Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Üdv!

Előre is elnézést, ha rossz helyre írok, de próbáltam használni a keresőt is, de nem sok sikerrel, lehet én vagyok a béna :lol:

Csak arról szeretném kikérni a véleményeteket, leginkább azokét akik E85-t használnak, hogy mennyire éri meg erre a forrásra átalakítani az autót, és mik az előnyei? Azt olvastam, hogy a motor nyomatékosabb lesz, illetve kicsivel több paci lesz, de hogy többet kell tankolni.

Előre is köszönöm!

Szép estét!

Nekem sikerült elérnem a 4 HUF/km spórolást tisztán E85-tel... Szóval nem jelentős megtakarítás... :lol:

Ja és csak -10 foknál nagyobb hidegben indul nehezebben... :D

Link to comment
Megosztás:

Értelek, hát majd idővel ez is elválik, de először egy autó kéne hozzá :D

Vegyél dízelt, azzal spórolsz... :lol: Az etanollal nem sokat.A gázos is jó, tesómnak volt 101 paci beérte 8 L-el, pedig én hajtottam amikor mértem! :lol:

Persze a te döntésed, de tudom magamról... előítéleteim voltak mindíg a sokat futott dízelekkel szemben, de teljesen megváltozott a véleményem!

De a dízelhez különösen kell a hozzáértő személy!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Vegyél dízelt, azzal spórolsz... :lol: Az etanollal nem sokat.A gázos is jó, tesómnak volt 101 paci beérte 8 L-el, pedig én hajtottam amikor mértem! :lol:

Persze a te döntésed, de tudom magamról... előítéleteim voltak mindíg a sokat futott dízelekkel szemben, de teljesen megváltozott a véleményem!

De a dízelhez különösen kell a hozzáértő személy!!! :D

Szerintem ebből fél év múlva se lesz autó vásárlás :D

Link to comment
Megosztás:

Nehezen jön össze a pénz... :lol:

Sajnos tudom magamról... :D :D

De legalább kérdez előre, és nem vesz egy xart magától ... hanem mi segítünk benne. :D ;) :P :lol:

Hát ja legalább tényleg nem valami ócska vasat vesz, de amúgy a kérdezgetés semmire nem elég én vinnék magammal valakit aki már látott opelt, mert a nyúlványokat is megtudják úgy csinálni mintha jó lenne aztán jön a meglepetés és ez még csak egy példa volt. Sok rohadási pont meg minden szutyok. Van rengeteg hiba lehetőség.

Link to comment
Megosztás:

Hát ja legalább tényleg nem valami ócska vasat vesz, de amúgy a kérdezgetés semmire nem elég én vinnék magammal valakit aki már látott opelt, mert a nyúlványokat is megtudják úgy csinálni mintha jó lenne aztán jön a meglepetés és ez még csak egy példa volt. Sok rohadási pont meg minden szutyok. Van rengeteg hiba lehetőség.

És sajna 300ért csak ilyet fog kapni... de szerintem még 500ért is... :lol:

Olcsópénzért hibátlan autó nincs, de ezt már megtárgyaltuk jópárszor! :lol:

Link to comment
Megosztás:

És sajna 300ért csak ilyet fog kapni... de szerintem még 500ért is... :lol:

Olcsópénzért hibátlan autó nincs, de ezt már megtárgyaltuk jópárszor! :lol:

Ezzel teljesen 1et értek. 300-500ért kb roncsokat lehet kapni, max baráttól lehet venni akibe tényleg megbízik az ember. Meg ha nagyon nagyon nagy szerencséje van az kb 10/1 eset. :D Ja és nem kell jönni, azzal a dumával, hogy az fog legjobban átverni. Annak nincs igazi barátja, igazi barátok nem verik át egymást.

Link to comment
Megosztás:

Ezzel teljesen 1et értek. 300-500ért kb roncsokat lehet kapni, max baráttól lehet venni akibe tényleg megbízik az ember. Meg ha nagyon nagyon nagy szerencséje van az kb 10/1 eset. :lol: Ja és nem kell jönni, azzal a dumával, hogy az fog legjobban átverni. Annak nincs igazi barátja, igazi barátok nem verik át egymást.

Én is baráttól vettem az Astrát. 2005-től volt nála, azóta ismertem is az életét, tudtam mire számítsak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezzel teljesen 1et értek. 300-500ért kb roncsokat lehet kapni, max baráttól lehet venni akibe tényleg megbízik az ember. Meg ha nagyon nagyon nagy szerencséje van az kb 10/1 eset. :P Ja és nem kell jönni, azzal a dumával, hogy az fog legjobban átverni. Annak nincs igazi barátja, igazi barátok nem verik át egymást.

Van sok kereskedő haverom, nah tőlük sosem vennék autót!! :lol: És nem is ajánlom őket senkinek sem! :lol:

Hiba volna... :D

Én is baráttól vettem az Astrát. 2005-től volt nála, azóta ismertem is az életét, tudtam mire számítsak. ;)

Ez a tiszta munka, lehet mi sem vettük volna meg a DTL-t, ha nem ismerősé lett volna. :D De azért biztos ami biztos mi indítottuk aznap hidegen a motort. :D

Link to comment
Megosztás:

Igazából csak pusztán kíváncsiságból kérdeztem a E85-t.

Hát igen ezeket a dolgokat már sokszor átrágtuk az biztos :lol:

Nos tudom, hogy kell mindenképpen hozzáértő személy, de már ezt is írtam, hogy nekem ilyen nincsen, mert ilyen szerencsétlenke vagyok, egyik ismerősöm tenne ennek eleget.

Hacsak persze köztetek nincsen olyan, aki saját maga, vagy esetleg ismerőse, aki nekem kölcsön adná a szakértelmét :lol:

Igen sokszor beszéltük már azt is, hogy ennyi pénzért, nagyon nehéz kifogni megbízható vasat, + az ismerettségi körömben sincsen olyan személy akinek lenne eladó astárja :D :D

De egyenlőre ez a dolog most úgy is pihenő pályán van, mivel nincsen még rá a keret, türelemmel kell lennem még!

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Nem tudom,hogy jó helyre irom e de egy olyan kérdésem lenne,hogy hogy tudok fényképet betenni a nevemhez,hogy itt a topikokban ha irok ott is látható legyen???

Ebben kérnék segítséget!

Előre is köszönöm!

Jobb fönt vezérlőpult/(bal oldalt)személyes adatok/avatar beállítás

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.