Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az okés, tegyük fel, megvan a műszaki, és közúton megfogják alu-val, akkor azért rendszámlevétel járna? :)

Ez most pont olyan, mint ami néhány hónapja zajlott! A radarblokkolókkal! :D Megveheted, árulják is, de NEM használhatod, mert megbüntetnek érte! Azért ez dúrva, akkor minek árulni, azt amit amúgy sem használhatunk! :) :( Ez magyarország! :)

Gondlom azért vesz valaki alufelnit, hogy használja, de ha a műszakin akár csak egy kicsit is buktagyanús érdemes téli acéllal menni. Nem hiszem, hogy közúton nagy lenne a bukta kockázata, talán annyira kell félni vele mint az SE-sített mocival járóknak. B)

Link to comment
Megosztás:

Gondlom azért vesz valaki alufelnit, hogy használja, de ha a műszakin akár csak egy kicsit is buktagyanús érdemes téli acéllal menni. Nem hiszem, hogy közúton nagy lenne a bukta kockázata, talán annyira kell félni vele mint az SE-sített mocival járóknak. B)

1 a különbség: az SE-sítés nem látszik! Mindegy, csak benzines hangja legyen, ne dízel!

De az alu egyből szemetszúr! Jobban mint a kopott gumik...

És ha tényleg úgy van, hogy jogosan büntethetnek, csak nem nagyon szoktak.... még az is lehet, hogy kiokosítják a rendőröket, és ebben a nagy válságban hamarosan szerintem be is vezetik ezt! :D

Link to comment
Megosztás:

1 a különbség: az SE-sítés nem látszik! Mindegy, csak benzines hangja legyen, ne dízel!

De az alu egyből szemetszúr! Jobban mint a kopott gumik...

És ha tényleg úgy van, hogy jogosan büntethetnek, csak nem nagyon szoktak.... még az is lehet, hogy kiokosítják a rendőröket, és ebben a nagy válságban hamarosan szerintem be is vezetik ezt! B)

Azért az nagy copás lenne, minden 3.kocsin alufelni van, és nem sok a gyári. :D

Link to comment
Megosztás:

A téli nincs acélfelnin? Mert azzal is mehetsz....

Nem egyszerűbb nem oda menni, ahol ilyenekkel kekeckednek?

Amúgy (sztem) gyári felnim van. Legalábbis van rajta Opel jel :D

Méretben meg stimmel teljesen, R14, ET 49? 4*100.

Gumi meg abszolúte váltóméret, és új.

Az autó nem rozsdaboglya, általában tiszta, műszakilag rendben van.

Miért pont velem kéne szívózni?

Múltkor háromszor állítottak meg, amikor éjjel jöttünk hazafelé Ausztriából.

Nem Astrával voltunk, hanem egy kis Altóval.

Nagyon félelmetesek lehettünk.

Sopronban meg akartak büntetni, mert sok cuccunk volt B) Mondjuk tényleg sok volt. :)

Igazából 4 ember cuccai voltak velünk, 2 sátor, polifómok, meg minden.

Én hátul ültem, de a mellettem ülőt csak akkor láttam amikor beszálltam, meg amikor ki itthon.

A vége ez lett rendőri részről:

"Szívem szerint megbüntetném magukat, de képzelem mennyi pénzük van, menjenek innen gyorsan."

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.