Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Behozni egy 60lovas lomot, használni egy kicsit, majd leadni...az se baj ha osztrák rendszám marad. :) :( Ez prászlessz. Biztos rajtahagyja az osztrák. :)

Jaaa igen! Azt nem is figyeltem B) :D Ezek az Osztrákok ilyenek...rajt hagyják a rendszámot, sőt ki se vontatják a forgalomból, még a biztosítást is befizetik :)

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom,én egy olyan autót,ami itthon 2.8 millió körül van,és be tudom hozni 600ezerből..én azt nem bontásra hozom be,hogyha egyszer nem kell bütykölni rajta semmit,szervízkönyves,friss műszakis,+ úgy néz ki,vevő is van már rá...nem tudom,miért hoznák be bontani való rozsdafészket... :D

Lehet,csak én gondolkodom így,míg a többi okostojás fórumozónak csak a gúnyos hsz.-ekig forog a zagya.... B)

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom,én egy olyan autót,ami itthon 2.8 millió körül van,és be tudom hozni 600ezerből..én azt nem bontásra hozom be,hogyha egyszer nem kell bütykölni rajta semmit,szervízkönyves,friss műszakis,+ úgy néz ki,vevő is van már rá...nem tudom,miért hoznák be bontani való rozsdafészket... :D

Lehet,csak én gondolkodom így,míg a többi okostojás fórumozónak csak a gúnyos hsz.-ekig forog a zagya.... B)

Isten téged úgy segéljen. ÁMEN

Link to comment
Megosztás:

Be szeretném hozni,használni kicsit,aztán eladni,bontásra nem hozok be kocsit,nem vagyok hülye....:(,persze az osztrák rendszám maradhatna... :)

Hát nem tudom,én egy olyan autót,ami itthon 2.8 millió körül van,és be tudom hozni 600ezerből..én azt nem bontásra hozom be,hogyha egyszer nem kell bütykölni rajta semmit,szervízkönyves,friss műszakis,+ úgy néz ki,vevő is van már rá...nem tudom,miért hoznák be bontani való rozsdafészket... :)

Lehet,csak én gondolkodom így,míg a többi okostojás fórumozónak csak a gúnyos hsz.-ekig forog a zagya.... :D

Az én történetem: vettem egy astrát C16Nz-t 65.000 Huf-ért! :)

Így áll az udvaromon az autó!

Eddig ezeket adtam el belőle!

Ezeket meg átraktam az enyémbe:

-komplett belső tér (ülések - hátul fejtámlás+könyöklős, kárpitok, hátsó lábtér fűtés)

-elektromos ablakok

-1 szett téligumi felnivel

-hátsó ablaktörlő motor

-és eletkromos tükrök voltak rajta (igaz facelift előtti)

Ha szóval... Miért is vagyok én hülye, amiért ilyet vettem, és kiárultam belőlle 112000et, és még ennyi minden megvan? B)

Az meg, hogy te megveszed az autót 600ért, és amúgy meg milliókba lenne... nehogy azt hidd, hogy azt nézik, hogy te mennyiért veszed, hanem hogy mennyi most a piaci ára.. nah erre fizetsz sokat, hogy nem 85ezret, az is tudti :)

Link to comment
Megosztás:

Az én történetem: vettem egy astrát C16Nz-t 65.000 Huf-ért! :D

Így áll az udvaromon az autó!

Eddig ezeket adtam el belőle!

Ezeket meg átraktam az enyémbe:

-komplett belső tér (ülések - hátul fejtámlás+könyöklős, kárpitok, hátsó lábtér fűtés)

-elektromos ablakok

-1 szett téligumi felnivel

-hátsó ablaktörlő motor

-és eletkromos tükrök voltak rajta (igaz facelift előtti)

Ha szóval... Miért is vagyok én hülye, amiért ilyet vettem, és kiárultam belőlle 112000et, és még ennyi minden megvan? B)

Az meg, hogy te megveszed az autót 600ért, és amúgy meg milliókba lenne... nehogy azt hidd, hogy azt nézik, hogy te mennyiért veszed, hanem hogy mennyi most a piaci ára.. nah erre fizetsz sokat, hogy nem 85ezret, az is tudti :)

Ezt te is beláthatod, hogy valakinek bejön valakinek nem. Lehet ha most veszed te se tudsz belőle eladni semmit 65ezer pénzed se jönne vissza. Ugyan akkor pedig látv ezt is, hogy vetted 65ér és már majdnem a duplája meg van. Tehát Meg kell próbállni. Szerintem több pénzt ki lehet árulni az autóból bontásként mint egybe eladni lásd a te példád. De nyilván ehhez jó áron kell meg venni a kocsit is.

Én is majd akarok valami gsi félét vagy valami nagyobb motoros sima Astrát magamnak ami nekem még nincs (ilyen már nem nagyon van), plusz elbomlasztani. De jót kel jó áron kifogni.

Link to comment
Megosztás:

Az én történetem: vettem egy astrát C16Nz-t 65.000 Huf-ért! :)

Így áll az udvaromon az autó!

Eddig ezeket adtam el belőle!

Ezeket meg átraktam az enyémbe:

-komplett belső tér (ülések - hátul fejtámlás+könyöklős, kárpitok, hátsó lábtér fűtés)

-elektromos ablakok

-1 szett téligumi felnivel

-hátsó ablaktörlő motor

-és eletkromos tükrök voltak rajta (igaz facelift előtti)

Ha szóval... Miért is vagyok én hülye, amiért ilyet vettem, és kiárultam belőlle 112000et, és még ennyi minden megvan? B)

Az meg, hogy te megveszed az autót 600ért, és amúgy meg milliókba lenne... nehogy azt hidd, hogy azt nézik, hogy te mennyiért veszed, hanem hogy mennyi most a piaci ára.. nah erre fizetsz sokat, hogy nem 85ezret, az is tudti :)

Hopp,ácsi,valamit félre értettél,nem mondtam,hogy Te hülye vagy,hanem hogy Én nem vagyok az....bocs,ha nem volt érthető... :(

Egyébként még most sem értem,mi ezzel a baj,hogy behozom 6 kilóból,eladom 2.8misiért....akkor miért szórakoznék bontogatással,pár ezer forint haszon miatt... :D

Link to comment
Megosztás:

Hopp,ácsi,valamit félre értettél,nem mondtam,hogy Te hülye vagy,hanem hogy Én nem vagyok az....bocs,ha nem volt érthető... :D

Egyébként még most sem értem,mi ezzel a baj,hogy behozom 6 kilóból,eladom 2.8misiért....akkor miért szórakoznék bontogatással,pár ezer forint haszon miatt... B)

Magyar papírok nélkül ki ad érte 2m többet? :)

Link to comment
Megosztás:

Hopp,ácsi,valamit félre értettél,nem mondtam,hogy Te hülye vagy,hanem hogy Én nem vagyok az....bocs,ha nem volt érthető... :D

Egyébként még most sem értem,mi ezzel a baj,hogy behozom 6 kilóból,eladom 2.8misiért....akkor miért szórakoznék bontogatással,pár ezer forint haszon miatt... B)

Mert nem adod el 2.8 misiért, vagy nem hozod be 6 kilóért, csak ezt még nem érted. Ha itthon le akarod papíroztatni, akkor egy 60ezres autómaradékra is rákölthetsz 1 millát, úgy hogy még nem is nyúltál az autóhoz, csak rohangásztál papírokkal. Ha nem akarod lepapíroztatni, akkor 6 kilónál többet itthon sem kapsz érte, mert a f.sznak nem kell, annyiért magának is tud hozni.

Link to comment
Megosztás:

Mert nem adod el 2.8 misiért, vagy nem hozod be 6 kilóért, csak ezt még nem érted. Ha itthon le akarod papíroztatni, akkor egy 60ezres autómaradékra is rákölthetsz 1 millát, úgy hogy még nem is nyúltál az autóhoz, csak rohangásztál papírokkal. Ha nem akarod lepapíroztatni, akkor 6 kilónál többet itthon sem kapsz érte, mert a f.sznak nem kell, annyiért magának is tud hozni.

Mese országba nem így van. De ez Magyarisztán. Itt másfelől fúj a szél. B) 600é hozok én is valami taligát azt eladom 3-4misiért. :D Ha ez ilyen egyszerű lenne sztem mindenki ezt csinálná. :)

Link to comment
Megosztás:

Ezt te is beláthatod, hogy valakinek bejön valakinek nem. Lehet ha most veszed te se tudsz belőle eladni semmit 65ezer pénzed se jönne vissza. Ugyan akkor pedig látv ezt is, hogy vetted 65ér és már majdnem a duplája meg van. Tehát Meg kell próbállni. Szerintem több pénzt ki lehet árulni az autóból bontásként mint egybe eladni lásd a te példád. De nyilván ehhez jó áron kell meg venni a kocsit is.

Én is majd akarok valami gsi félét vagy valami nagyobb motoros sima Astrát magamnak ami nekem még nincs (ilyen már nem nagyon van), plusz elbomlasztani. De jót kel jó áron kifogni.

Teljesen igazad van! :D

Én magamnak vettem, de a benyás cuccok nekem értelemszerűen nem jók... Én sem tudtam, hogy ilyen jól jvök ki belőlle. (és ha minden igaz - de nem akarom elkiabálni - viszik a kasztnit is 45.000ért) B)

Ha ez is bejön, akkor totál megérte... nekem :)

Jelenleg bontom a kábelezést amikor időm van rá. Azok jók lesznek nekem (egyszer :D ), a kopasz kasztni adom el futóművestől - de gumik-felnik nélkül. :)

Hopp,ácsi,valamit félre értettél,nem mondtam,hogy Te hülye vagy,hanem hogy Én nem vagyok az....bocs,ha nem volt érthető... :D

Egyébként még most sem értem,mi ezzel a baj,hogy behozom 6 kilóból,eladom 2.8misiért....akkor miért szórakoznék bontogatással,pár ezer forint haszon miatt... :(

Nem értettem félre, te nem érezted az iróniát! :) :D

Értem amit mondasz, de azt hittem, hogy astráról volt szó, mármint a behozatalról!

Milyen autót hozol be 600ért, és vesznek meg 2.8 milláért? :)

Link to comment
Megosztás:

Mert nem adod el 2.8 misiért, vagy nem hozod be 6 kilóért, csak ezt még nem érted. Ha itthon le akarod papíroztatni, akkor egy 60ezres autómaradékra is rákölthetsz 1 millát, úgy hogy még nem is nyúltál az autóhoz, csak rohangásztál papírokkal. Ha nem akarod lepapíroztatni, akkor 6 kilónál többet itthon sem kapsz érte, mert a f.sznak nem kell, annyiért magának is tud hozni.

Hja, a papír... az a gond, az kerül sokba! Nem azt nézik, hogy 600ért vette, hanem hogy 3 millát ér... a 3 milla után számolnak, közel sem kifizetődő... (persze van 1-2 kivétel biztosan) :(

Mese országba nem így van. De ez Magyarisztán. Itt másfelől fúj a szél. :) 600é hozok én is valami taligát azt eladom 3-4misiért. :) Ha ez ilyen egyszerű lenne sztem mindenki ezt csinálná. :)

Már rég belefogtam volna! B) :D :)

Link to comment
Megosztás:

Bässzus!! Ez a Hsz nagyon büntet :) :) :D

Ja, de félinformáció, mert a környékén nem írta.... :D

Nincs valakinek egy eladó c16se? Valahol, véletlenül...? :)

Eddig azt hittem, hogy "csak" hengerfejes a gép, de ma kiderült, hogy a motor halott... :( :D

XE kéne! De abba nem merek belefogni. Annyi pénz a világon sincs, amibe az kerülne. :)

Mi az hogy halott? Beállt, felrobbant? B)

Link to comment
Megosztás:

Nincs valakinek egy eladó c16se? Valahol, véletlenül...? :(

Eddig azt hittem, hogy "csak" hengerfejes a gép, de ma kiderült, hogy a motor halott... :) B)

XE kéne! De abba nem merek belefogni. Annyi pénz a világon sincs, amibe az kerülne. :D

És jó a fékrásegítő? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.