Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sima kéne amelyik nem fordulatszám mérős. és a vízhőfok 100-as, nem pedig 110-es

Mondjuk méretre egyforma.... :D Ha ráér, akkor hétvégén előkeresem és lemérem! Ha nem ér rá...... akkor is :lol:

Dobd fel a toldacuccot.hu-ra...

igaz, hogy csak 10 letöltésig tárolják... :lol:

Okés! :D

Link to comment
Megosztás:

Azt írják tankonként egy liter, nem 100Kilóméterenként egy liter a spórolás, az mondjuk az én fogyimmal számolva alig több mint egy deci....

Mától kapható.

Tehát tegnap jött a tartálykocsi, kiszippantották az euro 95-t, a másikból meg bele a fuel saver 95-t? :lol:

Biztos nem csak kútfejen matricát cseréltek... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerintetek egy deréktámaszos ülés deréktámasz részét át lehet operálni egy nem deréktámaszos ülésbe?

A két ülés nem egyforma! Ami deréktámaszos, az sima (talán CD felszereltségű A Vectra) autóból van nekem meg a GT Vectra sportülései vannak az autóban.

Ezeket szeretném átalakítani.

Köszönöm!

Sanyesz

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerintetek egy deréktámaszos ülés deréktámasz részét át lehet operálni egy nem deréktámaszos ülésbe?

A két ülés nem egyforma! Ami deréktámaszos, az sima (talán CD felszereltségű A Vectra) autóból van nekem meg a GT Vectra sportülései vannak az autóban.

Ezeket szeretném átalakítani.

Köszönöm!

Sanyesz

Hááát ezt így nem nagyon lehet megmondni, egymás mellé kell tenni a két ülést, meg kell nézni-mérni a csavarhelyeket ahol a támla csatlakozik az ülörészhez.

Link to comment
Megosztás:

Jó napot mindenkinek!A problémám az lenne,hogy az F Astrámban lévő sc202 autórádiót nem tudom hangolni,a magnó része tökéletesen müködik.Az autórádiót kivettem,csatlakozásokat ellenőriztem,rendben vannak.A rádió nem reagál a programgombokra sem,a harmadik programozott állomáson van,(TID kijelzö U3).Előre is köszönöm a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

nah ma megvolt az első tárgyalás, az öregember összevissza hazudozott (kb az allianzosok elmondták neki h mit mondjon) dec1-re elnapolva, független szakértő felkérve (Y) egyszer aztmondta egyedül volt, egyszer h nem, egyszer h a járdára akart parkolni egyzser az utra akat bekanyarodni, nagyon vicces volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ki mit javasol?

Bosch akksi vagy Banner akksi?

Exide.

Akksiból a legolcsóbbat. Öt évig bírja mindegyik, tehát tök mind1 mi van ráírva szvsz. :lol:

Oriont vettem legutóbb két év garanciával. Az volt a legolcsóbb kb.

Akkor az enyém egy utángyártott sz.r. :D Vartám 6 éve húzza már és most egy kadettot lát el villannyal. A mostani 47Ah-s akksim meg a jóég tudja, hogy mikor készült noname. Igaz, hogy a vasúton megfelelő eszközökkel meg lett csinálva és újrasavazva... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.