Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor most keress billentyűzet tisztítót is, mert a kutya összetaposta.

Akkor rosszul telepítetted. Az installációs folyamat fontos része, hogy a monitor, a billentyűzet mögött helyezkedjen el, így a tisztítás nem járhat nemkívánt hatással az egyéb eszközökre. Ha az installálás alatt, ezek a feltételek nem teljesülnek, akkor a program hibásan fog futni, és összeakadhat az előzőleg telepített eszközökkel, ezért fordulhatott elő, hogy a billentyűzetet letaposta. Uninstalláld a monitorclínert, és telepítsd újra a varázsló használatával. B)

Link to comment
Megosztás:

Akkor rosszul telepítetted. Az installációs folyamat fontos része, hogy a monitor, a billentyűzet mögött helyezkedjen el, így a tisztítás nem járhat nemkívánt hatással az egyéb eszközökre. Ha az installálás alatt, ezek a feltételek nem teljesülnek, akkor a program hibásan fog futni, és összeakadhat az előzőleg telepített eszközökkel, ezért fordulhatott elő, hogy a billentyűzetet letaposta. Uninstalláld a monitorclínert, és telepítsd újra a varázsló használatával. B)

ööö... sztem menj a pics@ba..

Link to comment
Megosztás:

Szegény.... B)

nem fog fájni, és nagyon szép lesz, a legjobb doktorbácsi csinálja, ezért is utazunk 150km-t...

Sztem ne reklámozd, mert az állatvédők megkeserítik az életedet!

a fülek kupírozása egy teljesen bevett szokás, még a standard leírásban is benne van... am meg pl egy ivartalanítás sokkal több kockázatot rejt magában és jobban megviseli a kutyát

Link to comment
Megosztás:

nem fog fájni, és nagyon szép lesz, a legjobb doktorbácsi csinálja, ezért is utazunk 150km-t...

a fülek kupírozása egy teljesen bevett szokás, még a standard leírásban is benne van... am meg pl egy ivartalanítás sokkal több kockázatot rejt magában és jobban megviseli a kutyát

Az lehet h bevett szokás. De állatkínzásnak minősül. B)

Csak hogy egy példával éljek, most már a rotik farokcsonkítása sem "szabványos". Ezért már a versenyekről is kizárják a tulajokat és a kurtafrkú rotikat...

Link to comment
Megosztás:

Az lehet h bevett szokás. De állatkínzásnak minősül. B)

Csak hogy egy példával éljek, most már a rotik farokcsonkítása sem "szabványos". Ezért már a versenyekről is kizárják a tulajokat és a kurtafrkú rotikat...

10. § (1) Az állat küllemének megváltoztatása érdekében, továbbá más, nem az állat egészsége vagy későbbi egészségkárosodásának megelőzése céljából történő sebészeti beavatkozás – az ivartalanítás és a fajtajelleg fenntartása kivételével – nem végezhető.

Link to comment
Megosztás:

10. § (1) Az állat küllemének megváltoztatása érdekében, továbbá más, nem az állat egészsége vagy későbbi egészségkárosodásának megelőzése céljából történő sebészeti beavatkozás – az ivartalanítás és a fajtajelleg fenntartása kivételével – nem végezhető.

Hmm szerintem pszilaj-nak van igaza, van egy tesitanár ismerősöm, ő Rotikat hord versenyre, és azt mondta hogy nem érdeklik semmiféle fajtajelleg, tilos mindenféle csonkítás. Ugyanis ez annak minősül...Több 100ezerre büntetnek az állatvédelmi hatóság ha pl a Rotinak levágod a farkát! Amúgy változatlanul állítom hogy a kutyusod jobban fog kinézni kurta füllekel, és a Rotik is jobban néznek ki kurta farokkal! B)

Link to comment
Megosztás:

Hmm szerintem pszilaj-nak van igaza, van egy tesitanár ismerősöm, ő Rotikat hord versenyre, és azt mondta hogy nem érdeklik semmiféle fajtajelleg, tilos mindenféle csonkítás. Ugyanis ez annak minősül...Több 100ezerre büntetnek az állatvédelmi hatóság ha pl a Rotinak levágod a farkát! Amúgy változatlanul állítom hogy a kutyusod jobban fog kinézni kurta füllekel, és a Rotik is jobban néznek ki kurta farokkal! B)

a roti farka úgy van h a 200x.01.01. után születetteknek büntetik a csonkolt farkat kiállításon.

amúgy meg hidjétek el, elég sok embert megkérdeztem erről, főleg olyanokat akiknek ilyen kutyájuk van és mindenki vágatja. (és nekem is jobban tetszik úgy, nem azért vágatom mert a legtöbben vágatják, hanem mert tetszik)

arról nem is beszélve h pl egy doberman vagy egy boxer h néz ki slapaj fülekkel meg farokkal? :D ennyi erővel tiltsák be a körülmetélést (igen a vágott fülnek is legalább annyi előnye van mint a körülmetélt f@sznak)

Link to comment
Megosztás:

Egyébként most törték be a balos indexemet a parkolóban, egy ötezrest kértem, szerintem nagyon szerény voltam és kedves.

Igen,igazi úri ember voltál,mivel egy index búra,foglalat nélkül 1300Ft....múlt héten vettem,mert betörte a garázsban egy polcról kiálló gömbvas... B)

Link to comment
Megosztás:

a roti farka úgy van h a 200x.01.01. után születetteknek büntetik a csonkolt farkat kiállításon.

amúgy meg hidjétek el, elég sok embert megkérdeztem erről, főleg olyanokat akiknek ilyen kutyájuk van és mindenki vágatja. (és nekem is jobban tetszik úgy, nem azért vágatom mert a legtöbben vágatják, hanem mert tetszik)

arról nem is beszélve h pl egy doberman vagy egy boxer h néz ki slapaj fülekkel meg farokkal? B) ennyi erővel tiltsák be a körülmetélést (igen a vágott fülnek is legalább annyi előnye van mint a körülmetélt f@sznak)

Aztán ha most apukád szépen megfogná a kezed, hogy gyere kisfiam elmegyünk téged körülmetélni, mert pont most jött el az ideje, ez a szabvány és jobban is néz ki, ugye nem tiltakoznál? :D

Link to comment
Megosztás:

Aztán ha most apukád szépen megfogná a kezed, hogy gyere kisfiam elmegyünk téged körülmetélni, mert pont most jött el az ideje, ez a szabvány és jobban is néz ki, ugye nem tiltakoznál? :)

szerencsére nem szabvány B) annyira nem vagyok otthon ebben a témában de ha jól tudom ezt is gyerekkorba csinálják amikor még nem tud ellenkezni :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.