Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Miket láttam ma... :P Egyrészt a jó öreg "Volvo Astrát", a képe már keringett itt régebben talán, éppen be volt zúzva a hátsó szélvédője, biztos elment egy Volvo talira vele. :P Másrészt meg egy kereklámpás fehér sedan Astrát, érdekes volt...

Azmilyenazmilyen? :angry: <_<

Link to comment
Megosztás:

Miket láttam ma... :angry: Egyrészt a jó öreg "Volvo Astrát", a képe már keringett itt régebben talán, éppen be volt zúzva a hátsó szélvédője, biztos elment egy Volvo talira vele. :P Másrészt meg egy kereklámpás fehér sedan Astrát, érdekes volt...

Azmilyenazmilyen? <_<

Link to comment
Megosztás:

Láttad nem? Végkiárusítás. :P <_< :angry:

Ja... az agyát is kiárusíthatná, mert úgysem használja! De most gondolkodjunk ésszerűen! Azt mondja hogy szó szerit idézem: "nem kell faragni, reszelni, a gyári helyre pontosan illeszkedik." Én ugyan ezt szerettem volna elérni, ezért a bonyolultabb megoldást választottam! Vettem egy hűtőmaszkot 6db ezresért! Kivettem a közepét, és egy műanyagossal behegesztettem a belső rész helyeit. Ez 4 db ezres volt! Eddig 10ezer..... Aztán lefestettem (Nem lehet mindenki fényező, ezért erre számoljunk 7db ezrest!) Miután kész volt, vettem tikrácsot (krómhatású, vagy fekete mindegy) 2db ezrest fizettem érte!

Végeredmény: teljesen méretpontos, nem kell faragni, reszelni, a gyári helyre pontosan illeszkedik. És a végösszeg 19ezer jó magyar forint! Nem 71630!!

Link to comment
Megosztás:

Ezeket a megnevezéseket bírom: ami nem gyári, az már sport. <_<

:angry: :P

Néztem asztali PC-t ma a vaterán,gyerek 140-ért kínált olyan konfigot,amilyet 1.5éve rakattam össze 100-ért. :P :P

Soha nem értettem ezeket az embereket! Szerintem el se akarja adni....vagy pedig a tökéletes idióta balekra vár, aki ad érte 140-et!

Mert a gyári hűtőmaszkkal is ugyanúgy megy, mint a csicsától. :P

Hát őőő lényegében igazad van :D

Link to comment
Megosztás:

Khmm..khmm! :P

Na jó nem olyat aki 200 kilóval könnyebb :P ;)

Hogy félóra után sem tudod megelőzni? :angry:

Ott a pont!! :P :P

Hát a tiéd szép, az enyém meg eléggé low design, úgyhogy külsőleg mindenképp. :D Motorikusan nem tudom, melyikünk áll jobban, az enyémnek vannak fura hangjai néha, de amúgy jól van. <_<

No de összegezve.......majd ha kitavaszodik és felkerül a nyári gumi, meg a Koni szett, csinálok olyan gyorsulós videót mint ami a YouTube-on vannak, hogy ne csak szájkaratézzak ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.