Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Súly is sokat számít. 700kghoz 100ló egész élhető.

Na ja, de nekem 1070kilóval kell számolnom, anyuék X12X Corsája már jobb egy kicsit.

Közlekedni,ugyanúgy,mint a 100lovas asztra. A TAXI feelinghez kell egy c20let.

Max ketten ülünk a Corsában. 16xel-lel sem haladnék jobban,mert az sem tud olyat,hogy pár másodperc alatt kikerüli a kamiont.

Gondolatban szoroztam kettővel a corsa menetteljesítményét,de nem sokkal volt jobb 80 felett amit vezettem. A "vége" nyilván több de nem megyek 140-nél pályán sem többel,semmivel.

Én sokszor megyek fullon rakodva, ilyenkor az előzés felejtős . :D

X16SZR-nek annyi. :lol:

25-30k a hengerfej javítása plusz szelepek ára, valamint tömítéskészlet. :D

Na mesélj!

Link to comment
Megosztás:

Most jött el ennek az ideje. ;) :D

Különben mi történt? Eddig bírta? :lol:

Nem "SE-sítek". Lenne jobb megoldás, de arra (még) nincs keret. A hf felújításra van csak. :)

Na ja, de nekem 1070kilóval kell számolnom, anyuék X12X Corsája már jobb egy kicsit.

Én sokszor megyek fullon rakodva, ilyenkor az előzés felejtős . :D

Na mesélj!

Nem tudom jól jellemezni igazán a hangját. A motor még üzemképes, de a motorfék az a dízelnél is nagyobb. Zakatol. Hallani kéne.

Link to comment
Megosztás:

Hella Csapattársak!

Látom megy a lóerő dobálózás padlógázzal, de sajnos a benzin árak is stabilan szaladnak fölfelé, szóval csak óvatosan :D Spórolás van! Ha már itt tartunk, ki, hogy áll az E85-el? Van valaki akinek már hosszabb távú tapasztalata van az etanollal kapcsolatban? Tények, tévhitek, arányok?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.