Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezt úgy érted, hogy kevesebb kormot lök ki a kéményen Metával? B) (Mert ha igen, akkor ez a Metabond lehet, hogy még a lúdtalpra is jó :D .)

Tényleg, erre nem is gondoltam. Ki is próbálom apósomon. Elég bekenni vele, vagy áztatni kell? :( :)

A jelenség abból áll, hogy hazafelé Ilonatelepnél van egy szép hosszú emelkedő. Ha a belső sávot választom, ott nyomni kell, mert letolnak. 3.-ban szoktam 60-70-es tempóval felmenni, majd a tetején még egy kis gázfröccs után 90-nél (kb.3500 rpm) felkapcsolok 4-be. A gázpedál felengedésekor pöffent eddig szép feketét, mióta Meta van benne nem látok füstöt ilyenkor a tükörben. Tudom, elvileg nem sok köze kéne lennie hozzá, hogy milyen olaj van betöltve, de mégis van. A szakmai részét meghagyom Neked.... :)

Link to comment
Megosztás:

Dayco vezérműszíjról mi a vélemény?

Tudom hogy a Gates/Conti páros jobb. meg hogy azért azonos típusú pumpát görgőt kellene használni....de ha egyszer most alig van zsém. Csereérett már eléggé a szett + a termosztát....

Jah ha valaki tud 20/ netán 16 ezer alatti vezérlés szettet, az dobjon már meg PM mel vagy linkeljen.

nem bontottra gondoltam.

Más : a másik családi autót átlöktük a vizsgán. Bal külső féltengely gumiharang, jobbos repedt és már öntött fényszóró, külső plezúr: rohadó küszöb, alvázvédelem.

Előtte 2 hónapot leveleztem, hogy legyen az asszonynak kocsija.

2 napig alapjáratot bütyköltem, közben rájöttem, hogy hol lukas az egyik vákuumcső. Rövidebbre vágtam.

Vizsgát egy héttel hosszabbítottam, mert. Aztán kiderült hogy akitől párban van lámpa mégse tud eladni.

Nagyszerű. Akkor a jobbos.

Pereg róla a foncsor.

Boltban darabja kb 14-20 ezer. De nem kapható

Vatera.

4 /db + 2 a csomag. DE már pánikban írtam az illetőnek, hogy ha kell futárral küldje, mert Péntek de. vizsga.

Csütörtök reggel postával ott volt.

A vége olyan 37 +6 +12 körül volt....előtte kiautóztam belőle a benyát.

Tud valaki nem túl drágán üregelő szettet? + hozzá anyagot, amivel a rozsdát passziválni,az alját konzerválni lehet?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.