Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát még ez sem biztos. Az emlékezetes zöldséglopásos-villanypásztoros esetnél kint volt a tábla , hogy 220-al védi a papa az ubit, telken bellül volt nem a telekhatáron, tudták is az elkövetők mi vár rájuk, aztán mégis hogy meghúzkodták miután egyiket agyoncsapta az áram. Végülis ha tudom, hogy áram van a drótban, de megfogom az öngyilkosság nem? :D

nem ugyan az, ez a dolog csak a kutyára vonatkozik

Ez így volt,egészen 2010ig.

Ezt kivették a BTK-ból. Ha megtámadnak,téged vagy a tulajdonodat,akkor ha nagyobb erővel vágsz vissza nem vonhatnak felelősségre.

Szegedi főügyész mondta.

ez lehet csak vannak fokozatok :lol: ha szájbaversz nem lőhetlek le hidd el. ez nem amerika :D

Link to comment
Megosztás:

nem ugyan az, ez a dolog csak a kutyára vonatkozik

ez lehet csak vannak fokozatok :D ha szájbaversz nem lőhetlek le hidd el. ez nem amerika :lol:

De. Simán. A 20eft-os bcs értékhatárral együtt eltörölték.

Ha megtámadnak megijedsz,agyonütöd,vered.stb...így járt.

Meg olyan van még,hogy jobban jár az ember ha eléri ittas járművezetés esetén a bcs szintet a véralkohol,mert sokkal emberbarátibban járnak el a bíróságok,elsírod minden bánatod,stb...,mintha csak egy sört ittál,mert akkor közigazgatási eljárás lesz,ami automatikus elveszik a jogsid,pénzbünti jó sok stb. :D

Link to comment
Megosztás:

De a jégen is? :lol:

Azt hittem azon nem számít, csúszik mind a kettő, és egyikkel se tudsz megállni! :D

nah mindegy is, nem akarnék feszültséget szítani, látom van aki félreérti a dolgokat, nem úgy mint te! :D

A jégen fékezés nem jár fogyi növekedéssel. Ha egy benzinessel állsz neki ökörködni, akkor ott szerintem sokkal több a hangélmény, sokkal jobb a karakterisztika azt egésznek más feelingje van.

Csak azért mondom, mert vezetek dízel autót, és egyáltalán nem tetszik ahogy megy... :) Pedig 100le/240nm...nem egy póver, de azért mennie kéne, és nem egy élmény egyenesben sem ;)

Link to comment
Megosztás:

De. Simán. A 20eft-os bcs értékhatárral együtt eltörölték.

Ha megtámadnak megijedsz,agyonütöd,vered.stb...így járt.

Meg olyan van még,hogy jobban jár az ember ha eléri ittas járművezetés esetén a bcs szintet a véralkohol,mert sokkal emberbarátibban járnak el a bíróságok,elsírod minden bánatod,stb...,mintha csak egy sört ittál,mert akkor közigazgatási eljárás lesz,ami automatikus elveszik a jogsid,pénzbünti jó sok stb. :lol:

Azért ezzel nem értek egyet, hülyeséget azért nem kell csinálni, arra úgyis vannak elegen sajnos... :D

Link to comment
Megosztás:

Azért ezzel nem értek egyet, hülyeséget azért nem kell csinálni, arra úgyis vannak elegen sajnos... :lol:

Ezt is az ügyész mondta. Viccesen persze.

Akkor szívsz nagyobbat ha csak éppen kimutatható az alkohol.Akinél megvan az asszem 5? ezrelék az megy a bíróságra,ahol enyhítenek ha nagyon megbánó fejet vágsz.Ha balesetet csinálsz az más persze.

Miért olyan hihetetlen ez itthon,hogy így van. :D

Link to comment
Megosztás:

A jégen fékezés nem jár fogyi növekedéssel. Ha egy benzinessel állsz neki ökörködni, akkor ott szerintem sokkal több a hangélmény, sokkal jobb a karakterisztika azt egésznek más feelingje van.

Csak azért mondom, mert vezetek dízel autót, és egyáltalán nem tetszik ahogy megy... :D Pedig 100le/240nm...nem egy póver, de azért mennie kéne, és nem egy élmény egyenesben sem :lol:

A Caravanod hány lovas?

Link to comment
Megosztás:

Bocsi, nem vagyok nagyarcú...

Amúgy meg most nem a legkisebb fogyasztásról volt szó. :D

De rallyzás közben is csak 5.6 maradt a fogyasztásod? :D

Ez nekem valahogy hihetetlen, de attól még lehetséges! ;)

Csak szerintem a dízel akkor is kevesebbet eszik, ha extrém körülmények között használjuk... Vagy nem jól gondolom? :lol:

Én se.

Sosem rallyztam vele, nem azért vettem az autót.

Jól gondolod, csak miért kell minden második hsz-ben ezt közölnöd velünk (és hogy szar a benzines mert sokat fogyaszt)? :)

Link to comment
Megosztás:

Én se.

Sosem rallyztam vele, nem azért vettem az autót.

Jól gondolod, csak miért kell minden második hsz-ben ezt közölnöd velünk (és hogy szar a benzines mert sokat fogyaszt)? :lol:

Nem azért mondom, de mintha te lennél támadó hangulatban, egy rossz szót se szóltam....

Totál félreértetted a témát....

Én dízelről beszéltem, te meg jöttél a benzinessel... Akkor ki kezdett ki kit?

Nah részemről ennyi... :D

Link to comment
Megosztás:

Nem azért mondom, de mintha te lennél támadó hangulatban, egy rossz szót se szóltam....

Totál félreértetted a témát....

Én dízelről beszéltem, te meg jöttél a benzinessel... Akkor ki kezdett ki kit?

Nah részemről ennyi... :D

Most is te hoztad fel a dízel vs benzines fogyasztás témát. Kicsit unom. :lol: Nem k?rvára mindegy? :D

Link to comment
Megosztás:

Ennyiért lehet szereltetni olyan riasztót,kamerát,hogy látják mi a stájsz+kijönnek no perc alatt.

Áhá. Ezt mondd meg azoknak az örzővédőnemszolgálatoknak is akik elvileg ezzel foglalkoznak, mert remek rendszereket építettünk már, de... nah mindegy. F.sza felvételek legalább vannak arról hogy hogy is vitték a cuccot ;) :lol:

Olyan is volt, hogy egy cégnél, melóztunk éjszaka. 10-kor automatikusan élesedik a riasztó, de elfelejtettük hogy mennyi az idő, és bent voltunk a szerverszobában. (külön emelet, körablakokkal) az egész épület sötét, a szerverszinten ég a villany, 2 autóval az ajtó előtt állunk, némariasztás ON. Reggel tudtuk meg, hogy a nagyfelkészülstégű kiszállós szolgálat volt kint éjszaka, csak úgy elbújtunk hogy nem vettek észre, pedig még az épületet is körbekamerázták. Megnéztük a mi kameráinkon, valóban voltak a környéken. Majdnem 3 percig... :D :D

Természtesen 75 :D

Mééévagyhuje? :D :)

Link to comment
Megosztás:

Áhá. Ezt mondd meg azoknak az örzővédőnemszolgálatoknak is akik elvileg ezzel foglalkoznak, mert remek rendszereket építettünk már, de... nah mindegy. F.sza felvételek legalább vannak arról hogy hogy is vitték a cuccot ;) :lol:

Olyan is volt, hogy egy cégnél, melóztunk éjszaka. 10-kor automatikusan élesedik a riasztó, de elfelejtettük hogy mennyi az idő, és bent voltunk a szerverszobában. (külön emelet, körablakokkal) az egész épület sötét, a szerverszinten ég a villany, 2 autóval az ajtó előtt állunk, némariasztás ON. Reggel tudtuk meg, hogy a nagyfelkészülstégű kiszállós szolgálat volt kint éjszaka, csak úgy elbújtunk hogy nem vettek észre, pedig még az épületet is körbekamerázták. Megnéztük a mi kameráinkon, valóban voltak a környéken. Majdnem 3 percig... :D :D

Mééévagyhuje? :D :)

sziazolimonddmeghogyhívnaknemmondomhogyhívnakanevem lálálá :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.