Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha pánikolok amikor a nagymuter odatolja a tengerimalacot hogy brunyálja le a kereket, akkor igen. B) :( (besz.rsz hogy mekkorát tud ugrani némelyik :D )

nekem olyan is van h ha zárva van és rányomom a zárást akkor villog 10et meg pittyeg mint amikor bezárom, az ált elég szokott lenni :) ha nem akkor kiorditók h megnézem hova megy fel és énis odahugyálok az ajtóba :)

Link to comment
Megosztás:

Ebből még autót is lehetne csinálni. :) Ha lenne pénzem összerakni, shimán megvenném :D

Szerelőm mutatta. De csak azért,mert van hozzá jó komplett motorja 50ért. :(

Meg egy első lökös bontóból...nem lenne rossz. Erősen gondolkodom rajta. De biztosan van ennek ennyiért papír gondja is. Mondjuk egy jó zsíros tartozás. B)

Link to comment
Megosztás:

Szerelőm mutatta. De csak azért,mert van hozzá jó komplett motorja 50ért. :D

Meg egy első lökös bontóból...nem lenne rossz. Erősen gondolkodom rajta. De biztosan van ennek ennyiért papír gondja is. Mondjuk egy jó zsíros tartozás. B)

Hát nagyon nem szeretném magam büntetni egy ilyen 2544 cm³-es Ford-al,már csak az üzem anyag fogyasztása miatt sem,még ennyi pénzért sem,+még mennyit kellene költeni rá,hogy használhassam,mint megbízható autót??(motorhiba...)

Ja,és akkor még biztos előjönne pár rejtett hibálya is,amit a kedves hirdető nem szívesen hoz nyilvánosságra....:-)

Link to comment
Megosztás:

Hát nagyon nem szeretném magam büntetni egy ilyen 2544 cm?-es Ford-al,már csak az üzem anyag fogyasztása miatt sem,még ennyi pénzért sem,+még mennyit kellene költeni rá,hogy használhassam,mint megbízható autót??(motorhiba...)

Ja,és akkor még biztos előjönne pár rejtett hibálya is,amit a kedves hirdető nem szívesen hoz nyilvánosságra....:-)

Majd megveszi faterom magának. B) Négy évvel ezelőtt egy 2000-es benyás Sierrát vettünk 30-ért,fél év műszakival. 300-ban megállt az egész projekt.

Azóta is azzal jár. :D 8-9literrel elmegy átlagban elég sok városi használattal. Az x12sz meg átlag 5,5-6literrel. Melyik a jobb? :)

Link to comment
Megosztás:

Majd megveszi faterom magának. B) Négy évvel ezelőtt egy 2000-es benyás Sierrát vettünk 30-ért,fél év műszakival. 300-ban megállt az egész projekt.

Azóta is azzal jár. :D 8-9literrel elmegy átlagban elég sok városi használattal. Az x12sz meg átlag 5,5-6literrel. Melyik a jobb? :)

Ok,legyen hozzá szerencséje apukádnak,de azért ne felejtsük el,hogy 4 évvel ezelőtt nem nagy szám volt egy 2000-es autót tankolni,idén nyáron viszont állítólag majd 500Ft lesz egy liter nafta...:-/ Sajnos manapság már erre is gondolni kell...

De azért sok szerencsét a Fordhoz!:-)

Link to comment
Megosztás:

Ok,legyen hozzá szerencséje apukádnak,de azért ne felejtsük el,hogy 4 évvel ezelőtt nem nagy szám volt egy 2000-es autót tankolni,idén nyáron viszont állítólag majd 500Ft lesz egy liter nafta...:-/ Sajnos manapság már erre is gondolni kell...

De azért sok szerencsét a Fordhoz!:-)

Hát igen. Jól mondod.

Nem vagyok otthon,csak elküldtem neki. Hátha rákap.Saját f***ommal inkább nem verem a csalánt. B) Viszont csodák nincsenek,vagy ami van az három napig tart. :D

Lehet még a telefont sem érdemes felemelni miatta nemhogy megnézni. Olcsó húsnak...

A sierra is simán ért 200-at amikor vettük,csak akkor olyan időket éltünk,hogy hülye aki öreg autóval jár,amikor 120hónapra adtak 0 önerővel autót. Sokan jól be is opták.

Link to comment
Megosztás:

Ok,legyen hozzá szerencséje apukádnak,de azért ne felejtsük el,hogy 4 évvel ezelőtt nem nagy szám volt egy 2000-es autót tankolni,idén nyáron viszont állítólag majd 500Ft lesz egy liter nafta...:-/ Sajnos manapság már erre is gondolni kell...

Jaja..ezt adom én is imerősöm most mondta h vesz autót tök jó 2.0-s megy majd mint az állat!!! Mondom öreg azt majd tankolni is kell ám!! :) B) :D :) Jön a "kismotorok" időszaka!! :( :)

Link to comment
Megosztás:

Mer te liftel mentél ugyi? :)

Nem, pont ezért írtam hogy mindenki. :D

Én ezzel szemzgettem...

Ha mennék sógorékhoz meg is venném, nem messze van tőlük németbe...

150EU, 39.000 Ft.

téli-nyári gumik felniken... Azokat megtartanám, A többit kiárulnám belőle,esetleg karoszériaelemek megmaradnának, és 2x visszajönne az uúiköltségem! B)

Miért nem olyat nézel, amiből pénzt is tudsz kiszedni...?

Link to comment
Megosztás:

Miért nem olyat nézel, amiből pénzt is tudsz kiszedni...?

Azért, mert most csak erre van pénzem... (illetve per pillanat még erre sem) B)

A jól felszereltek nagyon drágák... vagy irreálisan messze vannak... :D

Egy ilyesmi kézen fekvő megoldás... Így is ugyanennyiben benne lenne a hazajövetel vele...

(sógor elvinne ingyen németbe, jár errefelé elég sűrűn, én meg hazajönnék a vásárolt verdával, így csak fele út lenne költségként...)

De még gondolkozok rajta... majd tanán 1x :)

Link to comment
Megosztás:

Mivel hogy? :(

Felesleges, fejtámlás... :)

Azért, mert most csak erre van pénzem... (illetve per pillanat még erre sem) B)

A jól felszereltek nagyon drágák... vagy irreálisan messze vannak... :D

Egy ilyesmi kézen fekvő megoldás... Így is ugyanennyiben benne lenne a hazajövetel vele...

(sógor elvinne ingyen németbe, jár errefelé elég sűrűn, én meg hazajönnék a vásárolt verdával, így csak fele út lenne költségként...)

De még gondolkozok rajta... majd tanán 1x :)

Pénz nélkül nehéz még több pénzt csinálni :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.