Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok! A multkor olvastam valahol műszerek kékké varázslásárol, de nem a ledes megoldással, hanem foliát raknak bele valamijen uton-modon. Nincs valakinek ötlete, hogy hol találom meg, vagy hogy lehet ezt kivitelezni?

Hali.

Nekem olyan led van benne ami a gyári müszerfal világitás égö helyett van, tehát csak ki kellett azt vennem és be kellet rakni helyette a másikat és kész. Ugyan ez van a központi keijelzö égöi helyett is.

Igaz nekem piros.

Link to comment
Megosztás:

öö... nem tom gondolkozik-e valaki utólag klímásítani a kocsit, vagy szervósítani. Esetleg egyszerre a 2-t. Debrecenben van egy klímás, elég sok G astrát, F astrát, és sok más gépet csinált már. Klímát egy ecotec-es gépbe mindenestől 140-ért rak.. szervóval együtt 220. De minden cuccot ő ad. Ha érdekel valakit akkor szóljon. Tudom, horrornak tűnik az ár. Ja és 3 nap alatt cakk-pakk.

Link to comment
Megosztás:

Kormánylufisítást nem vállal? :unsure:

öö... nem tom gondolkozik-e valaki utólag klímásítani a kocsit, vagy szervósítani. Esetleg egyszerre a 2-t. Debrecenben van egy klímás, elég sok G astrát, F astrát, és sok más gépet csinált már. Klímát egy ecotec-es gépbe mindenestől 140-ért rak.. szervóval együtt 220. De minden cuccot ő ad. Ha érdekel valakit akkor szóljon. Tudom, horrornak tűnik az ár. Ja és 3 nap alatt cakk-pakk.
Link to comment
Megosztás:

öö... nem tom gondolkozik-e valaki utólag klímásítani a kocsit, vagy szervósítani. Esetleg egyszerre a 2-t. Debrecenben van egy klímás, elég sok G astrát, F astrát, és sok más gépet csinált már. Klímát egy ecotec-es gépbe mindenestől 140-ért rak.. szervóval együtt 220. De minden cuccot ő ad. Ha érdekel valakit akkor szóljon. Tudom, horrornak tűnik az ár. Ja és 3 nap alatt cakk-pakk.

Olajkályhába? :unsure:

(Isuzusba)

Link to comment
Megosztás:

bontott meg új cuccokkal dolgozik, illetve pár márkához lehet kapni komplett szetteket pl. merci vito( egy ilyet spec láttam. 2 nap alatt benne volt)... asszem manuál, mert digittel már nagy a gubanc. Vagyis nem 3 nap... meg a vezérlő sem eccerű.

Szal szervizelni bárki tudja. :lol:

Olajkályhába? :unsure:

(Isuzusba)

azért ölni tudnak. Mármint aki akarja. Kérdeztem tőle, és kb. fél éve volt ilyen neki utoljára... 4 név volt a listán... és ment a licit, hogy kié legyen... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

pár alkatrészt még rendelni sem lehet... vagy arany az ára...

Na meg ugye ritka a bontóban is...

Sejtettem. Nézegettem a mobile.de-n a klímás isuzus olajkályhákat, tényleg nincs túl sok belőlük. Jelenleg is csak 2 db van. Ha nem lennének olyan messze, megfontolandó lenne. Hátuljából utánfutó, elejéből klíma, ami marad, az meg eladásra vagy tartalékba.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni!

Astra 1,8 benzines 1992-es évjárat.Nem jó az alapjárat.Változó kb.900-1500-ig.Eddig cserélve lett benzinszűrö,lambdaszonda injektor befecskendező,alapjárati motor (bontott,a gyári nincs meg és lehet,hogy nem jó van benne kellene a gyári szám).

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni!

Astra 1,8 benzines 1992-es évjárat.Nem jó az alapjárat.Változó kb.900-1500-ig.Eddig cserélve lett benzinszűrö,lambdaszonda injektor befecskendező,alapjárati motor (bontott,a gyári nincs meg és lehet,hogy nem jó van benne kellene a gyári szám).

Köszi!

Először is kellene egy motorkód (a motorszám első pár karaktere pl. C18NZ), aztán sztem ki kellene pucolni a fojtószelepházat (ahová az alapjárati motor megy), kicserélni a tömítéseit, átnézni a vákuumcsöveket repedésre, ill. a csatlakozásoknál.

Link to comment
Megosztás:

Pepe!

A légszürőház és a szívótorok közötti gumicső repedésein beszívott fals levegő miatt lehet egyenetlen az alapjárat benyásnál?

Nem tartom valószínűnek, esetleg ha légtömegmérős a motor, és a repedés a légtömegmérő és a fojtószelepház között van. Pl. C14NZ-nél nem hiszem, hogy különösebb gondot okozna, esetleg hidegen, amikor elvileg a légszűrőház vákuumszelepe a kipuffcsonk felőli állásban áll, és onnan szív(-na) meleg levegőt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.