Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szia Alex!!!!!Olvastad a tegnapi üzimet??

Szia! Milyen üzidet? :( B) :D

Szerk: Igen! Olvastam! Válaszoltam :)

a roti farka úgy van h a 200x.01.01. után születetteknek büntetik a csonkolt farkat kiállításon.

amúgy meg hidjétek el, elég sok embert megkérdeztem erről, főleg olyanokat akiknek ilyen kutyájuk van és mindenki vágatja. (és nekem is jobban tetszik úgy, nem azért vágatom mert a legtöbben vágatják, hanem mert tetszik)

arról nem is beszélve h pl egy doberman vagy egy boxer h néz ki slapaj fülekkel meg farokkal? :) ennyi erővel tiltsák be a körülmetélést (igen a vágott fülnek is legalább annyi előnye van mint a körülmetélt f@sznak)

Yes!

Link to comment
Megosztás:

Tegnap végre erőt vettem magamon és ki mertem próbálni a középkonzol nyomjuk meg a két gombot és kiírja a sebességet dolgot. Paráztam, nehogy baja legyen tőle, de talán nem lett. Kiderült hogy jól sejtettem a dolgot a km-er órám 7-8km/h-val mér többet....

Előzőleg a télijeimmel is erre tippeltem 175/70/13-as gumival, amikor az út mellett jelző sebességmérő kevesebbet írt ki mint amivel mentem, és a GPS is ami 100-nál 90km/h-át mutatott csak. Erre lenne valami megoldás hogy pontosabb legyen? A mutatót átrakni vagy lehet hogy az útjeladó vagy mi az aminek baja lehet? Vagy gyárilag állíthatták így? Jahh amúgy lehet, hogy ilyen módon csal a hűtővíz hőmérséklet mutatóm is? Mert az is bemelegedve 94'C-t mutat.

Bár nézzük a jó oldalát, ha az előző gazdája betartotta mindig a 90km/h órás sebességet akkor ugyebár csak 80km/h-val ment, szóval van egy nagyon kikimélt motorú autóm! B)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap végre erőt vettem magamon és ki mertem próbálni a középkonzol nyomjuk meg a két gombot és kiírja a sebességet dolgot. Paráztam, nehogy baja legyen tőle, de talán nem lett. Kiderült hogy jól sejtettem a dolgot a km-er órám 7-8km/h-val mér többet....

Előzőleg a télijeimmel is erre tippeltem 175/70/13-as gumival, amikor az út mellett jelző sebességmérő kevesebbet írt ki mint amivel mentem, és a GPS is ami 100-nál 90km/h-át mutatott csak. Erre lenne valami megoldás hogy pontosabb legyen? A mutatót átrakni vagy lehet hogy az útjeladó vagy mi az aminek baja lehet? Vagy gyárilag állíthatták így? Jahh amúgy lehet, hogy ilyen módon csal a hűtővíz hőmérséklet mutatóm is? Mert az is bemelegedve 94'C-t mutat.

Bár nézzük a jó oldalát, ha az előző gazdája betartotta mindig a 90km/h órás sebességet akkor ugyebár csak 80km/h-val ment, szóval van egy nagyon kikimélt motorú autóm! :D

Az előző gazdája biztos tudta hogy az órák gyárilag 5-8 km/h-val többet mutatnak, úgyhogy óra szerint 100 körül ment :) Le lehet venni a mutatót, és visszatenni más pozícióban, le lehet sz.rni, és tudni hogy mehetsz még, vagy tehetsz föl nem váltóméret kerekeket. Nekem is teljesen pontos lett, a D-corsa kerektől B)

Link to comment
Megosztás:

Az előző gazdája biztos tudta hogy az órák gyárilag 5-8 km/h-val többet mutatnak, úgyhogy óra szerint 100 körül ment :) Le lehet venni a mutatót, és visszatenni más pozícióban, le lehet sz.rni, és tudni hogy mehetsz még, vagy tehetsz föl nem váltóméret kerekeket. Nekem is teljesen pontos lett, a D-corsa kerektől :D

Akkor szerintem marad így. :) Arra tippeltem 2-3-al többet mér gyárilag, de azért ennyivel többre nem gondoltam.

"Tudtam, csak nem sejtettem!" :(

A mostani kerekeid mi, mennyi, hány cm-er? Milyen váltómérettől lett pontos? B)

Link to comment
Megosztás:

Akkor szerintem marad így. :D Arra tippeltem 2-3-al többet mér gyárilag, de azért ennyivel többre nem gondoltam.

"Tudtam, csak nem sejtettem!" :)

A mostani kerekeid mi, mennyi, hány cm-er? Milyen váltómérettől lett pontos? B)

A "Nem váltóméret"-től :( :) 185/70 14 a nyárim, azzal pontos :)

Link to comment
Megosztás:

Arra gondoltam nahh! B) :)

Uhh majdnem 5ezerrel drágább mint a 60-as.... :)

Az lehet, de annyiért vettem a 4-et dzsíem acélfelnivel, és szíp gyári dísztárcsákkal, GoodYear GT3-akkal, amennyibe 2 gumi került volna :) :(

(legalább a dísztárcsákat lelopták... :D )

Link to comment
Megosztás:

Az lehet, de annyiért vettem a 4-et dzsíem acélfelnivel, és szíp gyári dísztárcsákkal, GoodYear GT3-akkal, amennyibe 2 gumi került volna :) :)

(legalább a dísztárcsákat lelopták... :D )

Nekem az előző autómról lopták le a 3éves karcmentes dísztárcsáimat, szép csilli-villi 990Ft volt db-ja, előző nap mostam le, szilikonnal befúlytam hogy még szebb legyen, de megtettszett nekik....

Erre az autómra meg már alapból nem rakok. B) szép fekete gyári lemez, de legalább mindig tiszták. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.