiacenter :cry:

Link to comment
Megosztás:

Anyuméknál van az első mobilunk elrakva, szekrénybe. Siemens S6.

Ha feltennénk töltőre, és lenne még belevaló SIM, ami használható(sajnos ez még az első kiadású SIM-eket szereti csak, újakat már nem ismeri), akkor lazán lehetne vele telefonálni.

1997-es a kicsike! (ezt űbereljétek! :( )

Link to comment
Megosztás:

így van Gabi, adjunk nekik :(

nálam is van egy 5 éves 3410-es, aminek semmi baja nincs

meg most nyúzok 2 éve 2db 6610-es, azok is jók

gombok már nem látszanak, de nem is kell, úgyis tudjuk, mi hol van :P

ezeken van szoftver, amit lehet frissíteni? hmmm....no mindegy :cry:

Link to comment
Megosztás:

a töréstesztjeinken a 3410-es érte el a legjobb eredményeken, iszonyat miket kibírt, még az 5110 volt vele összemérhető strapabírásban.

ez az érintésre összetörő teló nem 5310-es volt? nagyon törékeny jószág, ha nem szoktatok különösebben ügyelni a mobilra olyant ne vegyetek. :(

annyira kiélezett technológiával készül a mai telefonok jó része, hogy nem csoda, ha egy asztalról szerencsétlenül leesve komolyan sérül.

Link to comment
Megosztás:

...

annyira kiélezett technológiával készül a mai telefonok jó része, hogy nem csoda, ha egy asztalról szerencsétlenül leesve komolyan sérül.

Jaja, nekem 3210-es Nokia volt (még megvan valahol a szekrényben :P ), és nagyon strapabíró volt.

A mostaniaknál tényleg az a szar, hogy a kiélezés miatt nem csak a külseje sérül, hanem akár a belső vérzés miatt nem is működik utána rendesen, meg mindenféle hülyeséget csinál a szoftver (túl közel rakják egymáshoz a biteket :cry: :().

Link to comment
Megosztás:

a töréstesztjeinken a 3410-es érte el a legjobb eredményeken, iszonyat miket kibírt, még az 5110 volt vele összemérhető strapabírásban...

Jaja, ezt tudom igazolni, egyszer egyik volt osztálytársam részegen végigrugdosta a hazafelé vezető macskaköves úton az 5110-esét, mentünk utána, összeszedtük a darabjait, másnap összeraktuk, máig is műxik :P

Stefan: nekem is van egy 3210-esem, annak csak 1 hibája volt: a hátlap rögzítő fülei szoktak letörni, ettől függetlenül műxik az is :(

Link to comment
Megosztás:

Anyuméknál van az első mobilunk elrakva, szekrénybe. Siemens S6.

Ha feltennénk töltőre, és lenne még belevaló SIM, ami használható(sajnos ez még az első kiadású SIM-eket szereti csak, újakat már nem ismeri), akkor lazán lehetne vele telefonálni.

1997-es a kicsike! (ezt űbereljétek! :P )

Nekem asszem az első egy S3 volt, 96-os :cry:

De szülőknek volt 450-es asztali Motorola is ennél korábban :(

Link to comment
Megosztás:

T. Fórum-lakók, -gazdákm -tagok!

Első bejelenkezésem, mindenkit üdvözlök!

Reggel óta olvasgatom ezt a lapot, baromi hasznos és barátságos. jól kezelhető/ még nekem is, bár nem vagyok nagy barátja a számítógépnek (meg az elektronikának sem, amivel egyre jobban teletömik az autókat is)/.

Hol vannak azok a régi szép idők amikor egy kombinált fogóval meg egy csavarhúzóval el mert indulni az ember a Fekete tengerig egy Trabanttal, és nagyobb gond nélkül haza is ért.

A lényegre térve: én is autó váltás előtt állok, F Astra 1.6-os fapadosból ( 3 éve gond nélkül használom, megy mint a golyó, igaz fogyasz is rendesen) átszállnék egy kisebb fogyasztású 2002-es évjáratú G Astra 1.7 DTI 16v- be, vagy valami szebbre -jobbra- fiatalabbra cserélném, ("kapuzárási pánik"? ,csak nem a szokásos módon).

Érdems? 1,8 Mill-ért reális? Csipptuningolni jól lehet-e?( Öreg kecske is megnyalná az aszfaltot) Meg már ebbe az 1.6-os Astrába is nehezen ültem át a 10 évig szintén hibátlanul működő 1.8as GSE(112LE) Kadettomból, csak hát kirohadt alólam.

Előre is kösz ha válaszol valaki Üdv mindenkinek Meg Ave Cézár, Ave María, meg ilyenek. K.

Link to comment
Megosztás:

átszállnék egy kisebb fogyasztású 2002-es évjáratú G Astra 1.7 DTI 16v- be, vagy valami szebbre -jobbra- fiatalabbra cserélném

Érdems? 1,8 Mill-ért reális? Csipptuningolni jól lehet-e?

Üdv közöttünk!

Mindenféleképpen érdemes.Az ár baráti szerintem, de alaposan körbe kell nézni/nézetni, mert könnyű belenyúlni a nemjóba.

Én még lehetőségként ajánlanám a hasonló évjáratú Vectra B-t is.Nagyon jólfelszerelt modellek vannak abban az évjáratban, és nem feltétlenül a Diesel a befutó.De ezt neked kell tudnod, hogy mész-e vele annyit, hogy megérje megvenni a Dieselt.

Ez az én véleményem.

:(

Amúgy az 1.7DTi-t lehet chippelni.Stabilan 100LE környékére.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.