Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Persze, a biztosító sok indokkal próbálja magát kihúzni, de mivel az országban nincs törvényileg előírva a téli

gumi használata, ezért hivatalosan nem tagadhatja meg ennek hiányában a kárkifizetést.

Tudomásom szerint még Ausztriában is csak a (3,5 tonna feletti) teherautóknak és a buszoknak kötelező a téli gumi + hólánc. Hozzáteszem, Ausztriában régóta elterjedt és természetes a téli gumi használata a lakosság körében, csak Magyarországon jött nemrég (ha szabad így fogalmaznom:) "divatba" a téli gumi, nem?

Link to comment
Megosztás:

Meddig kell még nélkülöznöd?

Inkább nem is mondok semmit, mert akkor megint lesz valami überszopacs. :(

Jelenleg még mindig a termoszházat kéne rendbe vágni, aztán már csak pár apróság,

és lehet vinni műszakira. Talán jövő hét végén, ha minden jól alakul.

Link to comment
Megosztás:

a képem alatt lévő forumlakó szót meg lehet változtatni??

mert sokmindnekinek más van, nekem meg évek ota csak az és eddig nem sikerült megtalálni azt hogy lehet megváltoztatnom

Vezérlőpult- személyes adatok - adatok szerkesztése - titulus

elvileg át kell tudnod írni. Ha nem, akkor szólj. :(

Link to comment
Megosztás:

miért ment le ennyire az F es astrák ára?

Ezen én is elgondolkodtam. Amikor 2002 év végén utolsó körben behozattam a kocsimat még bőven millió felett volt az ára.

Most meg... Haverom négyszázvalamennyiért olyan hibátlan, megkímélt 94-est vett, hogy nem hittem a szememnek. Szerintem az egyik nyomós ok az, hogy amiket néztél, azok pár év múlva betöltik a 15-öt, így vagy már nem vagy csak 1-2 évre adnak rá hitelt. Így akinek nincs sok kp.-je, az inkább hitelképesebb autó vesz, aki meg meg tudná venni kp.-re, annak meg fiatalabb, jobb autó kell. Másodsorban már a G Astrát is igencsak akciókkal szórják kifelé. Pedig jó kis autók ezek. Ha mondjuk nagyon megtörném vagy ellopnák valószínűleg sokkal olcsóbban hasonlót vennék.

Link to comment
Megosztás:

hát ugy 15-8 éveseket néztem 260- 500ig

azon filozok, hogy kasznizni tudok, mocit ha kell kompletett lehet 100 környékén, nyáron ha lesz melo/ fizu akkor télére venni kellene egy öregecske gépet.

lehewt sok lové rámegy a rendbehozásával, de olcson meg lehet venni, és apránként nem tünik annyira fel a sok beelölt pnz, mintha vennék egy joval jobb, de drágább vasat...

elgondolkodtató dolog:)

másik téma: gondolkozok saját téma létrehozásásn.

azt szabad neekm is vagy kellhozzá valami klubtagsági vagy hasonlo???

Link to comment
Megosztás:

Meg hát biza egyik sem fiatalodik.

Így van. Egy 13-15 éves alsókategóriás autóért nem lehet elkérni többet. Ez van.

Sokan tévesen értelmezik a beleölt pénz fogalmát is, ugyanis azt nem a leendő vevőn

kell leverni, hanem azt bezony üzemeltetési költségként kell elfogadni... :(

Link to comment
Megosztás:

Így van. Egy 13-15 éves alsókategóriás autóért nem lehet elkérni többet. Ez van.

Sokan tévesen értelmezik a beleölt pénz fogalmát is, ugyanis azt nem a leendő vevőn

kell leverni, hanem azt bezony üzemeltetési költségként kell elfogadni... :P

Amíg nincs eladás nincs veszteség sem. Egy idő után pedig annyira lemegy az ára, hogy nem éri meg eladni, így soha nem keletkezik veszteség. :(

Link to comment
Megosztás:

én is, de majd ha saját verda lesz az meg ne most lesz, de akkor belépek a klubba is, mert joljön az a sok kedvezmény, amit azzal együtt kaphatok....

ha kaphatok, mert ugye errefelé nicns csergő, é sa postával meg lehet ugyan ott vagyok.

tényleg ha belépek a klubba, és befizetem a tagságit is, akkor itt borsodban milyen kedvezményeket élvezhetek?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.