Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Talán a márkaszervizek óradíja???

:( :P :cry: :D Mondjuk annyira nem vicces ;)

ez az 5 ezer, ha azt veszem egy két cuccot még kapok is érte egyből fixen, akkor nem is sok, egy évre.

kedvezményeken meg egy használt auto vételekor egyből visszajön, ha csak egy teszem azt fék felujitást nézek..

Pontosan. Ha csak egy éveben mondjuk veszel egy komplett új fékrendszert, másikban egy vezérlést, és mondjuk unixban vásárolsz, az EDC miatt máris visszajön majdnem a teljes klubtagsági.

Link to comment
Megosztás:

ez az 5 ezer, ha azt veszem egy két cuccot még kapok is érte egyből fixen, akkor nem is sok, egy évre.

kedvezményeken meg egy használt auto vételekor egyből visszajön, ha csak egy teszem azt fék felujitást nézek..

Nekem az 5000 forint bőven megtérül egy év alatt, de ebben nemcsak az autóalkatrészek kedvezménye van benne a Csergőnél, hanem az EDC által nyújtott kedvezmények is (szórakoztató elektronikai cikkektől a számítástechnikán át egészen a virágvásárlásig). A fővárosban élőknek tényleg könnyebb ezen a téren. Az EDC-lista egyébként megtalálható az interneten a MOTE honlapon keresztül is, ott a címlistát végignézheted, hogy a Te környékeden hol tudnád érvényesíteni az egyéb kedvezményeket.

Link to comment
Megosztás:

nem volt még autom szervizbe, szoval munkadij nem...

ha lesz saját kocsi, akkor lesz 5 ezres tagságim, ez nem vita tárgya :cry:

talira is jolenne járni, legalább eccer kétszer, és találkozni itteni arcokkal :(

gabival eccer már majdnem végignéztünk egy rallyt, csak nem voltam biztos benne, hogy ő volt az :P

de kiderült ő volt :D

Link to comment
Megosztás:

AGIP it helyben is fent van a kedvezményt adók közt

miskolcon elvileg sok hely van, igaz keveset látogatok, egy év alatt elemgy 1000 liter benzin, szoval 5 ftal számolva már csak abbol visszajön, és az unixbol meg most is kellene pl egy termosztát...

no majd még meglátom, lehet hamarabb belépek, de saját kocsihoz lenne az igazi....

Link to comment
Megosztás:

gabival eccer már majdnem végignéztünk egy rallyt, csak nem voltam biztos benne, hogy ő volt az :(

de kiderült ő volt :D

De most már tudod legalább, ha egy állandóan feltűnően jókedvű kis csapat van a pálya

szélén, akkor ott valszeg egymást fárasztjuk a navigátoraimmal, hülye poénok segítségével :P

Főleg ha mindenki sárga pólóban feszít :cry:

Link to comment
Megosztás:

igen a sárga póló miatt mondjuk leeshetett volna.... :P

de én igazábol csak egy kis muksot láttam legyeskedni egy fiatal csajszi körül, Te voltál az :cry:

meg ugyan azt a sárgapólós sráccott vettem le mellel, mikor megfordult, és majdnem nekemjött :( a két szaklsz közt, mikor mentem le a kocsihoz kajolni ti meg jöttetek felfelé...oda ahol kis elsőkörbe befirkált.

Link to comment
Megosztás:

Persze azt nem vetted észre, hogy nem legyeskedés volt az, hanem próbáltam túltenni

Misu unokahugán, aki nem igazán engedte, hogy enyém legyen az utolsó szó. Misuék jól

szórakoztak ezen :(

Doktor főnök jól beesett pont előttünk. :P Mondtam is a többieknek, hogy megjött a főnök... :cry:

Link to comment
Megosztás:

öhh

valamit jol leirtam ezekszerint :(

(csak az igazat)

na ennyi elég is volt a poénbol...

most jön a lényeg:

ma ugy döntöttem befizetem az 5 ezres tagságit.

ez az elhatározásom egészen addig is tartott, mig rá nem ütöttem ujjal! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! haverom combjára, mert hülyéskedtünk.

erre előveszi a teloját és berepedt a kijelzője, de ugy hogy a plexinek baja sincs de a kijelző kész....

nokia valamilyen de az a lényeg a kijelző 10-11 rupi...

nem hogy a tagságit nem marad igy pénzem befizetni, de még a most eladott erősítőm ára is elkuszik szépen.

baszzamaeg:S

ja adományokat elfogadok

nagyobb érdeklődés tekintetében adok számlaszámot is :P

Link to comment
Megosztás:

öhh

valamit jol leirtam ezekszerint :(

(csak az igazat)

na ennyi elég is volt a poénbol...

most jön a lényeg:

ma ugy döntöttem befizetem az 5 ezres tagságit.

ez az elhatározásom egészen addig is tartott, mig rá nem ütöttem ujjal! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! haverom combjára, mert hülyéskedtünk.

erre előveszi a teloját és berepedt a kijelzője, de ugy hogy a plexinek baja sincs de a kijelző kész....

nokia valamilyen de az a lényeg a kijelző 10-11 rupi...

nem hogy a tagságit nem marad igy pénzem befizetni, de még a most eladott erősítőm ára is elkuszik szépen.

baszzamaeg:S

ja adományokat elfogadok

nagyobb érdeklődés tekintetében adok számlaszámot is :P

Melyik ujjad volt??? "Kúva kölök"!!! :cry:

Link to comment
Megosztás:

hmm. ez elég gáz.. és fura is.. :S ugye nem akar átverni az illető.. bár gondolom nem erre utazott és nem tartotta a zsebében direkt a berepdt kijelzős telefont....

Ennyire fost.. nekem szegény SE-nom már repült egy pár isteneset, még aszfaltra is, de semmi baja...(kivéve hogy rücsis aszfalt volt, és az csöppett megkarmolászta :( )

Link to comment
Megosztás:

hmm. ez elég gáz.. és fura is.. :S ugye nem akar átverni az illető.. bár gondolom nem erre utazott és nem tartotta a zsebében direkt a berepdt kijelzős telefont....

Ennyire fost.. nekem szegény SE-nom már repült egy pár isteneset, még aszfaltra is, de semmi baja...(kivéve hogy rücsis aszfalt volt, és az csöppett megkarmolászta :( )

Bakker én meg finomkodok itt. :cry: SE rulez. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.