Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Pedig még a járda feléhez közel sem voltál, amúgy lehet a tükör szélétől kellett volna mérni. De így is egy köcsög dolog volt szerintem. A többi autós is kapott büntetés, vagy csak téged "tiszteltek" meg a csomaggal?

rajtam kívül még 11et. 96e-t kaszáltak 30m-en :D

Link to comment
Megosztás:

Csak a tükröket cseréltem, de nem néztem meg mi van a kárpit alatt, mert ugye ahhoz nem kell megbontani. Majd, ha lesz időm még lebontom azt is. A kapcsolóhoz nem is nyúltam, de elég furcsán mozog a joy része...

A helyzet az, hogy ma levettem a k...a kárpitot az ajtóról és valamelyik eszetlen nem tolta össze a tükörállítót kapcsolót. ezért nem működött. Mostmár minden OK <_< Már csak az olajat kell lecserélni majd a motorba 10W 60-ra és jöhet nyár :angry: :P

Link to comment
Megosztás:

A helyzet az, hogy ma levettem a k...a kárpitot az ajtóról és valamelyik eszetlen nem tolta össze a tükörállítót kapcsolót. ezért nem működött. Mostmár minden OK <_< Már csak az olajat kell lecserélni majd a motorba 10W 60-ra és jöhet nyár :angry: :P

Király, de én mindíg 10W40-et használok , és nem azért mondom, hogy megint elinduljon a lavina. :P

Link to comment
Megosztás:

A helyzet az, hogy ma levettem a k...a kárpitot az ajtóról és valamelyik eszetlen nem tolta össze a tükörállítót kapcsolót. ezért nem működött. Mostmár minden OK <_< Már csak az olajat kell lecserélni majd a motorba 10W 60-ra és jöhet nyár :angry: :P

K?rvára felesleges a W60. :P Pénzkidobás.

Király, de én mindíg 10W40-et használok , és nem azért mondom, hogy megint elinduljon a lavina. :P

Elindítottam. :P

Link to comment
Megosztás:

K?rvára felesleges a W60. :angry: Pénzkidobás.

Elindítottam. :P

Én anno a Ladámba tettem C.strol RS 10W 60 -at ingyé volt <_< Azt mondanom se kell, hogy egydül újítottam fel az egész autót poraiból keltettem életre. A festés és a motor kivételével mindent én csináltam rajta. Sajna fotót nem tudok mutatni, mert nincs feltéve a gépre.

Link to comment
Megosztás:

cső mindegy milyen híd ?

van a kocsiban egy 20xe

mármint egy +

<_<

Őőőő...nekem nem benzinhíd kell, hanem az azon lévő szelephez kellene ellendarab, amit mérési céllal rátekerek.

A klímafeltöltő hollandere jó hozzá, de abban sincs belül tüske, ami nyomná a szelep közepét a mérés idejére.

Viszont lehet mintának jó lenne a híd, ami nálad van, max csinálunk a cégnél hozzá. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.