Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez színtiszta igazság!

A 70.000-et futott 2004/11-es Fábia is soknak számít! :D Pedig tudom, hogy megkapott mindent mindíg időben! Ezért is bosszant szörnyen, hogy pénzhiány miatt el kell adjam! :P :P

többen próbáltuk kiszedni belőle, de titkolózik a mocsok :D :D :D

Pedig engem is érdekelne a receptje. :D :)

Link to comment
Megosztás:

Ez színtiszta igazság!

A 70.000-et futott 2004/11-es Fábia is soknak számít! :D Pedig tudom, hogy megkapott mindent mindíg időben! Ezért is bosszant szörnyen, hogy pénzhiány miatt el kell adjam! :P :P

Ne izgulj akik elmennek megnézni annak a fele aztán megvesz egy 180-at futott ex-cégautót, mert az 40-re van visszatekerve :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ne izgulj akik elmennek megnézni annak a fele aztán megvesz egy 180-at futott ex-cégautót, mert az 40-re van visszatekerve :D :D

Meg is érdemli... :D

De sosem gondoltam volna, hogy mire kifizetem (5év) addigra el kell adjam, azt az autót, amibe alig van km. :P

Ehelyett marad a 280.000-et futott jól bevált kis astra, amivel tökéletesen meg vagyok elégedve, de akkor is... szomorú ez a magyar élet. :P

Link to comment
Megosztás:

A képen két tartály van, nem tűnt fel senkinek? :D

Igen, egyet megcsináltam. Jött egy ember cuccért, ráfolyatta a nyálát, hát eladtam. Utána megcsináltam egy másikat, hívott Dáwid, hogy kéne egy, ő is ráfolyatta a nyálát, de mivel nem volt több, ezért csak kölcsön kapta. Azóta jobban megy az autója. Azért van kettő a képen, mert így gyorsabb a csere, ha megvan az "új" alkatrész. :P

Link to comment
Megosztás:

Igen, egyet megcsináltam. Jött egy ember cuccért, ráfolyatta a nyálát, hát eladtam. Utána megcsináltam egy másikat, hívott Dáwid, hogy kéne egy, ő is ráfolyatta a nyálát, de mivel nem volt több, ezért csak kölcsön kapta. Azóta jobban megy az autója. Azért van kettő a képen, mert így gyorsabb a csere, ha megvan az "új" alkatrész. :D

:D :P Ha jön a póver akor jön a póver :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Eladó 4 db FALKEN EUROWINTER téligumi 175/70 R14 84T fekete acélfelnin.

A gumikat 2007 telén vettük gumistól újonnan, nem használtan.

Azóta mentünk vele 2007-2008-2009-2010 telén, de aztán 2008-tól meg kevesebbet volt használva, mivel az apum melóhelye 5percre volt, max pestre mentünk vele vagy ő ment maszekoklni itt pest megyében max 35 km-es vonzás körzetében ráckevének.

25.000/4db + felni + elvileg garancia gumira és a felnire is!!

http://kep.psharing.com/596155.jpg

http://kep.psharing.com/596157.jpg

http://kep.psharing.com/596158.jpg

Üdv! :D

Eladva!!

Módosítva : Korkki
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudom,hogy tudtok e segíteni.Angel eye lámpán az izzó nyíllásan lévő gumikupak eltűnt.Lehet azt valahol venni vagy próbálkozzak bontókban vagy maszekban szerezni?Szükség lenne rá,hogy ne verje be a vizet és ne párásodjon.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.