Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nemtom, érdekes :lol:

Mondjuk nekem ez tetszik :D :D http://racing-bazar.hu/hasznaltauto/astra_..._elado_surgosen

Mondjuk az a 700 milla kicsit sok érte, dehát a minőségi építést meg kell fizetni... :lol: :D

Hát ez a kocsi elég ronda... :lol: Bocsi, de nekem az...

Meg hogy ennyi mindent átalakított rajta és egy nyomorult alufelnire nem futotta, csak egy teszkós dísztárcsára... :P

Link to comment
Megosztás:

Nem semmi egy hírdetés... :D

"...De még a külsö esztétikai állapota azt is éngedi hogy otthon a garázsba kapjon rendszámot 4db önmetszös csavar segitségével persze ezzel a mondattal izzleltenni akartam a kocsi allapotát, mert ilyet nem lehet csinálni mert a ren éber örei (rendörök) büntettnek érte ..."

Önmetsző csavar...rendszámkeretről még nem hallott? :D

Link to comment
Megosztás:

A BC-m ma vicces kedvében van. Pestről elindultam haza, 39 km-es metehető távval, ami hamar, kb. 10-15km aladt 4-re apadt, ekkor töltöttem bele 8 liter naftát, ő viszont a tankolás utáni 1 km-en 0-ra csökkentette a megtehető távot, ami sem resetre, sem gyújtáslevételre nem változik, hiába van kb nyolcadig a tank, ráadásul a szegénységjelző sem világít. :D

Kivettem a BC-t, lehúztam a csatikat, aztán vissza. És most jó, nem tudom mi lehetett a gond.

Vettem gumigyűrűt a váltókar-rudazat csatlakozásához, az eredeti kopott is volt, kinyúlt, kb 3 mm-rel nagyobb volt a belső átmérője mint az újnak. Szóval most ez is zsír.

Link to comment
Megosztás:

Kivettem a BC-t, lehúztam a csatikat, aztán vissza. És most jó, nem tudom mi lehetett a gond.

Vettem gumigyűrűt a váltókar-rudazat csatlakozásához, az eredeti kopott is volt, kinyúlt, kb 3 mm-rel nagyobb volt a belső átmérője mint az újnak. Szóval most ez is zsír.

És Neked elég volt a csere? Én is vettem anno újat, de kellett az alá is szigszalag, hogy ne lötyögjön a rúdfejben.

Link to comment
Megosztás:

Annál a motorfajtánál csak akkor egy az üa.pumpa, ha már forog a motor...tehát sokat kell indítózni, hogy felkapja rendesen az anyagot...

Hát sajnos nem jártam sikerel.Benzint felszivja de lehet a hengerbe nem jut már be.Szikrát is néztem de semi.Aszem szerelöt kell hivnom.

Link to comment
Megosztás:

Ezek szerint ha nincs szonda akkor a védőfőld nem is műkszik? Sok helyen dolgoztam már házaknál, ezzel a szondával még soha nem találkoztam, bár már hallottam róla.

Elvileg nem, de valahol mindig lejut a földbe, legrosszabb esetben a gáz, vagy vízvezetéken, ami enyhén szólva nem megengedett.

Link to comment
Megosztás:

Hát sajnos nem jártam sikerel.Benzint felszivja de lehet a hengerbe nem jut már be.Szikrát is néztem de semi.Aszem szerelöt kell hivnom.

Szikrát nézted, az nincs, vagy van? Pumpa megy, hallatszik?

Elvileg nem, de valahol mindig lejut a földbe, legrosszabb esetben a gáz, vagy vízvezetéken, ami enyhén szólva nem megengedett.

Hát nem tudom, ennyire nem merültem bele a dologban, nálam tuti nem érintkezik csövekkel seholsem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, mivel nem találtam 'hülye kérdések' topicot, itt próbálkozom, előre is bocs! :D

annyi lenne a kérdésem, hogy tud-e valaki nekem egy képet linkelni egy teljesen gyári GSI-ről? Főleg a lökösök érdekelnének, meg a motorháztető, meg persze a csomiajtó. Illetve ha már megköveztetem magam, akkor van egy másik kérdésem is: hol találom a blokkon a motorszámot?

Köszikösz

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, mivel nem találtam 'hülye kérdések' topicot, itt próbálkozom, előre is bocs! :D

annyi lenne a kérdésem, hogy tud-e valaki nekem egy képet linkelni egy teljesen gyári GSI-ről? Főleg a lökösök érdekelnének, meg a motorháztető, meg persze a csomiajtó. Illetve ha már megköveztetem magam, akkor van egy másik kérdésem is: hol találom a blokkon a motorszámot?

Köszikösz

Nálam a HF-blokk találkozásánál van az elosztó felől elöl. A blokk kicsit "kilóg" a HF-alól, oda van beütve.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.