Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ne vegyél rá mérget. B)

II.ker utcáin próbáltam egyszer egy 350 td 150 lovas bálna mercit. Az olyan volt,hogy emelkedőn ha nem volt lendület,akkor padlógáz és szurkoltam nagyon,hogy fel tudjon mászni. :D

Üresen majdnem két tonna.Hangja és a menetteljesítménye egy dunai uszályra hasonlít.

Ezek a nehéz felsőkategóriák nem mennek jól 200ló alatt.

Link to comment
Megosztás:

35+23 ezer. Eddig. B) 15e az új gyűrűszett, 5e az új hajtókarcsapágy szett, aztán még nem tudom mennyi lesz a hengerfejhez a tömítéskészlet, na meg a munkadíj. :D 7800Ft az új olaj, kap új hűtővizet, de a desztillált víz az ingyé van a vasútról a keveréshez. :)

Azért ez jelentősen csökkenti a projekt költségvetését... :(

Link to comment
Megosztás:

Szia Helga!

(képpel nem idézünk hozzászólást :) )

Megy már az autód?

Szia!

Bocsi nem tudom hogy kell az ilyen képesre válaszolni :D sokat még nem irkáltam ide B)

Megy már igen,ki bír 20kmet:D,most szerelőnél van,megcsinálják a kéziféket(hátsóféket)mert az nem volt rajta:D,szilentet cserélnek,lengőkart meg kormány összekötő gömbfejet.Most igy fejből nem tudom melyiket melyik oldalon mert vmelyik bal oldali vmelyik jobb..otthagytam a papírt h tudják.Elvileg holnap délutánra készen van :) de azért átengedték műszakin :lol:meg beleírták a forgalmiba hogy nem látható a motorszám :( :)

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Bocsi nem tudom hogy kell az ilyen képesre válaszolni :D sokat még nem irkáltam ide B)

Megy már igen,ki bír 20kmet:D,most szerelőnél van,megcsinálják a kéziféket(hátsóféket)mert az nem volt rajta:D,szilentet cserélnek,lengőkart meg kormány összekötő gömbfejet.Most igy fejből nem tudom melyiket melyik oldalon mert vmelyik bal oldali vmelyik jobb..otthagytam a papírt h tudják.Elvileg holnap délutánra készen van :) de azért átengedték műszakin :)meg beleírták a forgalmiba hogy nem látható a motorszám :) :)

Képesre válaszolni úgy, hogy az "img" és a "/img" tagokat ki kell törölni az idézésből. Akkor a Te hozzászólásodban már csak a link fog látszani, nem a kép :D

Kis szerencsével nekem is ilyen lesz :(

Link to comment
Megosztás:

Képesre válaszolni úgy, hogy az "img" és a "/img" tagokat ki kell törölni az idézésből. Akkor a Te hozzászólásodban már csak a link fog látszani, nem a kép :D

Kis szerencsével nekem is ilyen lesz B)

Köszi,majd legközelebb kitörlöm :)

Link to comment
Megosztás:

Valaki videózott, egy másik valaki pedig állt a vezető oldalon a kocsi mellett, és amikor bezáródott, nyomta a jobb oldali ablakok gombját. :) Nem bacol át :D

Meg amúgy is, még egy LED sincs benne, mi ebben a tuning? B)

Mondjuk az a vicc, hogy tényleg gyári. :) Gyári rajz alapján lett bekötve, egyéb modul nélkül... :(

Link to comment
Megosztás:

Gyertyacsere megvolt, GM-ek voltak benne, szép koromfekete kiadásban. Az egyik gyertyakábel tőböl el van törve, talán ez lehet az oka a háromhengerezésnek? :)

Nem hiszem. A Gyári az wifis, nem is kell hozzá kábel :(

Gyári kulcs gombos? Tartsd nyomva a zárást, és felhúzza... :D Combo is tudja

Azt próbáltam, úgy nem tudja. Ha kulccsal zárom, és elfordítva tartom, akkor addig húzza, amíg a kulcsot tartom, de távval bacik rám B)

Link to comment
Megosztás:

A DIS kockán mi a kábelek megfelelő sorrendje? Nekem 1-4-3-2, kicsit furán állnak a kábelek... ez jó így?

Úgy kell lennie. Felülről számítva a DIS kockán az első kettő gyújt egyszerre, a másik kettő pedig a másik pár. Tehát 1-4 és 3-2 hengerek vannak párban gyújtásilag.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.