Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ennél már csak az lenne jobb,ha a buszmegállóban kinyitnánk minden Ikarust a lökhárító alatti kis karral. :D

Nálunk egy időben csinálták, úgyhogy azóta, ha nem a telepükön van, és hosszabb időre leteszik (pl.: egy éjszaka) akkor lakatot is tesznek az ajtóra :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha távirányítós riasztóval zárom le a központit akkor most reteszeli vagy nem? vagy ha nem akkor könyebben kinyitható? :lol:

Szerintem az első ablak betörésénél jobb lenne a hátsó kicsit nem? Vagy az nem olcsóbb? :D

(bár mára már biztos megoldódott a dolog! :D )

Link to comment
Megosztás:

Ha távirányítós riasztóval zárom le a központit akkor most reteszeli vagy nem? vagy ha nem akkor könyebben kinyitható? :D

Szerintem az első ablak betörésénél jobb lenne a hátsó kicsit nem? Vagy az nem olcsóbb? :D

(bár mára már biztos megoldódott a dolog! :D )

Mindig az az olcsóbb, ami éppen van a közelben. Amikor méretből indul ki az ember mert biztos a kicsit az olcsóbb, akkor jönnek a problémák (éppen olyan nincs... Be van ragasztva... Mindenki olyat keres azért égen-földön nem találni... stb. :D) az a tuti ami van. Amúgy riasztó, meg zárfüggő. Ha reteszelve is van, akkor hiába húzza föl az ajtógombot, nem nyílik az ajtó úgy sem. (kollega sz.patására ideális... időnként engem is bezárnak a Zafirába, aztán ott felejtenek :lol: :) ;) )

Link to comment
Megosztás:

Amúgy riasztó, meg zárfüggő. Ha reteszelve is van, akkor hiába húzza föl az ajtógombot, nem nyílik az ajtó úgy sem. (kollega sz.patására ideális... időnként engem is bezárnak a Zafirába, aztán ott felejtenek :D :lol: :D )

Ahha szóval kívül le van zárva retesz nélkül is csak belülről akkor ki lehet nyitni, reteszeléssel meg kívül nincs plussz lezárva csak belül se lehet nyitni ha jól értelmezem. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.