Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Áhh, elég nekem a spicliskedés is :) De ez kiakasztott B) Mondjuk eredetileg az akasztott ki, hogy megitták a sörömet. Aztán olvastam, és így már sok volt :(

Akkor tudjuk, miért vörös az autód :) :)

Ha kiakadsz, akkor kék betűkkel írsz? :D Szegény azt hitte, ha a corsások állandóan itt vannak, akkor ő miért ne :) Látod, ha megittad volna rendesen a söröd, fel sem figyeltél volna rá. :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv Kollegák.

Azt akarnám kérdezni, hogy az ide MAGYAR blitz hétvége hol és mikor zajlik? Valami olyasmit találtam cs-n hogy szegeden lesz?

Tehát aki tudja linkeljen vagy ossza meg velem szavakban. :) Nem találtam itt forumon semmit még mielőtt valaki le kiabállna NÉZTEM kerestem de nem leltem.

B) :D Nézd jobban vagy használd a böngésző keresőjét a főoldalon. :( Ez már durva. :)

Link to comment
Megosztás:

Tök jó ötlet :)

Köszi! :(

Csinálunk majd egy szebbet, most csak 10 percünk volt... a legyártásra, és a felrakásra...

No de majd legközelebb! :D

Beszéltem vele, azt mondja tud ilyesmit csinálni (nem plazmásat, csak simán átlátszó fóliával + rá a mintázat: számozás, skálázás)

Meg majd szeretnék a kasztnin végigfutó csíkot is (ilyesmire gondolok, de nem pont így, hanem középen) Hátha jól mutatna majd! B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.