Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Üdv.

Fűtőradiáort pucolt már ki valaki a helyén? motortérből slaggal vagy mittudom én? Vagy nagymeló kiszedni? Bugyog 2500ford. felett mint az állat zubog benne a víz.... gondoltam kipróbálnám, hátha csinált már ilyet valaki?

A bilincsek ott vannak a tűzfalnál, lekötöd, a víz persze elfolyik, kötsz rá slagot és átnyomatod. De a zubogáson nem tuti hogy javítt, többeknek ilyen, még nem jöttünk rá, hogy miért.

Ja és azt vettem észre hogy gyujtás ráadásnál nem jön semmilyen hang a motortérböl. Azelöt szokott valami zizegni .

Segítenénk, de illene a feltett kérdésekre is válaszolni, úgy könnyebb. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ez a kocsi elég ronda... :P Bocsi, de nekem az...

Meg hogy ennyi mindent átalakított rajta és egy nyomorult alufelnire nem futotta, csak egy teszkós dísztárcsára... :D

Remélem nem vetted komolyan hogy nekem tényleg tetszik, mert itt most szétiszom magam :lol: :D

kormány külön nem eladó?

enyém mállik széjjel

Neked nem lufis kormányod van?

Jah hülye vagyok már emlékszem :D sima 2ágú astrakormányom van 2 darab ha érdekel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerinted az én fejemen hányszor volt papírcsákó? :D

Rákérdezhetek?: Egyszer sem!!! :D

De azért tudsz csinálni? Milyen festő az aki nem tud csinálni??? :D Én az igazi szobafestőt úgy képzelem el, hogy fehér kantáros munkásnadrág, jól összefestékezve, papírcsákó, pemzli, ecset, és kettes létra....

Link to comment
Megosztás:

Nem tudjátok, szgk adás-vételkor, én mint eladó, le kell tépnem a forgalmi alsó részét (amin a nevem van plusz címem), vagy azt is át kell adnom? Látom, hogy perforált, de nem tudom, hogy adni kell-e vagy téphetem :\

Így ahogy van tudtommal, így kell átadnod. És az adásvételivel menj be az Ocsányirodába beviszik a rendszerbe hogy eladva(lekerül a nevedről), kapsz egy pöcétet és azzal védheted a jogaidat :D Én így csináltam mikor kb 1 éve eladtam a verdát, és megkaptam a teljeset mikor vettem a jelenlegit senki nem tépte le, amikor az átírás megtörténik érvényteleítik a régit(nem marad a vásárlóál tovább)

Link to comment
Megosztás:

A bilincsek ott vannak a tűzfalnál, lekötöd, a víz persze elfolyik, kötsz rá slagot és átnyomatod. De a zubogáson nem tuti hogy javítt, többeknek ilyen, még nem jöttünk rá, hogy miért.

kimostam a radiátort jo erős trisós vízben, aztán, feltöltés, légtelenítés és járatás után pihentetés, majd kb 1 óra mulva próbakör.: Indításnál hallotam a bugyorsgást kb 2mp és elkussolt. Aztán üzemmeleg motorhőmérséklethez érve vissza 2- 70km/h nál se hallottam a bugyogást csak enyhe vízfolyásos hangot ami szerintem lehetett a nagy nyomás miatt(és nagyon oda kellett figyelni hogy halljam). Ha nem is segített rajta szerintem nemártott a mosás mert most a fűtés is érezhetően jobb lett. Remélem javított a helyzeten mostmár csak azon izgulok, hogy ne eresszen a radiátor, és az egyik csőnél kicsit mintha eresztene az remélem megszűnik :D Csak gondoltam megosztom. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.