Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Help mí!

Sziasztok!

Nyaral a vas, pár hét a tűző napon és rögtön levált a tetőkárpit, vezetés közben a fejemen pihen :D

Ragasztotta már vissza valaki esztétikusan? Mivel? Hogyan?

Választkösz!

Én nem visszaragasztottam hanem egy másik anyagot raktam fel.. valami olyan anyagot keress ami nyúlik(így a mélyedésekbe is betudod ragasztani felveszi a formát pl: napellenzőknél) és nem nehéz pl.. termo. ragasztó meg jo a palmatex, én kárpítos botba vetem tradefix nevú ragacsot nagyobb kiszerelésben ami elég a tetőre pont össszesen anyaggal együtt kb 5000Ft a művelet + idő.

Kivettem a kárpítot ( amire felvan ragasztva az anyag) és körömkefével leszedtem azt a rárohadt szivacsos ragacsos réteget, majd szépen egy részre felkentem a ragasztót majd mikor már nem volt átütés veszélyes az állaga rányomtam az anyagot és kifelé simítgattam. (türelemjáték) amikor végére értem kivágtam a lámpának a helyét + kapaszkodok csavarjainak a likakat, hagytam éjjelre száradni (így nem tömény ragasztószagba ülsz a kocsiba..kadettnél a helyén ragasztottam fel élmény volt : ) Arra vigyázz, hogy ragasztós kézzel ne simítsd az anyagot mert én így jártam és rákentem 2 nagy flekket amúgy szépen meglehet csinálni.

Jó munkát!

Link to comment
Megosztás:

Rákérdezhetek?: Egyszer sem!!! :lol:

De azért tudsz csinálni? Milyen festő az aki nem tud csinálni??? :D Én az igazi szobafestőt úgy képzelem el, hogy fehér kantáros munkásnadrág, jól összefestékezve, papírcsákó, pemzli, ecset, és kettes létra....

Talált. Egyszer sem. Nem is tudok hajtogatni. :D

Amugy én nem hordok kantáros gatyát, mert úgy néznék ki benne mint egy jóllakott óvodás. :D

Farmer, póló, sportcipő. Persze jól összefestékezve. :lol: A kollégák mindig összekennek. :P Pemzli???? Ammeg mi a szösz? :lol:

Teddy henger ecset ketteslétra. :D

Link to comment
Megosztás:

kimostam a radiátort jo erős trisós vízben, aztán, feltöltés, légtelenítés és járatás után pihentetés, majd kb 1 óra mulva próbakör.: Indításnál hallotam a bugyorsgást kb 2mp és elkussolt. Aztán üzemmeleg motorhőmérséklethez érve vissza 2- 70km/h nál se hallottam a bugyogást csak enyhe vízfolyásos hangot ami szerintem lehetett a nagy nyomás miatt(és nagyon oda kellett figyelni hogy halljam). Ha nem is segített rajta szerintem nemártott a mosás mert most a fűtés is érezhetően jobb lett. Remélem javított a helyzeten mostmár csak azon izgulok, hogy ne eresszen a radiátor, és az egyik csőnél kicsit mintha eresztene az remélem megszűnik :D Csak gondoltam megosztom. :D

Miért nem hallgatsz inkább rádiót? :D

Link to comment
Megosztás:

Dehogynem, legyen üzleti érzéked, az egy harmadik ezres :D :lol:

Annyit nem fog fizetni, amennyiért lehúzó nélkül hajlandó vagyok leszedni :D

hééééé

jutalékot kapsz? :lol:

nem én vagyok ám rochild bácsi :lol:

Én meg őrült nem vagyok, hogy megint 3 napig zsibbadjon a kezem :D

Üzleti érzékre meg... ha a felrakás egy ezres, akkor a leszedés 10 :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.