Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A B 3csillagot kapott dupla lufival.

Az e36 bimmer meg csak 1-et mert a kormány felnyársalta a bábut. De pl a Navara is eléggé leszerepelt.

Először 0csillag,majd a gyáriak szépítettek 3csillagra.

F-et nem tört az ncap,de

elég jó.

Nekem ez tetszik:

B) :D

Nos ez egy jó kérdés:D

Azt hogy tudom megállapítani?

Ha alánézel akkor látni, ha van egy nyitható rész rajta. :)

Link to comment
Megosztás:

Ja éttem:D

Nos akkor alánézek.

Ha ablakos a váltó akkor nem nagy ügy a csere, az ablak miatt?

Ha viszont nem az?

Egyszerűbb az ablakon, mert akkor gyakorlatilag nem kell bontani hozzá, csak kinyitni az ablakon, és bent kotorászni. Ha nincs (újítás B) ) akkor viszont nem lehet hozzáférni csak ha tökig szétszedik :D

Link to comment
Megosztás:

Egyszerűbb az ablakon, mert akkor gyakorlatilag nem kell bontani hozzá, csak kinyitni az ablakon, és bent kotorászni. Ha nincs (újítás B) ) akkor viszont nem lehet hozzáférni csak ha tökig szétszedik :D

Akkor reménykedek, hogy ablakos, azt majd meglátjuk :)

Köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Havernak sikerült egy ráfutásos zebra előtti koccal kb. 20-al a hossztartókig törni az A corsát egy mondeo 1 lökösön. A lökösön állítólag csak egy törés meg horpadás lett.

Kanadában

De nem félátfedéssel.

Én olyan 40-el toltam meg a Passatot, nekem csak a zárhíd nyomódott be, nem is lett volna semmi baj, ha a hűtő simán kiugrik a helyéről, és nem töri meg a csonkot a felfogatás. Az ellenfélnek itt is csak a lököse sérült.

Link to comment
Megosztás:

A téli nincs acélfelnin? Mert azzal is mehetsz....

Az okés, tegyük fel, megvan a műszaki, és közúton megfogják alu-val, akkor azért rendszámlevétel járna? :)

Ez most pont olyan, mint ami néhány hónapja zajlott! A radarblokkolókkal! B) Megveheted, árulják is, de NEM használhatod, mert megbüntetnek érte! Azért ez dúrva, akkor minek árulni, azt amit amúgy sem használhatunk! :D :) Ez magyarország! :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.