Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Lehet zotya arra kíváncsi, hogy így is megvan-e benne a tiltás funkció! :( :D :)

De vigyázz rá, egy jódarabig nem lesz legalább gondod rá! :)

Nem tudom és még nem akarom tudni. Nagyon odafigyelek rá, hogy 3000nél jobban ne pörgessem. Hálisten nem lett fúrva a blokk, így sokkal többet ki fog bírni elvileg, mintha fúrták volna és túlmérettel lett volna összerakva... B)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom és még nem akarom tudni. Nagyon odafigyelek rá, hogy 3000nél jobban ne pörgessem. Hálisten nem lett fúrva a blokk, így sokkal többet ki fog bírni elvileg, mintha fúrták volna és túlmérettel lett volna összerakva... B)

Jó már Neked! Legalább kész az autód :D Nekem meg még 16 hidrotőkét ki kéne cseréltetnem az idén és még gyűjtenem kell rá :) Hány km a járatás? 1000-5000 km? Mert nekem fogalmam nincs, ilyenkor mi a szokás... Sose volt még ilyen tapasztalatom.

Link to comment
Megosztás:

Jó már Neked! Legalább kész az autód B) Nekem meg még 16 hidrotőkét ki kéne cseréltetnem az idén és még gyűjtenem kell rá :) Hány km a járatás? 1000-5000 km? Mert nekem fogalmam nincs, ilyenkor mi a szokás... Sose volt még ilyen tapasztalatom.

Az szívás. Nemcsak hogy kétszer annyi van, de drágább is az. Amúgy nekem sem lett cserélve mind a 8. Csak kettő.

Most 1000km-en át van a bejáratás. Fogyasztáskímélő üzemmódban, max 3000rpm. :D

Link to comment
Megosztás:

Lurdyból hazafelé, éjjel amikor a környéken nincs élőlény (teljesen belátható) le szoktam vágni az 47.622547,19.122593 ezt a körforgalmat, mert f.szom fog 90-ről beállni 15-re körbecsalinkázni 2-esben, amikor 80-al le lehet fűzni szemből is. Egy tök jó ívű kanyar volt még pár éve, csak aztán odatettek egy Aldi-t, meg egy Lidl-t, és betoltak a kanyar közepére egy remek körforgalmat. Még véletlenül sem kör alakú természetesen, hanem van benne 2 törés is, a kamionosok szórakoztatására, nehogy unatkozzanak szegények... Teljesen síkban van, 150 méterről is lehet látni ha bárki, bármelyik irányból jön, fél2-2-3 körül már simán elmegyek benne szemből, mert az a fele kb az eredeti íven megy, ahol régen a kanyar is volt. Ma jöttem haza, meg nem mondom hogy miért, de nem csaptam le, hanem körbejátszottam. Hát lehet hogy holnap veszek lottót. A tányérsapisok a körforgalom utáni Lidl parkolójában ültek, és nézték a körforgalmat... B) Párszáz méterrel utánam jött egy valami, őt szerintem megfogták(meg rajtam kívül talán mindenkit, aki 11 óta arra ment, mert mindenki szemből veszi azt a részt este :) ) csak a villogást láttam a tükörben, meg hogy nem nekem szól a díszkivilágítás... Tiszta sz.pás... mikre rá nem érnek ezek :D

Link to comment
Megosztás:

Nem gyávaság!

Elővigyázatosság. :(

Rizsa! :)

Lurdyból hazafelé, éjjel amikor a környéken nincs élőlény (teljesen belátható) le szoktam vágni az 47.622547,19.122593 ezt a körforgalmat, mert f.szom fog 90-ről beállni 15-re körbecsalinkázni 2-esben, amikor 80-al le lehet fűzni szemből is. Egy tök jó ívű kanyar volt még pár éve, csak aztán odatettek egy Aldi-t, meg egy Lidl-t, és betoltak a kanyar közepére egy remek körforgalmat. Még véletlenül sem kör alakú természetesen, hanem van benne 2 törés is, a kamionosok szórakoztatására, nehogy unatkozzanak szegények... Teljesen síkban van, 150 méterről is lehet látni ha bárki, bármelyik irányból jön, fél2-2-3 körül már simán elmegyek benne szemből, mert az a fele kb az eredeti íven megy, ahol régen a kanyar is volt. Ma jöttem haza, meg nem mondom hogy miért, de nem csaptam le, hanem körbejátszottam. Hát lehet hogy holnap veszek lottót. A tányérsapisok a körforgalom utáni Lidl parkolójában ültek, és nézték a körforgalmat... B) Párszáz méterrel utánam jött egy valami, őt szerintem megfogták(meg rajtam kívül talán mindenkit, aki 11 óta arra ment, mert mindenki szemből veszi azt a részt este :) ) csak a villogást láttam a tükörben, meg hogy nem nekem szól a díszkivilágítás... Tiszta sz.pás... mikre rá nem érnek ezek :D

Hát akkor mákod volt. :)

Link to comment
Megosztás:

Szomorú esemény!

Astra Caravan vs tehervonat.

Azért ehhez kellett ám tudás is...

Mindkét irányból 300 métereket látni a sínpárból...és még sem észre venni azt a bazi nagy vasdarabot ami éppen jön... B)

Ezért félek mostanában az utakon...

Ha egy ekkora batárt nem lát, akkor engem a "kis" fostalicskával hogy látna.... :D

Ui: de ha szrkorzával lett vóna, akkor a mozdonyt fényképezték volna...:)

Link to comment
Megosztás:

Azért ehhez kellett ám tudás is...

Mindkét irányból 300 métereket látni a sínpárból...és még sem észre venni azt a bazi nagy vasdarabot ami éppen jön... B)

Ezért félek mostanában az utakon...

Ha egy ekkora batárt nem lát, akkor engem a "kis" fostalicskával hogy látna.... :)

Ui: de ha szrkorzával lett vóna, akkor a mozdonyt fényképezték volna... :(

Felénk két helyen is van olyan sorompó, ahol alig látni be 30-30 métert ballról-jobbról. Inkább megállok a sín előtt jóval és 6x szétnézek, mire 1x áthajtok rajta... Aki ezt vezette, annak csőlátása lehetett... Szegény autó :D

Link to comment
Megosztás:

Azért ehhez kellett ám tudás is...

Mindkét irányból 300 métereket látni a sínpárból...és még sem észre venni azt a bazi nagy vasdarabot ami éppen jön... :D

Ezért félek mostanában az utakon...

Ha egy ekkora batárt nem lát, akkor engem a "kis" fostalicskával hogy látna.... :)

Ui: de ha szrkorzával lett vóna, akkor a mozdonyt fényképezték volna...:P

A corsa Ilyet művelne. B)

Link to comment
Megosztás:

Lurdyból hazafelé, éjjel amikor a környéken nincs élőlény (teljesen belátható) le szoktam vágni az 47.622547,19.122593 ezt a körforgalmat, mert f.szom fog 90-ről beállni 15-re körbecsalinkázni 2-esben, amikor 80-al le lehet fűzni szemből is. Egy tök jó ívű kanyar volt még pár éve, csak aztán odatettek egy Aldi-t, meg egy Lidl-t, és betoltak a kanyar közepére egy remek körforgalmat. Még véletlenül sem kör alakú természetesen, hanem van benne 2 törés is, a kamionosok szórakoztatására, nehogy unatkozzanak szegények... Teljesen síkban van, 150 méterről is lehet látni ha bárki, bármelyik irányból jön, fél2-2-3 körül már simán elmegyek benne szemből, mert az a fele kb az eredeti íven megy, ahol régen a kanyar is volt. Ma jöttem haza, meg nem mondom hogy miért, de nem csaptam le, hanem körbejátszottam. Hát lehet hogy holnap veszek lottót. A tányérsapisok a körforgalom utáni Lidl parkolójában ültek, és nézték a körforgalmat... B) Párszáz méterrel utánam jött egy valami, őt szerintem megfogták(meg rajtam kívül talán mindenkit, aki 11 óta arra ment, mert mindenki szemből veszi azt a részt este :) ) csak a villogást láttam a tükörben, meg hogy nem nekem szól a díszkivilágítás... Tiszta sz.pás... mikre rá nem érnek ezek :D

Én megint ott találkoztam sünökkel, ahonnan múltkor követtek...csak most szabályosan közlekedtem. Ja és skodák skodájára, nem fordult utána a fabia. :( Mondjuk valszeg lemaradt volna. :)

Link to comment
Megosztás:

5 ajtós lépcsős hátú F astra classic az autó. A csomagtartó profilja szögletes és le van zárva a vége. Úgy látom egy zenével több van az autóba. :(

Szóval vettem egy csomagtartót, kaptam hozzá zenét meg 1,5l-es töblbetfogyasztást B)

Az meg milyen?? :)

Tip-top kis Caravan Kár hogy traktor, kár hogy rohad a csomiajtó, kár hogy fapad, kár hogy 100ezer-el több mint amennyit ér :D :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.