Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Küldetés teljesítve :D

Szóval félelmetes a különbség, kíváncsi leszek vízen mit teljesít, de bizakodó vagyok :D

Holnap megyek szerelőhöz átnézetni a kocsit, benzinpumpát meg szelepfedél tömítést cseréltetni, meg lehet csináltatok egy futóműállítást, biztos ami biztos.

Ja, és DOT szám gyűjtőknek: 0711 :lol:

Ha rám hallgatsz csak brembo-t veszel pumpából is!

Nem mondtam ilyet. De azt megmondtam hogy nem kell elhinni minden hülyeséget amit összeírnak :)
Link to comment
Megosztás:

Meg más dolga elleni támadást eddig csak nézhettél tátott szájjal. Most ha mondjuk egy opeltalin arra ébredsz,hogy a réti négerek lopják Sp drága felnijeit,akkor bárki odamehet és arányosan elverheti őket. :D

A mostani Blitzen lesz? Csak úgy kérdezem..... :D Amúgy is kiteszi az agresszív tulaj táblát, és oda sem mernek menni. :lol:

Hát az enyémben 2009 augusztus óta nem volt benzin...indulni meg 2-3 másodperces tekerésre beindul... ;)

ja és két hullámban húz:1000 és 1800 között, meg 3000 felett... :D

Nyomaték is megvan, mert 5.-ben gázadás nélkül elgurul alapjáraton negyvennel, rángatás nélkül... :)

Ha nem rúgatom, hanem normális módon vezetek, akkor 4 HUF/km a spórolás... :D

És nem kormol mint egy olajkályha, ráadásul elfér a mélynyomóláda is csomagtartóban, a csomagok mellett... :D

Remélem most minden tábort magamra haragítottam! ;) :D

Azt én is észrevettem, hogy (bár csak felessel járok) alapjáraton szesszel viszi a bódét, benzinnel meg berángat.

Link to comment
Megosztás:

A benzin vs dízel vita olyan, mint a klíma vs tetőablak. :D Szerintem.

Nem bántottál meg senkit (engem biztos nem). :D

Jelenleg tudom, hogy miért nagy a fogyasztásom, de amúgy sem zavar ha nagy. Nem sajnálom a gázpedált mostanság. :D Az meg hogy a dízel keveset eszik, az alaptörvény.

Ennek őszintén örülök! ;)

Tetőablak!! Klímától megfájdul a fülem!! Annál nincs jobb.

Nekem kéne tetőablak, praktikus kis dolog az... :D Na persze a klíma is! :D

Sokat spórolsz a klímán, ha van tetőablakod... :) :D

A sibeda +10kg. Az majdnem annyi mintha nem szartam reggel.

Csak + 10? :lol: Nem hiszem... Nemrég postáztam el a donorét, igaz csomagolással együtt, (kartonpapír) így volt 23 Kg!

De hogy ki mennyit tud ....ni? :D Én biztos nem tudok 10 kg-t! ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Ennek őszintén örülök! :D

Nekem kéne tetőablak, praktikus kis dolog az... ;) Na persze a klíma is! :D

Sokat spórolsz a klímán, ha van tetőablakod... :) :D

Csak + 10? :lol: Nem hiszem... Nemrég postáztam el a donorét, igaz csomagolással együtt, (kartonpapír) így volt 23 Kg!

De hogy ki mennyit tud ....ni? :D Én biztos nem tudok 10 kg-t! ;) :D

Az biztos, de le is izzadsz rendesen...

Link to comment
Megosztás:

Az biztos, de le is izzadsz rendesen...

;) :D

Ismerős...

Én izzadok, és a levegő sem jár, mert nincs egyiksem az astrában!

(A Fábiában használom nyáron, igaz így nem tudok előzni durvákat, főleg ha 5-en vagyunk benne, de megéri, főleg apámon veszem észre... Idős, és nem nagyon bírja a meleget... De a klímát szerencsére bírja, így ha őt is visszük valahova, akkor nyáron a Fábiával megyek)

Már bánom, hogy eladtam a tetőablak szerkezetet.... :lol: Pontozással simán meg lehetett volna csinálni... majd ha jobb idő lesz, akkor lefotózom, hogy a donorban hogyan valósították meg a projektet... :D

De egyedül kivenni, hááát, nem volt egy egyszerű mutatvány.... :D Elég nehéz tud lenni! ;)

Van valakinek DTL-ben klíma? :D Az mennyire foghatja le az ilyen dízelt? :)

Link to comment
Megosztás:

jó ez a fotóbolt :D az nem tűnik fel h a lambo olyan magas mint a skoda 120 és 2x olyan széles :lol:

Én először valami kis képbe láttam ezt, azt hittem, hogy valami előz egy tankot :D Aztán nagyobban már látszott, hogy nem tank lesz az, de azért lambonak is túlzás kicsit :)

Link to comment
Megosztás:

Ma kipróbáltam egy német import x16xel sedan fastrát.

0-100-ig sokkal jobb,mint az x12sz,mert 2-ban le lehet forgatni addig,meg a 100ló.

DE mindennapi szitu,hogy utolérek egy kamiont 80-nal,akkor azért 2.ba visszavágni elég rideg,meg akkor is kell +egy váltásnyi idő harmadikba 100körül.

Harmadikba előztem kamiont ahogy a corsával szoktam,mert ott 80ig tart a kettes és a harmadik elég 120-ig,tehát az előzés befejezéséig. Astránál meg 80nál 3.ban forog vagy 3500-at akkor még a 16v elég döglött,így éppen befértem a szemből jövő előtt.

Nem mondom,hogy az enyém jobb,kb. ugyanolyan. :D

Link to comment
Megosztás:

Ma kipróbáltam egy német import x16xel sedan fastrát.

0-100-ig sokkal jobb,mint az x12sz,mert 2-ban le lehet forgatni addig,meg a 100ló.

DE mindennapi szitu,hogy utolérek egy kamiont 80-nal,akkor azért 2.ba visszavágni elég rideg,meg akkor is kell +egy váltásnyi idő harmadikba 100körül.

Harmadikba előztem kamiont ahogy a corsával szoktam,mert ott 80ig tart a kettes és a harmadik elég 120-ig,tehát az előzés befejezéséig. Astránál meg 80nál 3.ban forog vagy 3500-at akkor még a 16v elég döglött,így éppen befértem a szemből jövő előtt.

Nem mondom,hogy az enyém jobb,kb. ugyanolyan. :D

Mese. :lol: Sokkal jobban megy x16xel. Igaz pörgetni kell de sokkal jobban megy. Amikor én átültem egy G astraba amibe x16xel volt hat mit ne mondjak bátrabb voltam egy csöppet.

Link to comment
Megosztás:

Mese. :D Sokkal jobban megy x16xel. Igaz pörgetni kell de sokkal jobban megy. Amikor én átültem egy G astraba amibe x16xel volt hat mit ne mondjak bátrabb voltam egy csöppet.

Megszokhattad volna már, hogy Ő bármit vezet, az csak rosszabbul, vagy legfeljebb úgy mehet mint az 1.2 B Corsa.

Mondjuk 45 lovas B Corsával tényleg nagyobb adrenalinnövelő tevékenység az előzés, az fix :D :)

Most értem haza szerelőtől, gyári benzinpumpa volt még a szekérben :lol:

Nem úgy volt, hogy annak már rég ki kellett volna pusztulnia ? :D

Amúgy kapott pár tömítést, futóműállítást, szóval egy rossz szava se lehet.

Most azt kell kideríteni, ereszt-e a pumpa ajtajánál ;)

Remélem nem.

Amúgy fogyasztásom 8.1

Remélem a következő már 7-tel kezdődik majd.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.