Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na, végignéztem, hát...

Azért a corsás résznél felhördültem B) Eszembe jutott valaki :D

Borzasztó közveszélyes egyén vagyok ám. Egyszer 80-120-ig mentem egyet egy 80lovas polo-val egy négyszámjegyű út olyan szakaszán,ami tökegyenes és ha ötpercenként jön valaki szembe,akkor nagynak számít a forgalom.

Meg egy 70lovas fiestával négysávos úton,szintén 120-ig aztán beengedtem magam elé,mert tudtam,hogy 1km múlva elfogy a belső sáv.

Tartósan 100-nál többel nem megyek.Városban max. 60.

Ezek a videók emlékezetnek arra a filmre amikor sorba halnak a végzős gimis gyerekek,úgy hogy éppen akkor lazul ki,éppen arra gurul,repül arra és éppen ott van valaki,aki éppen úgy tartja a fejét....

Meg a kék óriásplakátok az út mellett,hogyha 90-nél többel mész,akkor meghaaalssszzz...

És ha tudnád hány ember hal meg a dihidrogén-oxidtól aláírnád a kérvényt,hogy tiltsák be?

Link to comment
Megosztás:

Eszembe jutott valaki

Borzasztó közveszélyes egyén vagyok ám. Egyszer 80-120-ig mentem egyet egy 80lovas polo-val egy négyszámjegyű út olyan szakaszán,ami tökegyenes és ha ötpercenként jön valaki szembe,akkor nagynak számít a forgalom.

Meg egy 70lovas fiestával négysávos úton,szintén 120-ig aztán beengedtem magam elé,mert tudtam,hogy 1km múlva elfogy a belső sáv.

Tartósan 100-nál többel nem megyek.Városban max. 60.

Ezek a videók emlékezetnek arra a filmre amikor sorba halnak a végzős gimis gyerekek,úgy hogy éppen akkor lazul ki,éppen arra gurul,repül arra és éppen ott van valaki,aki éppen úgy tartja a fejét....

Meg a kék óriásplakátok az út mellett,hogyha 90-nél többel mész,akkor meghaaalssszzz...

És ha tudnád hány ember hal meg a dihidrogén-oxidtól aláírnád a kérvényt,hogy tiltsák be?

De azért rögtön magadra vetted, holott lehet nem is rád gondoltam B) :D :)

Link to comment
Megosztás:

SZASZTOK.

Ma észre vettem nincs dudám. Légzsák hibám van viszont egy 3hete. Lehet hogy ilyenkor duda sincs ha légzsák hiba van? Kimértem a relét vezetékeket minden jó cseréltem relét azzal sem megy.. Most ez ugrott be hogy ha légzsák hiba van akkor duda sincs?

Link to comment
Megosztás:

SZASZTOK.

Ma észre vettem nincs dudám. Légzsák hibám van viszont egy 3hete. Lehet hogy ilyenkor duda sincs ha légzsák hiba van? Kimértem a relét vezetékeket minden jó cseréltem relét azzal sem megy.. Most ez ugrott be hogy ha légzsák hiba van akkor duda sincs?

Jani futott egy darabig lufi-hibával, de nem sírt hogy a duda is elment vele B)

Link to comment
Megosztás:

Ez összefüggésbe van? Csak kérdezem ha netán ilyen érne legalább ne kapjon el az ideg, hogy nagy baja van. B)

Yep. Amúgy amíg nem virít a pech engine, addig nem fullad le, csak majdnem lefullad. Ha már virít, akkor le is fullad és alapjárat az olyan 400 körül van. :) :)

Van már négy hibakódom amúgy. :D 0200, 1640, 1602 és 0325. :) Utolsó három az a kopogásérzékelőé, az első passz.

Kilométeróra spirál WANTED! :( Ma kiszedtem az órát és egy fogó segítségével gyengéd laza mozdulattal kihúztam a bowdent. :)

Link to comment
Megosztás:

Én a BC programozással együtt szedettem ki a hibát, azóta nem nyafog. De hogy a duda működött-e akkor azt nem tudom.

Már egyszer volt légzsák hibám akkor mentem egyből kiszedetni. Akkor viszont nem néztem a dudát én sem. Ez a vektra kormánnyal volt.

Most hogy vissza raktam a gyárit, piszkáltam a duda gombokat ki vettem beraktam a kormány felrakása közben. akkor szólt a duda. ahogy ezzel készlettem még aznap a lufi párna nélkül adtam rá gyújtást egyből dobta is a hibát. Na most utánna ezidáig nem néztem a dudát. vagy is ú

gy rémlik, hogy egyszersem nyomtam meg csak ma. Kimértem mindent hiba nincs. B) Nem tom mi lehet.

Link to comment
Megosztás:

észrevettem most, hogy a gyújtásomnál, ahol az elosztó fedél van, oda csatlakozik egy 3 vezetékes dugasz.

ha megmozdítom, leáll az autó, illetve teljesen el van porladva a gumi.

mi célt szolgál az ott?

Erre gondoltam.

Ezen a képen az elosztófedél van bekarikázva és az alapjárati motorra mutat a nyíl a folytószelep-házban.Melyik a helyes? B)

Link to comment
Megosztás:

észrevettem most, hogy a gyújtásomnál, ahol az elosztó fedél van, oda csatlakozik egy 3 vezetékes dugasz.

ha megmozdítom, leáll az autó, illetve teljesen el van porladva a gumi.

mi célt szolgál az ott?

Erre gondoltam.

Hall-IC, azaz a Hall-jeladó csatlakozója. Ez ad fordulatszám és pozíció jelet az ECU-nak, amely más jeladók jeleivel együtt időzíti majd a gyújtószikrát.

Tedd rendbe a csatlakozót, mert sok kellemetlenséget okozhat.

Link to comment
Megosztás:

Kicsit megszivatott, de bekerült és üzemképes újra.

Viszont újabb hibakód: 0500. :) Már van 5 tárolva. :( B)

0500: sebesség jeladó

0200: befecskendező szelep áramkör/nyitott

1640,1602: kód ismeretlen

0325: kopogásszenzor 1 áramkör (Sor 1 vagy egyetlen szenzor)

ezt írta ki a progi... :D

Link to comment
Megosztás:

0500: sebesség jeladó

0200: befecskendező szelep áramkör/nyitott

1640,1602: kód ismeretlen

0325: kopogásszenzor 1 áramkör (Sor 1 vagy egyetlen szenzor)

ezt írta ki a progi... B)

Oks, köszi. Siemens szerint a 0500 alapjárati, 0200 ismeretlen, 1640, 1602 és 0325 a kopogásszenzor hibakódjai.

Link to comment
Megosztás:

Hall-IC, azaz a Hall-jeladó csatlakozója. Ez ad fordulatszám és pozíció jelet az ECU-nak, amely más jeladók jeleivel együtt időzíti majd a gyújtószikrát.

Tedd rendbe a csatlakozót, mert sok kellemetlenséget okozhat.

sajnos el van repedve a csatlakozó, belülről tiszta oxid az egész.

valamennyire megtakarítottam, de sajnos cserés lesz, bár azt még nem tudom hogy.

vajon az egész kábelköteget kell cserélnem, vagy tudom csak azt a leágazást is külön a csatlakozóval?

bár mondjuk az egész autó kezd az idegeimre menni.

most már egyenes menetben is fullad, torpan, leáll.

a vizem a műszer szerint 95 fokos a dugóban is, így azt gondolom nem melege van.

valami gyújtás vagy elektromos problémára gondolok.

tudnátok ajánlani itt Pesten egy szerelőt, aki ránézne az autóra?

én feladom B)

Link to comment
Megosztás:

Borzasztó közveszélyes egyén vagyok ám. Egyszer 80-120-ig mentem egyet egy 80lovas polo-val egy négyszámjegyű út olyan szakaszán,ami tökegyenes és ha ötpercenként jön valaki szembe,akkor nagynak számít a forgalom.

Meg egy 70lovas fiestával négysávos úton,szintén 120-ig aztán beengedtem magam elé,mert tudtam,hogy 1km múlva elfogy a belső sáv.

Tartósan 100-nál többel nem megyek.Városban max. 60.

Ezek a videók emlékezetnek arra a filmre amikor sorba halnak a végzős gimis gyerekek,úgy hogy éppen akkor lazul ki,éppen arra gurul,repül arra és éppen ott van valaki,aki éppen úgy tartja a fejét....

Meg a kék óriásplakátok az út mellett,hogyha 90-nél többel mész,akkor meghaaalssszzz...

És ha tudnád hány ember hal meg a dihidrogén-oxidtól aláírnád a kérvényt,hogy tiltsák be?

Jó-jó lehet poánodni, meg bagatelizálni a dolgokat, a feleségem a balesetin dolgozik, el sem hinnéd milyen apróságokon múlik egy ember élete. Aztán nagyon szar érzés a sértetlen szülökkel akik be voltak kötve a kocsiba közölni, hogya 6 éves lánykájuk agyhalott, mert csak két utcát mentek a fagyizóba, addig minek a gyerekülés, valaki beléjjük szállt, és a kiscsaj kirepült az ablakon. Az előbb még nyalta a csokifagyit, most meg itt fekszik letakarva. Az élet soha nem igazságos, és mindíg kegyetlen. Nagyrészt az ártatlanok halnak meg a utak királyai meg karcolásokkal megusszák. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.