Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

13-asnál? hogyne lenne! <_<

Kispolak rémlik 12-es felnikkel? :P :P :P

Wartburggal csináltunk ilyen videót! (1.3-as vw motorossal)

kb 10 centivel volt kiesebb a kerék a gyárinál! :P körbefordult a mutatója, csak a pöcök fogta meg, de onnan még ment! :angry: Akkor az meg 190-el ment volna? - a GPS 115-nek látta! ;) Amúgy a vége 150 körül volt! :D (

)

Link to comment
Megosztás:

ha már úgyis korza topic lettünk, anyám kocsiján van ilyen koptató vagy wtf, műanyag csík a lökös alatt, két részből áll, középen illeszkedik és a jobb oldalit az istenért se tudom berakni ugy h ne jöjjön ki mindig egy picit. nem esik le meg semmi csak láccik h nincs bent a helyén rendesen. vmi tipp? <_< (kötözködők kedvéért a hogyan érdekelne leginkább :angry: )

Link to comment
Megosztás:

ha már úgyis korza topic lettünk, anyám kocsiján van ilyen koptató vagy wtf, műanyag csík a lökös alatt, két részből áll, középen illeszkedik és a jobb oldalit az istenért se tudom berakni ugy h ne jöjjön ki mindig egy picit. nem esik le meg semmi csak láccik h nincs bent a helyén rendesen. vmi tipp? <_< (kötözködők kedvéért a hogyan érdekelne leginkább :angry: )

Bacd oda egy padkára, és megszűnik a probléma :P

Link to comment
Megosztás:

ha már úgyis korza topic lettünk, anyám kocsiján van ilyen koptató vagy wtf, műanyag csík a lökös alatt, két részből áll, középen illeszkedik és a jobb oldalit az istenért se tudom berakni ugy h ne jöjjön ki mindig egy picit. nem esik le meg semmi csak láccik h nincs bent a helyén rendesen. vmi tipp? <_< (kötözködők kedvéért a hogyan érdekelne leginkább :angry: )

A lökösön lyukakba illeszkedik,ilyen bepattintós játék. Arra a kis fülre kenjél zsírt/olajat,stb,majd úgy be kell neki pattanni.

Az enyémet így sikerült megcsinálni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy oltári nagy kérdésem.

2000-es évjáratú 1.6 8V F astrán van, fapados................. hátsó ködlámpa, centrá, riasztó. és kifújt.

Olyan ötletem támadt, hogy vennék hozzá egy full felszerlt külföldről behozott donort.....klíma, légzsák, abs, szervó, el. ablak, stb. Ezeket szépen átépíteném. Az átépítéssel bajom nem lenne,boldogulok az ilyen munkákkal.

De szerintetek lehetséges ez? nem ütköznék nem várt problémákba?

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy oltári nagy kérdésem.

2000-es évjáratú 1.6 8V F astrán van, fapados................. hátsó ködlámpa, centrá, riasztó. és kifújt.

Olyan ötletem támadt, hogy vennék hozzá egy full felszerlt külföldről behozott donort.....klíma, légzsák, abs, szervó, el. ablak, stb. Ezeket szépen átépíteném. Az átépítéssel bajom nem lenne,boldogulok az ilyen munkákkal.

De szerintetek lehetséges ez? nem ütköznék nem várt problémákba?

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv!

Elméletileg minden beépíthető amit a gyár extraként beépített a másik kocsiba. Jó sok meló, fúrás faragás...a lufinál pölö a kormányoszlopot letörő fejű csavarok fogják, nem egyszerű kimókolni. Kábelkötegeket befűzni...klíma csöveit áthozni a tűzfalon....stb...stb. Nem várt problémák meg mindíg adódhatnak, akár egy berohadt, vagy benszakadt csavar.. A biztidobozba elég nehéz bekötni a dolgokat, alig lehet kifordítani.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.