Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem láttalak. B) Pedig elég sokáig ott voltam, viszonylag korántól.

Jah, mentünk. Srác: Látom te tudsz vezetni, mi lenne ha 3ba végigtúrnád kanyarban? :D :)

OK! :(

Én is mentem vele 170ig. Oszt elfogyott az út. :) Aztán egyszer rám szólt, hogy legalább 100al menjünk már hiszen egy sport kocsit vezetsz. Egyből 140en voltam. :) mondom egy kicsit több lett maradhat. :) Bár így az első kanyarba nem akartam veretni neki, de beszólt. :D

KB 12szer mentél el előttem. :D meg láttam ott bandáztatok a TOP PUG 106osánál. :D

Én kezdéskor már ott voltam. Te csak jóval utánunk jöttél. :lol: Láttam leért a szekered alja is, a kinti parkolóba. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is mentem vele 170ig. Oszt elfogyott az út. B) Aztán egyszer rám szólt, hogy legalább 100al menjünk már hiszen egy sport kocsit vezetsz. Egyből 140en voltam. :D mondom egy kicsit több lett maradhat. :) Bár így az első kanyarba nem akartam veretni neki, de beszólt. :(

KB 12szer mentél el előttem. :) meg láttam ott bandáztatok a TOP PUG 106osánál. :)

Én kezdéskor már ott voltam. Te csak jóval utánunk jöttél. :) Láttam leért a szekered alja is, a kinti parkolóba. :D

Bazzz, teljesen képben vagy. :D Kissé leért, de nem hallotta csak a fél társaság. :D

Egész jó az a kis szekér, de 4000 alatt nem tudna elmenni az enyémtől... :lol: Meg hümmögött a srác, mikor bementem tempóval a kanyarba, de valszeg ezért mondta amit az előző hszben írtam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Zotya975 Boldog szülinapot!

Köszönöm! :D

Istenem!!! ilyen sötét embereket...

Körbe vagyok véve két fénypulttal, egy keverőpulttal, meg előttem a laptop.

Csaj rám néz, és integet hogy hajoljak oda.

Erre: "egy vodka narancsot, meg egy sima narancsot kérek!"

Kész itt lefőttem...

Ez jó, na és adtál neki? B)

Link to comment
Megosztás:

Istenem!!! ilyen sötét embereket...

Körbe vagyok véve két fénypulttal, egy keverőpulttal, meg előttem a laptop.

Csaj rám néz, és integet hogy hajoljak oda.

Erre: "egy vodka narancsot, meg egy sima narancsot kérek!"

Kész itt lefőttem...

Nem mondtad neki, hogy te is? :D

(Csak nem valami dídzsé vagyol?)

Köszönöm! :)

Ez jó, na és adtál neki? B)

Soksok boldogat!!! :(

Link to comment
Megosztás:

Kösz zotya,ezek szerint kb. olyan 85 ruppó lenne az adó,de még így is bőven jó lennék,de várjunk csak....

Ha üzembe tartóival hoznám be,nem lehetne megspórolni ezt a pénzt?

Nagyon kezdő vagyok ám ilyen téren,még soha nem hoztam be kocsit,most akarok belefogni... B)

Link to comment
Megosztás:

Kösz zotya,ezek szerint kb. olyan 85 ruppó lenne az adó,de még így is bőven jó lennék,de várjunk csak....

Ha üzembe tartóival hoznám be,nem lehetne megspórolni ezt a pénzt?

Nagyon kezdő vagyok ám ilyen téren,még soha nem hoztam be kocsit,most akarok belefogni... :D

Euro 5 vagy EEV? B) Mert 85e regadó kb ezeknél van...

Link to comment
Megosztás:

Kösz zotya,ezek szerint kb. olyan 85 ruppó lenne az adó,de még így is bőven jó lennék,de várjunk csak....

Ha üzembe tartóival hoznám be,nem lehetne megspórolni ezt a pénzt?

Nagyon kezdő vagyok ám ilyen téren,még soha nem hoztam be kocsit,most akarok belefogni... :D

Elég jelentős informácijjó lenne, hogy behozatal alatt azt érted hogy idehozod, betolod az udvarba és elbontod, vagy üzembe szeretnéd helyezni, honosítani, regadófizetni. B)

Link to comment
Megosztás:

Elég jelentős informácijjó lenne, hogy behozatal alatt azt érted hogy idehozod, betolod az udvarba és elbontod, vagy üzembe szeretnéd helyezni, honosítani, regadófizetni. B)

Gondolom üzembehelyezésről van szó, bontásra, főleg ha nem kell a moci papírja sem minek magyarosítani....a főnökömnek van egy pözsója, pontosabban már nincs meg , de mivel nem lett kivonva a forgalomból fizeti a súlyadót minden évben. Most kérdezte bontóban hogyan tudna megszabadulni a kocsitól, pontosabban ugye se kocsi, se rendszám, se papirok. Hát először is kell egy új forgalmi amit majd le tud adni. :D Aztán keresni kell egy bontót aki jó pénzért elbontja a semmit, és kivonatja a forgalomból a kocsit. Persze rendszám sem ártana amit le lehet adni. :)

Link to comment
Megosztás:

Elég jelentős informácijjó lenne, hogy behozatal alatt azt érted hogy idehozod, betolod az udvarba és elbontod, vagy üzembe szeretnéd helyezni, honosítani, regadófizetni. B)

Be szeretném hozni,használni kicsit,aztán eladni,bontásra nem hozok be kocsit,nem vagyok hülye....:D,persze az osztrák rendszám maradhatna... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.