Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szevasztok!

Egy kis kérdésem lenne, hátha tudjátok a választ. Úgy hallom hogy a 14SE és a 16SE Astrákban fémbetétes katalizátor van gyárilag. Meg tudná ezt erősíteni nekem valaki? Enyém 16SE még gyári katalizátorral és hibaforrás kiszűrése érdekében hasznos lenne az információ.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok...ezek után azt hiszem nincs is min gondolkoznom a továbbiakban...csere

Nekem is pont ott van az üzemi hőfok :P Amúgy én is idegeskedtem, hiányoltam a venti kapcsolását nagy városi melegben, lassúnak tartottam a melegedést. Kikaptam a termosztátot, hajszál pontosan gyári értéknél kezdett nyitni, teljes nyitás, minden helyén volt. Hőkapcsoló szintén tökéletesen kapcsolt le- fel gyári fokon. Hozzáteszem profi módon mértem be. Na csak azóta vagyok nyugodt :P Imádom feleslegesen szerelni az autót :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok...ezek után azt hiszem nincs is min gondolkoznom a továbbiakban...csere

Reggeli

Délutáni

Tipitapi mit mutat? (erre még kíváncsi(ak) lenné(n)k )

Akár jó is lehet így, de akkor a műszeregység volt cserélve, kéne egy másik vízhőfok érzékelő a motorblokkba, és kapásból jól mutatna. :D

Szerintem nem termosztát, hanem kalibrálási hiba.

Ha ez a "normál" üzemi hőmérséklet és 90-nél kapcsol a venti, akkor a termosztát jó...

Ez igaz.

Link to comment
Megosztás:

Én ablaktörlő lapátot mindig a TypeR-t szoktam venni. Tudom hogy gagyi és nem sokat bír, de azért szoktam mindig ősszel és tavasszal cserélni. Mert azt a fél évet pont kibírja.

TypeR-t szoktam én is a Tescoba 450-500körül amikor akciós. Most valami Racingost vettem de már a fém része is gáznak néz ki. Remélem azért kibírja valameddig, kb 4-napja tettem fel.

Szóval akkor 700körül volt db-ja? Az még simán belefér. Csak nehogy a sokezer Ft-osnak nézzék aztán lecsórják. :D

Link to comment
Megosztás:

Ugyan mit tudtak róla elvinni? A szokásos tetőantenna, dísztárcsán kívül? :D

Vannak akik gyári dísztárcsát, vannak akik téli kereket, meg olyanok is, akik tükröt gyűjtenek :P De a jobb oldali záram is kapott már lapos csavarhúzót, úgyhogy valaki autót is gyűjt... :P

Link to comment
Megosztás:

Vannak akik gyári dísztárcsát, vannak akik téli kereket, meg olyanok is, akik tükröt gyűjtenek :D De a jobb oldali záram is kapott már lapos csavarhúzót, úgyhogy valaki autót is gyűjt... :P

Szerintem az ilyen gyűjtögetőknek meg a jó k*rva anyjukat!!!!

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem a tömlőket a hűtőnél, és a lenti és a fenti is meleg. Magát a hűtőt meg reggel majd, fel is írom a szélvédőre :D

Na még egy értelmes kérdés részemről: Szombat délelőtt lezavarom ezt a hűtőfolyadékból való leeresztést és utántöltést, de olvastam hogy le kell szednem a hőmérséklet jeladót és addig kell után töltenem ameddig nem kezd el kifolyni a jeladó furatán...ez idáig ok, de ezt a 10 Nm nyomatékkal való meghúzást, kézzel hogy a viharba hozom össze? :P és hogy a légtelenítenem is kell?

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem a tömlőket a hűtőnél, és a lenti és a fenti is meleg.

Na még egy értelmes kérdés részemről: Szombat délelőtt lezavarom ezt a hűtőfolyadékból való leeresztést és utántöltést, de olvastam hogy le kell szednem a hőmérséklet jeladót és addig kell után töltenem ameddig nem kezd el kifolyni a jeladó furatán...ez idáig ok, de ezt a 10 Nm nyomatékkal való meghúzást, kézzel hogy a viharba hozom össze? :D és hogy a légtelenítenem is kell?

A jeladó kitekerése maga a légtelenítés. Az a legmagasabb nyitható pontja a rendszernek, ezért szokták ott légteleníteni. 10Nm meg azt jelenti hogy ne tépd szét, csak érzéssel húzd meg. Senki nem fogja lemérni utánad, hogy 9-el, vagy 11-el húztad -e meg :P :P

Link to comment
Megosztás:

A jeladó kitekerése maga a légtelenítés. Az a legmagasabb nyitható pontja a rendszernek, ezért szokták ott légteleníteni. 10Nm meg azt jelenti hogy ne tépd szét, csak érzéssel húzd meg. Senki nem fogja lemérni utánad, hogy 9-el, vagy 11-el húztad -e meg :P :P

Örök hálám! :D Mindenkinek tényleg nagyon köszi!

Csak nagyon óvatos akarok lenni, és nem szétbaxni semmit, szegény autó, meg érdemli hogy szebb jövője legyen nálam :D Szóval lehet jönnek még tőlem ilyesfajta :D kérdések...

Link to comment
Megosztás:

Örök hálám! :P Mindenkinek tényleg nagyon köszi!

Csak nagyon óvatos akarok lenni, és nem szétbaxni semmit, szegény autó, meg érdemli hogy szebb jövője legyen nálam :D Szóval lehet jönnek még tőlem ilyesfajta :D kérdések...

Csak nyugodtan!

Engem is érdekel, én sem csináltam még ilyet soha :P

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

remélem nem írok rossz, helyre, csak nem tudom melyik topik foglalkozhat vele.

A kérdésem az lenne, hogy a fordulatszámmérős km óra nem méri a sebességet, valamint a km-eket sem számlálja.

Ez azért van mert a spirál eltörött, vagy más miatt?

Hogyan lehet a legegyszerűbben orvosolni? Kell-e venni másik km órát, vagy más megoldás is van?

Előre is köszönöm.

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

remélem nem írok rossz, helyre, csak nem tudom melyik topik foglalkozhat vele.

A kérdésem az lenne, hogy a fordulatszámmérős km óra nem méri a sebességet, valamint a km-eket sem számlálja.

Ez azért van mert a spirál eltörött, vagy más miatt?

Hogyan lehet a legegyszerűbben orvosolni? Kell-e venni másik km órát, vagy más megoldás is van?

Előre is köszönöm.

Üdv!

Elsőnek a spirál gyanús. Ki kell venni a műszeregységet ha a spirál vége kihúzható a gégecsőből akkor szakadt. Csak gyári ajánlott az utángyáriak kattognak-akadnak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.