Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

kozhely.hu :D próbáltad már, vagy ismét a fejben szerelés topikban vagyok? :P

privátopelfórumponthu és körberecskátatomakocsimatpontte

Ja, ugyan nem tagoknak nem kell írnia ide de csak megnézni se, hátha valaki megint megmutatja ki a szuper srác, ugye? Mikor zárjátok már le a fórumot?

Ami viszont inkább ide tartozik az, hogy egyébként az enyémét így tudtam kimosni attól a leheletnyi dzsuvától, ha ez segít. Én legalább megpróbálok segíteni másnak, nem licenszeket eladni.

Link to comment
Megosztás:

privátopelfórumponthu és körberecskátatomakocsimatpontte

Ja, ugyan nem tagoknak nem kell írnia ide de csak megnézni se, hátha valaki megint megmutatja ki a szuper srác, ugye? Mikor zárjátok már le a fórumot?

Ami viszont inkább ide tartozik az, hogy egyébként az enyémét így tudtam kimosni attól a leheletnyi dzsuvától, ha ez segít. Én legalább megpróbálok segíteni másnak, nem licenszeket eladni.

Szerintem szaladj egy kört, dúl benned az idegesség. Nem tudsz elérni mindenhova üvegmosóval.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem szaladj egy kört, dúl benned az idegesség. Nem tudsz elérni mindenhova üvegmosóval.

Apeh látott már? Nem hinném, hogy ennyire tegezőviszonyban lennénk -legalábbis a köztünk lévő korkülönbség figyelembe vételével és nem emlékszek arra sem, hogy valaha is lepacsiztunk volna- ha ideges volnék ha nem és jelen pillanatban nem én vagyok arrogáns mással szemben.

Abban viszont igazad van, hogy valóban nem lehet mindenhova elérni vele de a nagyját ki lehet vele súrolni. Mindegy, aki akarja megpróbálhatja így vagy jó pénzért elárulhatod neki a titkaidat mert nekem nagyon az jön le, hogy neked ez a fórum főként egy biznisz és nem a tényleges segítségnyújtásról szól de lehet én ismerlek félre.

Link to comment
Megosztás:

Apeh látott már? Nem hinném, hogy ennyire tegezőviszonyban lennénk -legalábbis a köztünk lévő korkülönbség figyelembe vételével és nem emlékszek arra sem, hogy valaha is lepacsiztunk volna- ha ideges volnék ha nem és jelen pillanatban nem én vagyok arrogáns mással szemben.

Abban viszont igazad van, hogy valóban nem lehet mindenhova elérni vele de a nagyját ki lehet vele súrolni. Mindegy, aki akarja megpróbálhatja így vagy jó pénzért elárulhatod neki a titkaidat mert nekem nagyon az jön le, hogy neked ez a fórum főként egy biznisz és nem a tényleges segítségnyújtásról szól de lehet én ismerlek félre.

:D

Nem én tituláltalak tehetetlennek, mr kikéremmagamnak :P Az évek során már segítettem eleget. Jelenleg pont leszarom, hogy ki, mivel, mennyire szenved meg. Baromi unalmas, hogy mindenki állandóan csak kérdez, visszaolvasni luxus, próbálkozni luxus.

Nem egy emberrel találtam már meg itt a közös hangot, nem is tagadtam meg tőlük a segítséget, de ugye lehet másképp is. :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudom,hogy tudtok e segíteni.Angel eye lámpán az izzó nyíllásan lévő gumikupak eltűnt.Lehet azt valahol venni vagy próbálkozzak bontókban vagy maszekban szerezni?Szükség lenne rá,hogy ne verje be a vizet és ne párásodjon.

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem gyári ködlámpára sem adtak kupakot bontóban, mert azt csak és kizárólag ködlámpával együtt adják.

De még fényszóróra sem, ugyanezzel a felkiáltással. Mikor kérdeztem, hogy mi a helyzet az orr törött járgányon lévő lámpákkal, arra annyit mondtak, hogy olyan nincs...

De lehet, hogy csak engem néztek madárnak...

:D

Link to comment
Megosztás:

nekem nagyon az jön le, hogy neked ez a fórum főként egy biznisz és nem a tényleges segítségnyújtásról szól de lehet én ismerlek félre.

Félre ismered Zolit. :D

Én megtaláltam vele a közös hangot pedig köztünk is van korkülönbség. :D

Sokszor tényleg bosszantó,hogy sokan nyerészkedésre használják a fórumot. Ő nem ilyen.

Sokan jönnek tanácsot kérnek aztán huss... :D

Többet nem is látod.

Na ezekből nekem is elegem van. :P :P

Link to comment
Megosztás:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem gyári ködlámpára sem adtak kupakot bontóban, mert azt csak és kizárólag ködlámpával együtt adják.

De még fényszóróra sem, ugyanezzel a felkiáltással. Mikor kérdeztem, hogy mi a helyzet az orr törött járgányon lévő lámpákkal, arra annyit mondtak, hogy olyan nincs...

De lehet, hogy csak engem néztek madárnak...

:D

Sztárolom már magam egy kicsit... :P

362299-20111018-LiAdE9.jpg

Am bontóban mindig mindent csak kompletten adnak.

Link to comment
Megosztás:

De kérdem, mi a helyzet a törött lámpákon lévő gumikupakkal??? Meg kell vennem egy törött sz_rt, a jó árában és akkor a grátisz a gumikupak lesz? :D :P

Kapásból bevágják a kukába...nem tárolgatják. Ha ott van az autón, és úgy nem akarja odaadni, akkor meg csak lusta és nem érdekli. :P

Link to comment
Megosztás:

szabadságon jobban bírható!és fontos mert anélkül nincs píz se autó :P nálam is van dögivel baj de megoldom fórum nélkül is.. csak hogy ne az legyen h csak azért ír fel az ember :D :D

Miért néz ki úgy az autód az avatárodon mintha törött lenne? :P

Link to comment
Megosztás:

Ma volt egy kis gondom az alapjárattal. Kicsit magas volt. :P

Gondoltam megnézem tekketővel. :D Tekk egy, jobb kéz. Géptetőnyitókar meghúz. Tekk kettő, bal kéz. Gétető felnyit.

Már villogott is a hibakód. Vákumcső lecsúszva. Tekk egy jobb kézzel visszatoltam, és már be is állt az alapjárat. :D

Motorvezérlő komp. / nálam a gyujtáskapcsoló / elfordít, és minden ok. :P

Még csak nem is tárolta el a hibakódot. :D

Link to comment
Megosztás:

Ma volt egy kis gondom az alapjárattal. Kicsit magas volt. :D

Gondoltam megnézem tekketővel. :D Tekk egy, jobb kéz. Géptetőnyitókar meghúz. Tekk kettő, bal kéz. Gétető felnyit.

Már villogott is a hibakód. Vákumcső lecsúszva. Tekk egy jobb kézzel visszatoltam, és már be is állt az alapjárat. :D

Motorvezérlő komp. / nálam a gyujtáskapcsoló / elfordít, és minden ok. :P

Még csak nem is tárolta el a hibakódot. :D

Levetted az akkusarut és törlődött? :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.