Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez igaz, hogy a házilag beállítást kérdeztem. Nem gondoltam, hogy ennyiért beállítják. Mert már lassan egy szervízbe bemész és megkérdezed az időt, azért is pénzt kérnek. :D

Sajna ez így van. :P

Csak figyelj oda mit csinálnak, mert én jártam úgy hogy mire hazaértem a dróton lógott az indexem. A szaki kitekerte, mert nem találta az állítócsavart. :D

És ez is. :D Csak még jócskán fizetsz is érte. :D

Egyszer a Wartburgon a műszakinál állította be nekem a vizsgabiztos. :D az utolsó aknára amikor ráálltunk, pont előtte az ajtón vannak felfestve a jelek, nah ahhoz állította be, utána átment a műszakin, csak éjjel mindenki villogott nekem. :P :) :D Lejjebb kellett tekerjem. ;)

Link to comment
Megosztás:

Kellene egy kis segítség aki ért hozzá. Namármost van két led csövem amit kaptam régebben írtam hogy szobába szeretném. Elvileg kapcsolható meg villog meg külön kapcsolható mit csináljon. De az a kis doboza nincs meg. Csak a cső meg a vezeték. 6szálas a vezetéke 1piros gondolom az a pozitív a többi 5 meg hogy milyen sorrendbe égjen.

A kérdésem az lenne hogy ez most 12V-os lehet vagy lehet csak 6V-os mert egyik ismerős mondta hogy lehet a doboz által csak 6V. Vagy próbáljam ki állítható adapterrel 6-oson meg ha nem világít túlságosan akkor 12V-n?

Azt akkor úgy lehetne hogy piros külön, a többit meg összeforrasztani egy szálra.

Adaptert azt milyet kellene hozzá? mármint amper hogy 500vagy 1200Ah-t? vagy ha pl minimálisat vesz fel az ampert majd beosztja magának az 500-ast vagy nagyobbat kellene?

Ezt a 6 vagy 12V-st esetleg fényképezés alapján el lehet dönteni? máhogy egyik cső vége el van törve és ki tudom húzni bellőle a csíkot esetleg az ellenállásokból vagy mi az abból következtetni tudtok? Vagy mivel autó külső neon csöve ezért csak 12V-nek kéne hogy legyen? :D

Kicsit hosszú lett de ha tudtok majd segítsetek. :P

Link to comment
Megosztás:

Sajna 4 év után megint megadta magát a hátsó dobom. További elkeserítő tény, hogy az olajcsere után 6000 km-rel több mint fél liter olajat kellett utánaöltenem, hogy felső nívón legyen. Sajna ez már a közelgő vég szele.

Akarodmondani "NE-t bele!!!" ? :D

Link to comment
Megosztás:

Jahh, addig le se tekertem. Nekem króm kellene, meg elvileg a fekete az rövidebb is. Ezzel is spóroltak. :D

Meg a benne lévő anyaggal is. Igazi utángyártott a minősége. 6000pénzért vételeztem egy gyárit az Opel szalonban. Van különbség a kettő között. Nem is kevés.

Link to comment
Megosztás:

folyamat felforr a víz a kocsimban vettem termosztátot. a szerelő nézi azt mondja h termosztát majd lehuzza a csövet a kiegyenlítőről és mivel nem folyik a víz aztmondja vízpumpa! és ha zárva van a termosztát szerintem akkor se kering a víz?azért marad hideg a hűtő! szerintetek ebben van ráció? 3 hónapja cseréltünk vezérlést vízpumpával!

ti vennétek vízpumpát vagy keresnétek 1 másik szerelőt? ugyan ilyen astrája van a srácnak!

Link to comment
Megosztás:

folyamat felforr a víz a kocsimban vettem termosztátot. a szerelő nézi azt mondja h termosztát majd lehuzza a csövet a kiegyenlítőről és mivel nem folyik a víz aztmondja vízpumpa! és ha zárva van a termosztát szerintem akkor se kering a víz?azért marad hideg a hűtő! szerintetek ebben van ráció? 3 hónapja cseréltünk vezérlést vízpumpával!

ti vennétek vízpumpát vagy keresnétek 1 másik szerelőt? ugyan ilyen astrája van a srácnak!

Akkor is kering a víz.

Link to comment
Megosztás:

komolyan? én ugy gondotam h a termosztát zárva van akkor nem megy körbe a víz!

akkor gondolod 1000km alatt meg adta magát a vízpumpa?

Ha a termosztát zárva van, akkor nem megy a hűtőbe a víz, az teljesen mást jelent ám. :P

Hűtése akkor is van, csak pl nem üzemmeleg a motor, és ezért nem nyit ki. (de attól még kering a víz, csak éppen a motorban) :D

1000 km alatt, érdekes, milyet vettél bele? :D Műanyag, vagy bronz lapátosat? (Milyen fajtát?) :P

Link to comment
Megosztás:

Ha a termosztát zárva van, akkor nem megy a hűtőbe a víz, az teljesen mást jelent ám. :P

Hűtése akkor is van, csak pl nem üzemmeleg a motor, és ezért nem nyit ki. (de attól még kering a víz, csak éppen a motorban) :D

1000 km alatt, érdekes, milyet vettél bele? :D Műanyag, vagy bronz lapátosat? (Milyen fajtát?) :P

Aha két vízkör van egyik csak a motorban, radiátorban járatja a vizet a másik meg a termosztát nyitása után a hűtőben is. De egy hibás termosztátot egy szerelőnek ki kellene tudni szűrnie...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.