Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Annyit nem fog fizetni, amennyiért lehúzó nélkül hajlandó vagyok leszedni :D

Én meg őrült nem vagyok, hogy megint 3 napig zsibbadjon a kezem :P

Üzleti érzékre meg... ha a felrakás egy ezres, akkor a leszedés 10 :D :D

milyen szerszám kell a kiszedéshez amúgy, hogy nekilássak?

ja és mikor hozod a másikat? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Miért nem hallgatsz inkább rádiót? :D

Nem mindíg van kedvem az előlapot betenni mikor csak 4-8km re megyek :D Meg idegesít a hang :D

Amúgy nemtudom miért most meg azt csinálja, hogy ha áll az autó órákat akkor indításra is bugyog és még utánna egy két percig és utánna nem csinálja....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segitség kellene,valamelyik idiota letorte a kihuzhato antennam,igy most csak egy csonk van a helyén.

Tudtok tippeket hol tudnam kicserelni,nem akarnek ujat venni,csak azz kéne kicserelnem.

kösz

Levy

Ha antenna kell, tescoban is megkapható. Nem egy nagy összeg. :D Én annó netről rendeltem, mert sehol nem volt. :D Azóta már felkészültek :D

Link to comment
Megosztás:

Nem mindíg van kedvem az előlapot betenni mikor csak 4-8km re megyek :D Meg idegesít a hang :D

Amúgy nemtudom miért most meg azt csinálja, hogy ha áll az autó órákat akkor indításra is bugyog és még utánna egy két percig és utánna nem csinálja....

Az enyém is szokott ilyen hangokat kiadni, megszoktam csinálni minden baját, ha köhint egyet,de van egy szint ami alatt megtanultam ignorálni a jelenségeket. :D

Pl. újabban anyós oldali ajtó kinyitása és becsukása után járó motornál valami olyat sípol,mint egy lemerülő vakondriasztó. :P

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is szokott ilyen hangokat kiadni, megszoktam csinálni minden baját, ha köhint egyet,de van egy szint ami alatt megtanultam ignorálni a jelenségeket. :D

Pl. újabban anyós oldali ajtó kinyitása és becsukása után járó motornál valami olyat sípol,mint egy lemerülő vakondriasztó. :D

Az anyóst lehet hogy ki kéne húzni a zsanér környékéről :P :D

Link to comment
Megosztás:

hali!

nincs valakinek fölösleges, napellenző patentje(nem tudom mi a neve pontosan, amibe bepattan a napellenző)

bontóról bontóra járok de sehol sincs, az egyikben ma azt mondták hogy én vagyok a 3. ma akinek nem tud adni :D

köszi!

Keress rá a vaterán. :D Nekem is onnan van, mert természetesen az enyém is eltört... :D

Link to comment
Megosztás:

hali!

nincs valakinek fölösleges, napellenző patentje(nem tudom mi a neve pontosan, amibe bepattan a napellenző)

bontóról bontóra járok de sehol sincs, az egyikben ma azt mondták hogy én vagyok a 3. ma akinek nem tud adni :D

köszi!

Olyat én se tudtam szerezni sehonnan. Én is végigjártam egy rakat bontót utána. Én úgy csináltam meg, hogy átfúrtam a műanyagot, és kábelkötegelővel fogattam hozzá a napellenzőt

Link to comment
Megosztás:

hali!

nincs valakinek fölösleges, napellenző patentje(nem tudom mi a neve pontosan, amibe bepattan a napellenző)

bontóról bontóra járok de sehol sincs, az egyikben ma azt mondták hogy én vagyok a 3. ma akinek nem tud adni :P

köszi!

Keress rá a vaterán. :lol: Nekem is onnan van, mert természetesen az enyém is eltört... :D

Olyat én se tudtam szerezni sehonnan. Én is végigjártam egy rakat bontót utána. Én úgy csináltam meg, hogy átfúrtam a műanyagot, és kábelkötegelővel fogattam hozzá a napellenzőt

Én Daewoo-ból vettem ki, mert a többi autóból már kiszedték. :D (meg csak halkan jegyzem meg, hogy a Wauxhall Astráé is jó bele...) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg még egy sem tört el, pedig ez a második Astrám. :D

Tudom hogy beteg vagyok, de nekem ami benne volt törött volt. Vettem egy bontottból, eltört, kaptam egy párat egy dojcs példányból amiből vettem a tetőkárpitot is, ez meg nem tört el :D (aki megpróbálja piszkálni, azt én fogom összetörni :P :D )

Link to comment
Megosztás:

hali!

nincs valakinek fölösleges, napellenző patentje(nem tudom mi a neve pontosan, amibe bepattan a napellenző)

bontóról bontóra járok de sehol sincs, az egyikben ma azt mondták hogy én vagyok a 3. ma akinek nem tud adni :D

köszi!

Ha jól emlékszem, nekem lehet hogy akad 2 db a sok kütyü között . Holnap megnézem :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.