Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Talán valamelyik csatlakozásnál lehet gond....mi is lett cserélve, kapcsoló+tükrök?

Csak a tükröket cseréltem, de nem néztem meg mi van a kárpit alatt, mert ugye ahhoz nem kell megbontani. Majd, ha lesz időm még lebontom azt is. A kapcsolóhoz nem is nyúltam, de elég furcsán mozog a joy része...

Link to comment
Megosztás:

most b@asztak meg 8e, ugy h volt még másfél méter... ha vki vágja ezt pontosan akkor lécci irja már le vagy mondja hol tudom megnézni!!!

(40/8§) A járdán - részben vagy teljes terjedelemben - csak akkor szabad megállni, ha

a) azt jelzőtábla vagy útburkolati jel megengedi,

:D a jármű a járda szélességének legfeljebb a felét foglalja el,

c) a járdán a gyalogosok közlekedésére legalább 1,5 méter szabadon marad, és

d) a jármű tengelyterhelése az 1000 kg-ot nem haladja meg.

itt parkoltam, sehol semmi tábla, sztem másfél méter is emgvan, de kimegyek lemérem

168sw0i.jpg

Link to comment
Megosztás:

(40/8§) A járdán - részben vagy teljes terjedelemben - csak akkor szabad megállni, ha

a) azt jelzőtábla vagy útburkolati jel megengedi,

:D a jármű a járda szélességének legfeljebb a felét foglalja el,

c) a járdán a gyalogosok közlekedésére legalább 1,5 méter szabadon marad, és

d) a jármű tengelyterhelése az 1000 kg-ot nem haladja meg.

itt parkoltam, sehol semmi tábla, sztem másfél méter is emgvan, de kimegyek lemérem

http://i56.tinypic.com/168sw0i.jpg

Ha meg is van a 1.5 méter, de a járda fele nincs szabadon akkor is lázadnak :D Amúgy tökmindegy, ha másért nem, akkor az autó színéért, de akkor is büntetnek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.