Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A lowfast! :D Székesfehérvár vasúti állomásépületben dekkolok, nőkkel körülvéve és netezek. :lol:

Hm. Ez új. A mávnál van olyan, hogy internet?

Írtad nemrégen, hogy Kápolnásnyék környékén melóztál. Február elején nem szereltél ott véletlenül térvilágítást? :D

Link to comment
Megosztás:

Hm. Ez új. A mávnál van olyan, hogy internet?

Írtad nemrégen, hogy Kápolnásnyék környékén melóztál. Február elején nem szereltél ott véletlenül térvilágítást? :lol:

Hogyne. Invitel poweeer. :D

Nem hinném. :D Építési terület, úgyhogy nem nagyon megyünk oda. PFT-n voltam utoljára február végén, elején biztos nem. Eddig márciusban voltunk feszmentesíteni helyiségeket a felvételi épületben.

Link to comment
Megosztás:

Inkább etanol... :D

Csak hogy én is belepofázzak az istentiszteletbe! :D

Tudok olyanról akinek az etanol nyírta ki a motorját. Nekem hihető,mert egy v12 bmw motort azért nem egyszerű széthajtani.

Az etanoltól nehezebben indul,főleg hidegben. Na most amíg forog az önindító addig az a szerencsétlen injektor lövi befelé a cuccot,ami igencsak többletben lesz,ergo hengerfalon kicsapódik,karterba lefolyik és szépen hígítja az olajat.

Ha nekem nem hiszitek kérdezzétek Demó-t. :)

De még ha nem is lesz különösebb baja a motornak tőle akkor sem rakom bele,mert nem spórolok kb.semmit. Sierrába próbáltuk,2-3ezer között jobban tolt,de utána nagyon elhalt. Nem sok értelmét látom az egész etanolnak. Inkább igyátok a szeszt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudok olyanról akinek az etanol nyírta ki a motorját. Nekem hihető,mert egy v12 bmw motort azért nem egyszerű széthajtani.

Az etanoltól nehezebben indul,főleg hidegben. Na most amíg forog az önindító addig az a szerencsétlen injektor lövi befelé a cuccot,ami igencsak többletben lesz,ergo hengerfalon kicsapódik,karterba lefolyik és szépen hígítja az olajat.

Ha nekem nem hiszitek kérdezzétek Demó-t. ;)

Én is tönkre tudok tenni autót etanollal. Pl.: nem motorolajnak kell használni, de lehet hogy hűtőlöttynek sem ideális. :) Amúgy, jól keverve, vagy rendes átalakítóval, semmi gond nincs az indítással :D

Jah és IIIGEEEEN, MÉÉÉG TÖBB VÉÉÉRT AKAROOOK :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Én is tönkre tudok tenni autót etanollal. Pl.: nem motorolajnak kell használni, de lehet hogy hűtőlöttynek sem ideális. :) Amúgy, jól keverve, vagy rendes átalakítóval, semmi gond nincs az indítással :D

Jah és IIIGEEEEN, MÉÉÉG TÖBB VÉÉÉRT AKAROOOK :lol: :D

Az enyémnél meg főleg. Bekerül a fűtésbe, és berúgok a szagától vezetés közben ;)

Link to comment
Megosztás:

A rákba... el kell mennem egy körre, így lemaradok a többiről :D Nah mindegy. Ha ilyen jól megy, ezekre a meccsekre fogadhatok majd bwin-en :lol:

Majd javasolni kell a fórum adminoknak, hogy nyissanak fogadóirodát "házon belül", egész jó bevétel lenne nekik :D Bár, lehet, hogy csak tőled jönne be pénz :)

Link to comment
Megosztás:

Na, azért lehetetlennek nem mondanám, max. ha nem lenne benne semmi, ami hengerfejes lehetne :D

Külön kérésre készítették nekem a hengerfejesség-álló motort, elszakadhatatlan vezérműszíjjal...

Akkor hol a francban vannak a szelepek? :lol:

A négy felnin :D

Link to comment
Megosztás:

És miért nem tették bele az autódba? :D

De beletették. Sajnos cserébe minden más alkatrész minőségéből vissza kellett venni :)

Most látom, feljöttél, mint a talajvíz, a postcountod már majdnem eléri az enyémet... gyorsan el kell kezdenem sok hülyeséget pofázni... hát nehogy már. :D És még iskolába sem jár, felháborító. :lol:

Link to comment
Megosztás:

De beletették. Sajnos cserébe minden más alkatrész minőségéből vissza kellett venni :)

Most látom, feljöttél, mint a talajvíz, a postcountod már majdnem eléri az enyémet... gyorsan el kell kezdenem sok hülyeséget pofázni... hát nehogy már. :lol: És még iskolába sem jár, felháborító. :D

Ja, majd holnap már megyek. Doki még véletlenül se tudott volna kiírni erre a hétre :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.