Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Afene....hoztam volna hungizni.... :)

Jaja , ha már vékony a csaj akkor legyen ilyen:Klikk! B)

Höhö főzni ez sem tud csak ugrabugrállni egész nap. :D

Ez a tipikus esete annak, hogy a fejére v*rn*m azt szétfarolnám kempig biciglivel. Csak a feje ne volna ilyen támadó menyét :) Már jó is lenne. :( Bár deréltől lefele :)

Link to comment
Megosztás:

Szasztok.

Classic felszereltségbe volt 4elektromos ablak?

Mert az enyémbe ma belefújta a szél :D Nem tudom jó az úgy?

erre csak egy ismerősünk faterját tudom idézni, aki az új b omegájuk átvételekor azt mondta :

"elől van ablak és hátul tekerős ? miért is ? fordítva kellene lennie, hiszen az elsőt eléri kézzel, de hátsót nem !"

B)

Link to comment
Megosztás:

Azért azt sejted ugye, hogy ha ilyen lenne, akkor sem te lennél a főnök otthon :D :)

Láttad mostanában hogyan nézek ki? :(

Sziasztok!

ha becsörög a gyújtásom, akkor mi lehet annak az oka?

tudom valahogy orvosolni?

Ha elosztó-rotoros, akkor jelöld össze az elosztó alu részét a HF-el, lazítsd fel alatta az Y-csavarját, és tekergesd. B) Vagy tényleg valami nagyon szar benyát tankoltál...

Link to comment
Megosztás:

Én eddig se mentem gyorsan, csak az a baj hogy annyi állat van az utakon ha belémjönnek akkor cseszhetem...

Erre csak egy megoldás van: tankot kell venni, és azzal menni mindenhova B)

Még kb. 1 hónapja, mikor voltam Budaörsön, akkor láttam egy elég húzós manővert, lehet, hogy csak nekem "vidékinek" furcsa és a bp-ieknek mindennapos. Az M1-M7 közös részén, ahol van a lehajtó az ikea meg ósan felé, ott hirtelen meggondolta magát egy fekete focus, és a legkülsőből áthúzottt a legbelsőbe (ha jól számolom, az 4 sáv átugrása), persze index az ismeretlen... Mindezt tette úgy, hogy közben előtte-mögötte végig autók... Sok kéz lendült mögötte a magasba, kinyújtott középsőujjal :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.