Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mi az hogy halott? Beállt, felrobbant? B)

Elment a hűtővíz mert lyukas volt a hűtő, átégett a hengerfejtömítés, és mire hazaértem vele túlmelegedett. Az olaj égett benne, majd olyan lett mint a méz. A hidrotőkék beálltak, a hengerfejet javítani kell, a vezérlés csere. Áááhh...

Sz@r az egész! :D

Link to comment
Megosztás:

Ja, de félinformáció, mert a környékén nem írta.... :D

Igen, de ő sem említette, hogy "környéke" alatt mit ért... Mert ha mondjuk a 10 km-es környékét, akkor még az megadható, de ha mondjuk környékéhez sorolja Bp-t is, akkor már összetettebb B)

Link to comment
Megosztás:

Elment a hűtővíz mert lyukas volt a hűtő, átégett a hengerfejtömítés, és mire hazaértem vele túlmelegedett. Az olaj égett benne, majd olyan lett mint a méz. A hidrotőkék beálltak, a hengerfejet javítani kell, a vezérlés csere. Áááhh...

Sz@r az egész! B)

Amikor elszakadt a vezérműszíjam össekócolódtak a szelepek, vettem bontott HF-et, cseréltünk tömítéseket, evidens vezérlés-szett 50-ropiban állt meg. Pedig ha azt nézed az én mocim is halott volt. Nem vetted észre, hogy elfolyt a hűtővíz? Nem olyan könnyű megfőzni a mocit... :D

Link to comment
Megosztás:

Amikor elszakadt a vezérműszíjam össekócolódtak a szelepek, vettem bontott HF-et, cseréltünk tömítéseket, evidens vezérlés-szett 50-ropiban állt meg. Pedig ha azt nézed az én mocim is halott volt. Nem vetted észre, hogy elfolyt a hűtővíz? Nem olyan könnyű megfőzni a mocit... :D

Fokozatosan ment el a víz, nem egyszerre. Gyenge volt szegény és füstölt, de sokáig nem melegedett. Csak a legvégén ment fel a hőmérő de akkor már azt mondtam, hogy azt a 3-4 km-t már kibírja hazáig. Tévedtem. B)

Link to comment
Megosztás:

Hopp,ácsi,valamit félre értettél,nem mondtam,hogy Te hülye vagy,hanem hogy Én nem vagyok az....bocs,ha nem volt érthető... :)

Egyébként még most sem értem,mi ezzel a baj,hogy behozom 6 kilóból,eladom 2.8misiért....akkor miért szórakoznék bontogatással,pár ezer forint haszon miatt... B)

Nézted mostanában mennyiért mennek ezek az autók magyar papírokkal? Tavaly nézegettem az e36 coupe-kat. 1.2m volt az átlagár. Múlt hónapban találtam egy M-paketteset 200ért,mivel a románok nem hordják már szét a használtautó telepeket odakint a náluk is bevezetett regadó miatt..húúúú bazz ez lesz az évszázad biznisze gyors fejszámolás 100 a trailer,180 a regadó (euro 2),stb 6kilóból honosítva eladom 1.2-ért.

Aztán szétnéztem a hahu-n és ilyen bimmert külföldi papírokkal 300-ért találtam eladót a szomszéd utcában is :D

Link to comment
Megosztás:

Nézted mostanában mennyiért mennek ezek az autók magyar papírokkal? Tavaly nézegettem az e36 coupe-kat. 1.2m volt az átlagár. Múlt hónapban találtam egy M-paketteset 200ért,mivel a románok nem hordják már szét a használtautó telepeket odakint a náluk is bevezetett regadó miatt..húúúú bazz ez lesz az évszázad biznisze gyors fejszámolás 100 a trailer,180 a regadó (euro 2),stb 6kilóból honosítva eladom 1.2-ért.

Aztán szétnéztem a hahu-n és ilyen bimmert külföldi papírokkal 300-ért találtam eladót a szomszéd utcában is B)

Haverom is vett patika e36 coupet (tényleg gyönyörű volt) kintről. 3 kiló volt az autó, és 1.3-ban állt meg magyar rendszámmal... és akkor még nem is nyúlt az autóhoz, csak a papírokhoz :D

Link to comment
Megosztás:

Haverom is vett patika e36 coupet (tényleg gyönyörű volt) kintről. 3 kiló volt az autó, és 1.3-ban állt meg magyar rendszámmal... és akkor még nem is nyúlt az autóhoz, csak a papírokhoz :D

A honosítás nem biztos hogy megéri... (persze lehetnek kivételek)

De annyi az utánnajárás, hogy az már sok! B)

Nekem is az lesz, ha elpasszolom a Fábiát, hogy veszek egy Isuzut (magyar papírost) és marad donornak az itthoni francia! :) Ha nem lenne ennyi cécó vele, én is honosítanám... de nekem hozzá is kellene nyúlni: fékfelújítás, motor gyengécske... :(

Link to comment
Megosztás:

Haverom is vett patika e36 coupet (tényleg gyönyörű volt) kintről. 3 kiló volt az autó, és 1.3-ban állt meg magyar rendszámmal... és akkor még nem is nyúlt az autóhoz, csak a papírokhoz B)

Akkor inkább ezt venném Behozni és forgalomba helyezni semmit nem éri meg szvsz.

Hazai rendszámmal is pont annyiért lehet kapni ugyanolyan állapotút mindenből. Mínusz forgalomba helyezés miatti f*szakodások.

Link to comment
Megosztás:

Akkor inkább ezt venném Behozni és forgalomba helyezni semmit nem éri meg szvsz.

Hazai rendszámmal is pont annyiért lehet kapni ugyanolyan állapotút mindenből. Mínusz forgalomba helyezés miatti f*szakodások.

Szép! :D

Unokaöcsém németbe dolgozik, most vesz BMW-t ezt! nálunk egy ilyen ennyi!

702000 vs 750000 B) Szóval ez tuti nem éri meg.... De neki németbe jó, úgyis ott használja.

Én ezt néztem ki (150euro) 2 szett gumival, ami nekem kellene) a többi menne a netre eladásra), ha mentem volna úgyis, akkor sógor trailerével haza is jött volna! Amúgy is mennék (mosnjuk mostmár nem biztos) és utóval se enne többet a sprinter (max 1-2 L plusszba) Az meg nem gáz 3000 km-en +30 L gázolaj! 11000Ft-ból hazajönne.

Link to comment
Megosztás:

Szép! :D

Unokaöcsém németbe dolgozik, most vesz BMW-t ezt! nálunk egy ilyen ennyi!

702000 vs 750000 B) Szóval ez tuti nem éri meg.... De neki németbe jó, úgyis ott használja.

Én ezt néztem ki (150euro) 2 szett gumival, ami nekem kellene) a többi menne a netre eladásra), ha mentem volna úgyis, akkor sógor trailerével haza is jött volna! Amúgy is mennék (mosnjuk mostmár nem biztos) és utóval se enne többet a sprinter (max 1-2 L plusszba) Az meg nem gáz 3000 km-en +30 L gázolaj! 11000Ft-ból hazajönne.

Mi nem eszik többet, ha ráakasztasz egy 500kg futót? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.