Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mindig az az olcsóbb, ami éppen van a közelben. Amikor méretből indul ki az ember mert biztos a kicsit az olcsóbb, akkor jönnek a problémák (éppen olyan nincs... Be van ragasztva... Mindenki olyat keres azért égen-földön nem találni... stb. :)) az a tuti ami van. Amúgy riasztó, meg zárfüggő. Ha reteszelve is van, akkor hiába húzza föl az ajtógombot, nem nyílik az ajtó úgy sem. (kollega sz.patására ideális... időnként engem is bezárnak a Zafirába, aztán ott felejtenek :D :lol: :D )

Há nemtom, hogy nálad ez hogy van, de F Astránál a gyári kpzár ha reteszel, akkor fel se tudod húzni a gombot. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Ujszerü vagyok itt, de ami másnak egyszerüen megy azt én megkérdezném, ugyanis foggalmam sincs mi hogy müködik ezen az oldalon. Lehet nevetni, a kérdéseim a következők: Személyes adatoknál hogy tudom megadni autom tipusát stb, érdeklődési körömet stb.. és pl egyik hozzászolásomnál sem látszik az igazolványképem.. pedig töltöttem fel, szóval ezt sem tudom hogy müködik. Lehet én vagyok az első hülye aki ezeket megkérdezi, függetlenül ettől köszönöm előre is a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Ujszerü vagyok itt, de ami másnak egyszerüen megy azt én megkérdezném, ugyanis foggalmam sincs mi hogy müködik ezen az oldalon. Lehet nevetni, a kérdéseim a következők: Személyes adatoknál hogy tudom megadni autom tipusát stb, érdeklődési körömet stb.. és pl egyik hozzászolásomnál sem látszik az igazolványképem.. pedig töltöttem fel, szóval ezt sem tudom hogy müködik. Lehet én vagyok az első hülye aki ezeket megkérdezi, függetlenül ettől köszönöm előre is a válaszokat!

Nem GyIK téma. Majd átmoderálnak minket egyébbe, de itt válaszolok mert nem találod meg, ha átteszem :D Hozzászólás mellett az Avatar kép jelenik meg. Az oldal tetején látsz egy vezérlőpult gombot. Azon belül tudsz mindent megadni. Pl. képet "Vezérlőpult/személyes/avatar beállítások" alatt találod az autó típusát "Vezérlőpult/személyes/személyes adatok szerkesztése/Autó(k)" alatt tudod megadni. Ezt, és a motorkódot érdemes beírni az alárásodba is, mert sokkal gyorsabban, és könnyebben tudnak segíteni, ha látszik a hozzászólás alján, hogy a kérdés milyen autóra is vonatkozik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Leengedett ablaknál a bal első kerék felől hallani valami hangot, amikor a bal első kerék úthibával "találkozik".

Holnap veszem le a kereket, de így elsőre nem láttam semmi különöset.

Én a fékre tippelek, hogy valami ott nincs rendben.

Valaki azt mondta nekem erre, hogy csapágyas de nem hiszek neki, mert még azt sem tudja mi az a termosztát.

Szerintetek mi lehet?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Leengedett ablaknál a bal első kerék felől hallani valami hangot, amikor a bal első kerék úthibával "találkozik".

Holnap veszem le a kereket, de így elsőre nem láttam semmi különöset.

Én a fékre tippelek, hogy valami ott nincs rendben.

Valaki azt mondta nekem erre, hogy csapágyas de nem hiszek neki, mert még azt sem tudja mi az a termosztát.

Szerintetek mi lehet?

Szerintem úthiba. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Leengedett ablaknál a bal első kerék felől hallani valami hangot, amikor a bal első kerék úthibával "találkozik".

Holnap veszem le a kereket, de így elsőre nem láttam semmi különöset.

Én a fékre tippelek, hogy valami ott nincs rendben.

Valaki azt mondta nekem erre, hogy csapágyas de nem hiszek neki, mert még azt sem tudja mi az a termosztát.

Szerintetek mi lehet?

Ha egy kerék úthibával találkozik, akkor annak hangja van. Sőt, egy furcsa visszhangja is szokott lenni, valahogy úgy hangzik hogy "b.sszameg". :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha egy kerék úthibával találkozik, akkor annak hangja van. Sőt, egy furcsa visszhangja is szokott lenni, valahogy úgy hangzik hogy "b.sszameg". :D :lol:

De ne gondolj akkorára amiben eltűnik a kocsi, az olyat kikerülöm. :D

Az egészen kis lyukaknál is hallani egy fémes hangot.

Eddig nem volt ilyen hangja és csak a bal oldalon hallani.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem gömbfej lesz. :D

Ha nem tudod,hogy milyen hangot hallasz akkor le se szedd a kereket. Nem fogod megtalálni a hibát.

Vagy kormányösszekötő vagy kitámasztó gömbfej hiba lehet.

Nézd meg a rugót nem törött-e.

Gödörbe hajtásnál az is adhat hangot.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Leengedett ablaknál a bal első kerék felől hallani valami hangot, amikor a bal első kerék úthibával "találkozik".

Holnap veszem le a kereket, de így elsőre nem láttam semmi különöset.

Én a fékre tippelek, hogy valami ott nincs rendben.

Valaki azt mondta nekem erre, hogy csapágyas de nem hiszek neki, mert még azt sem tudja mi az a termosztát.

Szerintetek mi lehet?

Nekem pl. lehúzott ablaknál úthibával való találkozásnál az ablak zörög, ráadásul elég hangosan :D Kétlem, hogy neked ez lenne a problémád :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem GyIK téma. Majd átmoderálnak minket egyébbe, de itt válaszolok mert nem találod meg, ha átteszem :D Hozzászólás mellett az Avatar kép jelenik meg. Az oldal tetején látsz egy vezérlőpult gombot. Azon belül tudsz mindent megadni. Pl. képet "Vezérlőpult/személyes/avatar beállítások" alatt találod az autó típusát "Vezérlőpult/személyes/személyes adatok szerkesztése/Autó(k)" alatt tudod megadni. Ezt, és a motorkódot érdemes beírni az alárásodba is, mert sokkal gyorsabban, és könnyebben tudnak segíteni, ha látszik a hozzászólás alján, hogy a kérdés milyen autóra is vonatkozik. :lol:

Bocs a MOD-oktol hogy ide irtam, és köszi a gyors választ!! Potlom a hiányosságaimat!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem rtominak lesz igaza....Nekem is adott hangot úthibáknál..... El volt törve a rúgó. De okozhatja stabilizátor törés is, vagy lengőkarszillent....... Ám ha tényleg nem tudod milyen hangod halsz, inkább vidd szerelőhöz. Ezek pár ezer forintos dolgok..... :lol:

Azért a rugótörés nem pár ezerforintos dolog... hanem pár ezer forintos dolog...:D

3 éven belül a második tört el a kocsim jobb elejében... :D

Link to comment
Megosztás:

Azért a rugótörés nem pár ezerforintos dolog... hanem pár ezer forintos dolog...:D

3 éven belül a második tört el a kocsim jobb elejében... :D

Igaz :lol: 8-10ezer forint!

Nekem nyáron eltört a stabilizátor kis gömbfej a baloldalon.

Az is adott kopogó hangot mikor gödörbe mentem. :D

Hát azt mondom :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.