Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

köszi, épp úton egy ismerős-ismerőse szerszámokkal, aki autómentőként dolgozott valaha, egyelőre bízom a dologban...

ha nem, marad a te javaslatod, de nem szívesen, mert azzal meg utólag van a szívás.

Az ajtót is el tudjátok törni, ha megfogjátok a boszlopnál a sarkát és megtépitek...majd visszahajtjátok.. :D

Link to comment
Megosztás:

köszi, épp úton egy ismerős-ismerőse szerszámokkal, aki autómentőként dolgozott valaha, egyelőre bízom a dologban...

ha nem, marad a te javaslatod, de nem szívesen, mert azzal meg utólag van a szívás.

Ha hazaérek, küldök pár képet, hátha mégis segít. (15-20 perc :D )

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

SOS, bocs a zavarásért, kéne egy gyors segítség... F Astrába sikerült bezárni a slusszkulcsot, nem tudjátok véletlenül h ki tudná nekem kinyitni emberi áron Budapesten lehetőleg még ma??

köszi a válaszokat!

A. használd a pótkulcsot. :D

B. Corsának ki lehet feszíteni az ajtókeretét sajnos,vagy szerencsére (kinek kell egy corsa muhaha) annyira,hogy valamivel felhúzd a gombot.

Link to comment
Megosztás:

A pótkulcstól sajnos 150 km választ el, a képeket viszont megköszönném. Nézegettem hogy ki lehet-e feszíteni, de sajnos semmilyen szerszámom nincs itt kéznél, szívás javából. Van egy ígéretem ettől a szakitól, elvileg lassan ideér. Majd beszámolok. :D

Link to comment
Megosztás:

A pótkulcstól sajnos 150 km választ el, a képeket viszont megköszönném. Nézegettem hogy ki lehet-e feszíteni, de sajnos semmilyen szerszámom nincs itt kéznél, szívás javából. Van egy ígéretem ettől a szakitól, elvileg lassan ideér. Majd beszámolok. :D

feszítéshez izomerő kell.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

SOS, bocs a zavarásért, kéne egy gyors segítség... F Astrába sikerült bezárni a slusszkulcsot, nem tudjátok véletlenül h ki tudná nekem kinyitni emberi áron Budapesten lehetőleg még ma??

köszi a válaszokat!

Gyári vagy utólagos a kp zárad?

Link to comment
Megosztás:

feszítéshez izomerő kell.

Egyik ismerősöm a B Vekibe zárta be a kulcsot (nem értettem akkor se hogy sikerült neki). Nagy darab erős srác volt. Feltépte a vezetőoldali ajtó keretét annyira, hogy befért az egyik csajnak a keze és felhúzta a gombot. :D Utána kicsit furán csukódott az ajtó... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már 5x leírhattad volna hol kell megrúgni.... :D

És közvetlen mellé írni, hogy melyik két drótot kell összetekerni, hogy induljon is nem? :lol: A rugdosás (ha működik) akkor is csak akkor ha gyújtáson van :D izgalmas lenne végigsétálni egy parkolót, és "felrugdosni" minden opelt :)

Link to comment
Megosztás:

És közvetlen mellé írni, hogy melyik két drótot kell összetekerni, hogy induljon is nem? :lol: A rugdosás (ha működik) akkor is csak akkor ha gyújtáson van :D izgalmas lenne végigsétálni egy parkolót, és "felrugdosni" minden opelt :D

Ennél már csak az lenne jobb,ha a buszmegállóban kinyitnánk minden Ikarust a lökhárító alatti kis karral. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.