Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

bazz és tényleg... azt olvastam olyan ami tiltja....

"ami nincs tiltva azt szabad" felfogás időnként sokba kerül. :D (hirtelen össze se tudom számolni, hogy csak nekem mennyibe került eddig :D :lol: ) De ez még akkor is g.ci dolog volt, hogy nincs kint külön tábla. Bár így legalább parkolóautomata sincs :)

Link to comment
Megosztás:

"ami nincs tiltva azt szabad" felfogás időnként sokba kerül. :D (hirtelen össze se tudom számolni, hogy csak nekem mennyibe került eddig :D :lol: ) De ez még akkor is g.ci dolog volt, hogy nincs kint külön tábla. Bár így legalább parkolóautomata sincs :)

hát de ilyet g*ci...

azér feltöltöm (amugy 260cm)

2rz6pup.jpg

Látjátok milyen jó, hogy nem tudok járdára parkolni...? ;)

lájk, lehet nekem is ilyen kéne

Link to comment
Megosztás:

Látjátok milyen jó, hogy nem tudok járdára parkolni...? :lol:

Jah. Te megállsz az úton, és onnan legalább el is viszik a lopóssal :D :D

(bár azt megnézném ahogy megemelik az egyik felét, és utána majd nem ér le a másik :) )

hát de ilyet g*ci...

azér feltöltöm (amugy 260cm)

http://i54.tinypic.com/2rz6pup.jpg

Ki az a nagyon kocka? ;)

Link to comment
Megosztás:

hát de ilyet g*ci...

azér feltöltöm (amugy 260cm)

http://i54.tinypic.com/2rz6pup.jpg

lájk, lehet nekem is ilyen kéne

Pedig még a járda feléhez közel sem voltál, amúgy lehet a tükör szélétől kellett volna mérni. De így is egy köcsög dolog volt szerintem. A többi autós is kapott büntetés, vagy csak téged "tiszteltek" meg a csomaggal?

Ki az a nagyon kocka? :)

:D :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg 1.3 multijettel...sosem kellene! :D

Ilyen kis dízel nekem sem. Kertitraktor hang rulez!! :lol:

Viszont a v6 tdi-nek kifejezetten jó karakteres hangja van,olyan tankhajós.De az újabb bimmer dieselek is ha nem kergetik csendben van,pörgetve meg szinte benzines hangja van. A többi modern dieselt nem tudom,mert nem próbáltam.

Kisautóban meg egyébként sem lesznek nagy fogyasztáskülönbségek benzin vs diesel viszonylatban.Nem sok értelme van...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.