Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem az előző autómról lopták le a 3éves karcmentes dísztárcsáimat, szép csilli-villi 990Ft volt db-ja, előző nap mostam le, szilikonnal befúlytam hogy még szebb legyen, de megtettszett nekik....

Erre az autómra meg már alapból nem rakok. B) szép fekete gyári lemez, de legalább mindig tiszták. :)

Én tettem, mert ismerősömnél egy garnitúrát kaptam jó áron, de ez elég messze van attól, amilyen volt rajta először :) Megnéztem, és használtan se találtam 6 ropi alatt olyanokat, úgyhogy maradt feketén, csak aztán cimbi megszánt, mert olyan f.szul nézett ki :(

Bocsi! :D

:D

Ezért is! :)

:) :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ezzel a központi zár szettel van valakinek valamilyen tapasztalata?

Katt ide

Hasonlót használok. Nem a bicskakúcsponthutól van, hanem a lángból veszegettem a motoroknak darabját 1100-ért, mert a régiek kihaltak szépen sorban. Nem tudom mennyi idősek voltak, én amit 2 éve cseréltem, még működik rendben. Elég hangos, mert nem behúzza, a rudazatot, hanem berántja mintha pecázna, de egyébként renden van. Ocó, ócón cserélhető, darabonként is.

Link to comment
Megosztás:

Hasonlót használok. Nem a bicskakúcsponthutól van, hanem a lángból veszegettem a motoroknak darabját 1100-ért, mert a régiek kihaltak szépen sorban. Nem tudom mennyi idősek voltak, én amit 2 éve cseréltem, még működik rendben. Elég hangos, mert nem behúzza, a rudazatot, hanem berántja mintha pecázna, de egyébként renden van. Ocó, ócón cserélhető, darabonként is.

nekem is kéne vmi. az enyém nem megy le igy az összes többi felugrik ha bezárom... tavaly patyi megcsinálta 10e-ér de uganojan szar volt. csak 10fok felett csinálja... télen hibátlan

Link to comment
Megosztás:

Hasonlót használok. Nem a bicskakúcsponthutól van, hanem a lángból veszegettem a motoroknak darabját 1100-ért, mert a régiek kihaltak szépen sorban. Nem tudom mennyi idősek voltak, én amit 2 éve cseréltem, még működik rendben. Elég hangos, mert nem behúzza, a rudazatot, hanem berántja mintha pecázna, de egyébként renden van. Ocó, ócón cserélhető, darabonként is.

az a baj, hogy a gyári szettet drágán adják, ez meg azért mégse olyan borsos ár.

ha hangos, hát akkor hangszigetelem az ajtót mielőtt megcsinálom az új kárpitot B)

kösz az infót!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!! esetleg tudd e segiteni valaki mert olyan problémám akadt egy omega mv6 al hogy meg generáloztuk a motort és az olaj mumpa nem vesszi fell az olajat és már négy pumpát probáltunk de semmi egyik sem már minden olaj járatot és furatot át néztünk és minden jó esetleg ha valaki tud valami trüköt hogy ennek a pumpának milyen megoldással kell fell kapatni az olajat azt nagyon meg kösszöném elöre is köszi mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

amúgy szizör milán pitbulljának is vágva volt a füle :D

nesztek egy kép a műtétről:

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...2_4122384_n.jpg

Nekem eddíg kétszer műtötték a kutyát, még kiskorában levették a farkaskörmét, meg most lett ivartalanítva. Az első alkalommal kézben hoztam haza a 10 kilós kutyát, bedurrantak a kezeim mire hazacipeltem .... B) Most már a kocsi cipelte. :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv Kollegák.

Azt akarnám kérdezni, hogy az ide MAGYAR blitz hétvége hol és mikor zajlik? Valami olyasmit találtam cs-n hogy szegeden lesz?

Tehát aki tudja linkeljen vagy ossza meg velem szavakban. B) Nem találtam itt forumon semmit még mielőtt valaki le kiabállna NÉZTEM kerestem de nem leltem.

Link to comment
Megosztás:

Üdv Kollegák.

Azt akarnám kérdezni, hogy az ide MAGYAR blitz hétvége hol és mikor zajlik? Valami olyasmit találtam cs-n hogy szegeden lesz?

Tehát aki tudja linkeljen vagy ossza meg velem szavakban. B) Nem találtam itt forumon semmit még mielőtt valaki le kiabállna NÉZTEM kerestem de nem leltem.

Pedig itt van, jól eldugva a főoldalon.... :D

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz, de nekem a kajla fülekkel is tetszett :)

Figyelem! Nem csak F-be jó! Na és csak ennyiért! :) :(

Én most raktam be egy hálót, de az valószínűleg nem F-be való, mivel az alsó rögzítőkampója nem ér le addig, amíg kellene, sajnos rövid a heveder (majd meghosszabbítjuk). Erős a gyanúm, hogy ez G Astra-ba való. 3ezret azért megért így is. B)

3 ezerért qrva gyjóó volt. Az alsó kampó állítható hevederen van rajta :D Vagy lejjebb már nem lehet engedni?

Sziasztok! Esetleg tudd e segíteni valaki? mert Olyan problémám akadt egy omega mv6-al, hogy meg generáloztuk a motort és az olaj pumpa nem vesszi fell az olajat. és Már négy pumpát próbáltunk, de semmi. egyik sem Már minden olaj járatot és furatot át néztünk és minden jó. Esetleg ha valaki tud valami trükköt, hogy ennek a pumpának milyen megoldással kell fell kapatni az olajat, azt nagyon meg kösszöném. Előre is köszi mindenkinek.

Astra F topic :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.