Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok volna egy olyan kérdésem hogy a biztositásom vagyis a csekken 04 01ig van biztositás .De uj csekket még nem küldtek .Használhatom még igy az autot?

A negyedéves biztosítás igaz, hogy aktuális 3 hónapra szól. De a felelősségviselés kitolódik egy hónappal. Tehát az első negyedéves befizetés április végéig ad biztosítást, és igazolást is. Tehát van egy hónap türelmi idő.

Link to comment
Megosztás:

Angel egy 20as, elablak szintén. Tükröt inkább a kukába dobd. Motor se egy nagy tétel, feltéve ha jó, mert ugye szar az ac, de a motor biztos jó, hisz tudja az ember... :D

Ez nagyon amatőr b+. A helyes szöveg: benzin nincs benne,de legalább 5litert hozzatok,mert az alatt csak levegőt szív. :)

Szerelőmtől most vittek egy x16xel-t csak motort 100-ért. B)

Meg egy c18nz-t is eladott 40-ért (csak motor).

Drágaság van....

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon amatőr b+. A helyes szöveg: benzin nincs benne,de legalább 5litert hozzatok,mert az alatt csak levegőt szív. :D

Szerelőmtől most vittek egy x16xel-t csak motort 100-ért. B)

Meg egy c18nz-t is eladott 40-ért (csak motor).

Drágaság van....

Mondjuk lehet barmokat is találni.... :)

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon amatőr b+. A helyes szöveg: benzin nincs benne,de legalább 5litert hozzatok,mert az alatt csak levegőt szív. :)

Szerelőmtől most vittek egy x16xel-t csak motort 100-ért. B)

Meg egy c18nz-t is eladott 40-ért (csak motor).

Drágaság van....

Nekem majdnem 100ert egy teljes C14SE-s autót sikerült szereznem...

De mikor rákérdeztem a motorkódra, akkor mar kijavították :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv! Érdeklődnék szerelt, vagy szereltetett-e már valaki utólag riasztót, és hogy melyik az ami ajánlott (ütés érzékelős, esetleg pageres) kezeli a központizárat, árban jó, és könnyű a beszerelés...? Illetve mik azok a fajták- márkák amiket kerüljek!

Link to comment
Megosztás:

Angel egy 20as, elablak szintén. Tükröt inkább a kukába dobd. Motor se egy nagy tétel, feltéve ha jó, mert ugye szar az ac, de a motor biztos jó, hisz tudja az ember... :(

+ szervó cucc (ha nem kell, simán el lehet adni 20-ért) :)

Angel lámpák 20.000

el-ablakok 20.000

Motor (még ha nem is 100 %-os, akkor is ér vagy 30-40.000-et.

Szervó cucc 20.000

ez minimum 90.000... amit kiárulsz belőle, annak aki csak a kasztnit akarja (mert pl borult vele, vagy ilyesmi, vagy ne adj' Isten kasztnicsere céljából B) ...) annak megéri.. :)

Pl. az én esetemben:

vettem 65.000ért, és eddig ennyit árultam ki belőle!

Amit átszereltem: elektromos ablakok, hátsó lábtér fűtés, komplett belső (ülések + kárpitok + alsó szőnyegek), 1 szett téligumi. Még ennyi megvan belőle.

Ha kifog valaki egy ilyet, akkor simán megéri megvenni! :)

Ha más nem, akkor erre jó lesz! :D :)

Link to comment
Megosztás:

Már el is felejtettem egész évre :(

Szintén. B)

Aki biztos abban, hogy megtartja egész évben, annak ez a legjobb megoldás, és a legolcsóbb is! :)

Nekem a féléves fizetés jön be, mert ki tudja... még az is lehet, hogy el kell adni, és akkor buknám a befizetést... biztos nem az a 6000 ft húzna ki a kakiból, de akkor is...

(Vagy nem tudom, visszafizetnék a biztosítási díjat, ha évközbe eladom az autót? :D )

Link to comment
Megosztás:

Minek? Álló helyben nem okoz kárt. B) :)

Kac-kac-kac. Megszólalt a himbagyilkos. :)

Aki biztos abban, hogy megtartja egész évben, annak ez a legjobb megoldás, és a legolcsóbb is! :(

Nekem a féléves fizetés jön be, mert ki tudja... még az is lehet, hogy el kell adni, és akkor buknám a befizetést... biztos nem az a 6000 ft húzna ki a kakiból, de akkor is...

(Vagy nem tudom, visszafizetnék a biztosítási díjat, ha évközbe eladom az autót? :) )

Majd 5 ezer forinttal olcsóbb, hogy egész évre kérem, nem negyedévente. :) Egyébként meg visszakapod a fel nem használt biztosítási időszak árát eladáskor. :D

Link to comment
Megosztás:

Aki biztos abban, hogy megtartja egész évben, annak ez a legjobb megoldás, és a legolcsóbb is! :D

Nekem a féléves fizetés jön be, mert ki tudja... még az is lehet, hogy el kell adni, és akkor buknám a befizetést... biztos nem az a 6000 ft húzna ki a kakiból, de akkor is...

(Vagy nem tudom, visszafizetnék a biztosítási díjat, ha évközbe eladom az autót? B) )

Visszafizetik azt ami a megmaradt időszakra jár. Én már adtam el autót úgy, tuti nem bukod el!

Link to comment
Megosztás:

Majd 5 ezer forinttal olcsóbb, hogy egész évre kérem, nem negyedévente. :) Egyébként meg visszakapod a fel nem használt biztosítási időszak árát eladáskor. B)

Visszafizetik azt ami a megmaradt időszakra jár. Én már adtam el autót úgy, tuti nem bukod el!

Akkor talán majd jövőre én is így kötöm meg! :(

így is 12.000 fater nevén az astra, úgyhogy nem sok így sem.. :D

Link to comment
Megosztás:

Aki biztos abban, hogy megtartja egész évben, annak ez a legjobb megoldás, és a legolcsóbb is! :)

Nekem a féléves fizetés jön be, mert ki tudja... még az is lehet, hogy el kell adni, és akkor buknám a befizetést... biztos nem az a 6000 ft húzna ki a kakiból, de akkor is...

(Vagy nem tudom, visszafizetnék a biztosítási díjat, ha évközbe eladom az autót? :D )

A lényeg hogy ha eladod az autót akkor be kell vinni az adás vételit és már aznaptól sztornózzák is nekem is így volt huszonpárnap túlfizetésem és vissza is kaptam 700 valamennyit! :(

Amúgy meg úgy tudom a csekk lejárata után + 2 hónapot még él mielőtt likvidálnak végleg. B) És valami olyasmi van, hogy nem mehetsz másik biztosítóhoz amíg ki nem egyenlíted ill ha ugyan annál maradsz akkor meg levonják, bár ezt nem tudom biztosra csak mintha így értelmeztem volna amikor szenvedtem egy kört az új biztosításommal és olvasgattam.

Link to comment
Megosztás:

Kac-kac-kac. Megszólalt a himbagyilkos. :)

Majd 5 ezer forinttal olcsóbb, hogy egész évre kérem, nem negyedévente. :D Egyébként meg visszakapod a fel nem használt biztosítási időszak árát eladáskor. B)

Így van, 2 hét sem telt el az eladás óta és vissza is utalták az időarányos részt, majd pár nap múlva jött a megszüntetésről és a kártörténetről igazolás- nekem is éves volt befizetve. Ha megjön az új gép, akkor megyek vissza és kötöm meg az "újat".

Link to comment
Megosztás:

Üdv! Érdeklődnék szerelt, vagy szereltetett-e már valaki utólag riasztót, és hogy melyik az ami ajánlott (ütés érzékelős, esetleg pageres) kezeli a központizárat, árban jó, és könnyű a beszerelés...? Illetve mik azok a fajták- márkák amiket kerüljek!

erre a kérdésemre nemtud senki tanácsot adni? Előlre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

erre a kérdésemre nemtud senki tanácsot adni? Előlre is köszi!

Nekem Enforcer lett beletéve. Ütésre sír, tuningkispolszkik kipufogójára sír, imprezákat nem szereti, mert arra is sír, tudok némán nyitni, némán zárni, pittyegés nélkül, van rajta "anti-kutyásnagymama-gomb", és viszonylag jó távot tud a távirányítója. Viszont legalább drága volt B)

Link to comment
Megosztás:

Nekem Enforcer lett beletéve. Ütésre sír, tuningkispolszkik kipufogójára sír, imprezákat nem szereti, mert arra is sír, tudok némán nyitni, némán zárni, pittyegés nélkül, van rajta "anti-kutyásnagymama-gomb", és viszonylag jó távot tud a távirányítója. Viszont legalább drága volt B)

ez a pánikgomb? :D :) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.