Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kemény vagy Csoki! :) Akkor verseny volt? Mennyit kaptál és mit írtak rá, utol nem érés? B)

Nem volt semmilyen verseny, szimplán kevés volt a póver náluk, én meg jöttem hazafelé... Kéket nem dobott, csak mikor már mögöttem volt. 7rongy, kötelező jobbra haladás elmulasztása, vagy vmi hasonló...de be kell menjek az örsre, mert nem tudom elolvasni a zöld papírt. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Volna egy kis gondom,az én drágámmal.Ma az egyik piroslámpás megállásomnál dobott egy sárgát,mondom gyors haza,kivillogtatás,73-as kód (légtömegmérő-feszültség túl alacsony).

Ettől lehet hogy lomhábban gyorsul a vas és hogy lassabban pörög fel?Ezt a kódot dobja 130 felett is.Valóban ez lehet a gondja????Már totál ideg vagyok....Légyszi segítsetek!!!! B)

KÖSZI!!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Volna egy kis gondom,az én drágámmal.Ma az egyik piroslámpás megállásomnál dobott egy sárgát,mondom gyors haza,kivillogtatás,73-as kód (légtömegmérő-feszültség túl alacsony).

Ettől lehet hogy lomhábban gyorsul a vas és hogy lassabban pörög fel?Ezt a kódot dobja 130 felett is.Valóban ez lehet a gondja????Már totál ideg vagyok....Légyszi segítsetek!!!! B)

KÖSZI!!!!

Sztem lehet, de a túl alacsony feszültség lehet kontakthiba következménye is, úgyhogy mielőtt cserélnéd, próbáld megtisztogatni a csatiját, hátha csak nem érintkezik rendesen.

Link to comment
Megosztás:

További észrevételem,hogy a légmennyiségmérő előtt van az IAT-szenzor.Ennek a levegőszűrőház felöli oldalán,a bilincs mellett szépen körbe van repedve a gumi.Ez miatt(fals levegő) dobhat 73-as kódot????

Dobhat, úgyhogy ezzel kezdd a vizsgálatot, hogy azt kicseréled.

Link to comment
Megosztás:

Nem volt semmilyen verseny, szimplán kevés volt a póver náluk, én meg jöttem hazafelé... Kéket nem dobott, csak mikor már mögöttem volt. 7rongy, kötelező jobbra haladás elmulasztása, vagy vmi hasonló...de be kell menjek az örsre, mert nem tudom elolvasni a zöld papírt. :D

Ez mit jelent? B)

Link to comment
Megosztás:

Ez az autóhírdetés... B) :D

"légzsák lámpa villog, a szervó nehézkes de normálisan lehet vele közlekedni nem katasztrófa, belseje lelakott, kerékagy búg, ettől függetlenül üzembiztos mindennapi használatra is megfelel! a két hátsó ajtó nem nyílik, a motor nagyon jó! vaj kuplung!"

Azért nem semmi... :) :( :)

Legalább nem árul zsákbamacskát, nem írja azt, hogy ebbe csak tankolni kell... :)

Link to comment
Megosztás:

Hát nem látod, hogy mindennél gyorsabb és erősebb?

A vonat is max azért fékezett, mert félt a Corsától. :)

Ma raktam vissza az akksit a kocsiba, valahogy februárban volt feltöltve utoljára, szerdán nem indult.

Mentségére legyen mondva, hogy heteket-két heteket áll. Március 14.-én tankoltam, azóta került bele 68 km :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.